Джерело
✙СІЧЕНЬ✙ | Про удари по Ірану є ще ось така думка у мене. москальсько-Українська ...
1 590 Охват/переглядів
2026-03-05 17:54
Повідомлення №12982
Про удари по Ірану є ще ось така думка у мене. москальсько-Українська війна, як багато хто, зокрема і я вже озвучував, показує усім країнам світу, що реальною гарантією безпеки є ядерна зброя. А також дозволом творити якусь херню і не нести за це відповідальність. Тому у новому світі, де рашці це зійшло з рук, з'явиться багато бажаючих отримати цю зброю, і як захист від забіяк світу цього, і як кард бланш на булінг для цих забіяк.Ці удари по Ірану, це така собі спроба відкатити все назад, показати що старі правила ще в силі і ядерну зброю просто так нікому робити не дозволено. А якщо почнете, можете скуштувати те, що скуштував Аятола і його оточення, та і весь Іран. Але спроба малою кров'ю, бо по справжньому утвердження старих правил були б тоді, коли рашка б отримала по зубах, Україна повернула собі свої території, хоча б станом на 2021 рік, і рашка б повністю провалилась у своїх планах. Але реалізувати це, як гадаю це бачиться можновладцям на заході, дуже складно, дорого та ще й ризиковано. А от удари по Ірану, покищо, обходяться не так дорого. Ефект звісно теж не те щоб гарантований, Я.З. все одно хотітимуть, але ну хоч так.Не знаю чи хтось з тих, хто приймає рішення, так це розглядав, може і ні, але як одна з супутніх цілей мені звучить правдоподібно. Тим більше, що недавно США в лиці Колбі вже заявили, що вони не підтримують Я.З. у Польщі, Німеччини та інших країн.