Джерело
✙СІЧЕНЬ✙ | Тяжко в Україні просто пройтись і насолодитись природою. Дуже заважає ...
1 830 Охват/переглядів
2026-03-04 20:54
Повідомлення №12978
Тяжко в Україні просто пройтись і насолодитись природою. Дуже заважає люта ненавить до українського народу бидла.І от який аргумент на це знайдуть таваріщі, які люблять знаходити проблеми в кому завгодно, але не в народі, самих собі? В русні, міндічах, зеленій владі, порохоботах, ше комусь.Хто на цей раз насрав нам в штани? Можу запевнити вас, що це не нігери, не мусліми, не цигани і навіть, тільки не падайте, не міндічі. Це звичайна собі якась оленка, сіла в ланоса до якогось сашка, під'їхали в оце тихе місце, поїбались і просто насрали. Мабуть ще похіхікала україночка. Наскільки ж низько треба цінити свою вагіну, якщо тобі норм їбатись зі свинею😂 Хоча, якшо ти сама свиня, то все окей. Який сенс перейматись за чистоту нації, раси, якщо вас ще не почали масово заміщати, а ти вже ніби оточений внутрішніми нігерами, циганами, пакистанцями. Хочеш жити як біла людина, а відчуваєш себе як в гетто якомусь.Це ж буквально менталітет кочівника. Зброд без своєї землі. Ця худоба від'їхала від своєї халабуди 20 метрів, і то вже не його земля, можна срати. Чим це відрізняється від міндіча, який так само не сприймає цю землю своєю, пиздить тут і сере, а потім звалює в Ізраїль? Ну окрім масштабу. Але ж оце що насрало явно б робило так як міндіч, будь у нього така можливість.Можна таких депортувати кудись? А ще краще стерлізувати. Але ж як ти їх відрізниш від представника нації.. Я от всіляке можу зрозуміти, навіть міндіча в чомусь можу зрозуміти. Банальне, низьке прагнення спиздити, розбагатіти і втекти, щоб не нести відповідальність. А як таке зрозуміти? Невже нема бажання жити в чистоті? Невже не хочеться бути людиною, а не підарасом, дегенератом, рагульом? Невже нема відчуття, що це твоя земля, твій дім? Невже не хочеться не виглядати папуасом для гостей з нормальних країн, де люди не серуть під ноги? Тобі ж просто всього лиш треба кинути те сміття в пакетик і викинути в будь який смітник. Та вже б окей, смітиш, то хоч знову ж таки зав'яжи все в один пакет, щоб людина, яка прибиратиме після тебе, тварини, гельмінта, мала менше мороки, прибрала один пакетик, а не кожен окремий гандон гандона. Ні, показово насере максимально всрато. Коротше. Я не прихильник ідеї, що у всьому треба почати з себе. Але конкретно тут хочеться про це сказати. Проблема у нашому народі. Це не єдина проблема нашого народу, але яскрава. Значної частини народу у всякому разі. І цю проблему не вийде на когось повісити, це роблять корінні українці. Хоча у цих людей від білої людини, українця, тільки пігментація. Поведінка, буття їхнє, як у пакистанців.