Серіал звісно класний, але озабочені ультра демократи на авторах настільки хотіли зняти шось проти трампа і республіканців, шо буквально створили всередині серіалу алюзію на республіканців і демократів, де головні герої це звісно ж демократи, а головні покидьки це республіканці, які саджають людей у концтабір, дуже сильно виступають проти мігрантів, зокрема і сам Хоумлендер, який тепер є алюзією на Трампа😂😂 До речі те, що він там чомусь проти мігрантів взагалі нахуй ніяк не обумовлено сюжетом. От чому цей закомплексований чувак у якого одна проблема, шукати усюди схвалення і любові оточуючих, раптом став ультра правачком який типу проти мексикосів і тд?) Чому б йому не бути якраз таки лівим, навозити мігрантів і лутати любов цих самих мігрантів, кольорових та і всіх ліваків країни?)) Чому? Бо єврей лівак на авторі серіалу не може зробити злом людину, з ідентичними переконаннями😂Одним словом скотились. Почали як сатира на все, закінчили як типові фанатики лівачки, які не можуть не пропихати свою повісточку)
У Бучанському ТЦК під Києвом усіх співробітників, включаючи керівництво, звільнили та відправили на фронт, — новий начальник ТЦК Євтушенко Причина – корупційний скандал у серпні 2024 року. Тоді начальників двох ТЦК – Бориспільського та Бучанського – заарештували за підозрою в отриманні хабарів для ухилення від мобілізації.
Цікава практика — карати корупціонерів фронтом, а не тюремними строками. По-перше, вже вчергове фронт публічно виставляється як покарання, так це і закріплюється в розумах українців. Хоча, воно вже й не дивно. По-друге, всі службовці ТЦК — це не лише рядовий склад, а й сержантський та офіцерський, впритул до старших офіцерів. Колишній керівник Бучанського ТЦК, уродженець Росії до речі — полковник, наприклад. Інформації про позбавлення його звання не було, тому і посаду йому потрібно підібрати відповідну — оперативного рівня. Що він там може наробити — питання відкрите. Як мінімум він, та інші офіцери з Бучанського ТЦК, мали б гнити під шконарем за зрив мобілізації, що постійно чомусь вішають лише на цивілів. Або ж в ідеалі бути замість листя, як іноді кажуть в одній відомій приказці. ☠️ @vallholl
Рятували пілота, підірвали шість бортів...Історія почалася з того, що іран збив F-15 на своїй території. Пілота знайшли та евакуювали швидко, а от другого члена екіпажу - оператора озброєння (WSO) - шукали довше. Коли його локалізували, виявилося: він перебуває приблизно за 5 км від великого міста, з населенням близько двох мільйонів, майже "під носом" у ворога - з ризиком полону й мінімумом часу на реакцію.Для його порятунку спланували та здійснили спецоперацію, в якій ключову роль, відіграв підрозділ із спецпрезначенцями ВПС США Pararescue, PJs та NAVY SEALS Team 6. План був дуууже цікавий: два MC-130 мали зайти в район, сісти на ділянку визначеної дороги, вивантажити чотири легкі гвинтокрила Little Bird, з спецпрезначенцями, після чого специ на них швидко "залітають" до точки, забирають збитого члена екіпажу, повертаються назад, складають лопаті, завантажують пташок на MC-130 - і всі разом летять додому. Гвинтокрили не могли прилетіти самі - їм бракувало пального на повний маршрут, тому їх і доставляли на транспортниках!Але саме під час посадки все пішло не за планом. Ділянка дороги, яку за розвідданими вважали придатною, виявилася надто м’якою. Обидва MC-130 одразу застрягли так, що злетіти вже не могли - фактично перетворилися на нерухомі “мішені” в тилу ворога. Попри це операцію не згорнули: спецпрезначенці вивантажили гвинтокрили, група зайшла до цілі й успішно евакуювала WSO.Повернулися і вперлися в новий квест: MC-130 не піднімеш, а чотири Little Bird не можуть повернутися на базу, бо не мають пального на дальній переліт. Спроба летіти самостійно означала б нові аварійні посадки й ще більше людей "на землі". У підсумку біля великого міста опинилися заблокованими і техніка і рятувальна група.Вихід знайшли через екстрену евакуацію: ВПС направили ще два невеликі транспортники CASA, здатні злітати й сідати майже з чого завгодно, хоч з бабиного города. Ними й вивезли всю команду. А замість залишати техніку рушникам, провели так званий BIP(blow in place) — підірвали техніку на місці.Підсумок парадоксальний: всіх людей врятували, але втратили шість бортів: 2 MC-130J та4 гвинтокрила MH-6 Little Bird.Загальні ж втрати авіатехніки за всю цю "кампанію” і їх ціна: 16 MQ-9 Reaper × $30 млн = $480 млн4 F-15E Strike Eagle × $95 млн = $380 млн2 MC-130 × $100 млн = $200 млн4 MH-6 Little Bird × $8 млн = $32 млн2 A-10 × $18,8 млн = $37,6 млн2 KC-135 Stratotanker × $159 млн = $318 млн1 HH-60 × $72,7 млн = $72,7 млн1 F-35 × $100 млн = $100 млнРазом все це обійшлося в приблизно в 1,620 мільярда долларів... охохо...Це ж скільки Мавіків, тьфу - ФПВ та бомберів можна було б придбати - виготовити? Скільки кілотон щура можна було б по пігдогам запустити...Фото з тренувань, які відбувалися десь в Вайомінгу, здається, кілька років тому...Залізо - то фігня.Американкський піхотитець
«Міграція врятувала демографічну ситуацію в Італії», — стаття в українських ЗМІ з посиланням на Reuters. Зрозуміло, що це не правда, і спростування є в самій статті.Населення Італії вперше за 12 років перестало зменшуватися. Стабілізація відбулася завдяки міграції, попри рекордне падіння народжуваності. Про це повідомило національне статистичне агентство ISTAT, інформує Reuters. Так, станом на 1 січня чисельність постійного населення Італії становила 58,94 млн осіб, практично без змін проти минулого року. Це перша стабілізація після 12 років скорочення населення."Італія залишається країною, де лише значна позитивна міграція може компенсувати переважно негативний природний приріст, а населення продовжує старіти", - зазначили у звіті ISTAT.У 2025 році в Італії народилося 355 тис. дітей, що на 3,9% менше порівняно з попереднім роком і є найнижчим показником з часу об’єднання країни в 1861 році. Кількість смертей залишилася приблизно на рівні 652 тис., що дало негативний природний приріст близько 300 тис. осіб.
Тобто очікувано, але міграція іноземців демографію корінного населення врятувати ніяк не може, іноземці можуть хіба що захопити землю в місцевих. В країні все одно один з найнижчих рівнів народжуваності в Європі, і за прогнозами, чисельність населення все одно буде падати, досягнувши до 2080 року третини від кількості населення станом на 1980 рік. Про це говорять і дані Міністерства внутрішніх справ Італії: італійців народжується менше, тоді як кількість прибулих мігрантів стабільно зростає.Від чого міграція врятувала Італію, так це від безпеки на вулицях: за офіційними даними, частка мігрантів від населення у 2024 році складала 9%, при цьому, вони скоїли 44% від усіх зґвалтувань. Серед усіх інших категорій правопорушеннь — мігранти лідирують відносно італійців. До того ж, у 2016 році країна витратила 1,7 мільярда євро лише на початкові процедури прийому мігрантів. Населення — не цифри в статистиці, а культура та кров, які просто так привезти з іншого континенту не можна, що б там експерти та соціологи не говорили.☠️ @vallholl
Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України. На вбивцю чекає невідворотне покарання. Це єдина допустима позиція, — Міноборони.
Безумовно, це так і є. А ще проти України діє той, хто б'є цивілів, бере хабарі від ухилянтів, тягне в бус людину з законним правом на відстрочку. Проти України діє той, хто отримує фіктивне бронювання на кладовищах та оборонних підприємствах, по факту не працюючи там. Проти України діє той, хто давить виключно на "правильні" кнопки в Раді, при цьому відправляє своїх синів подалі від війни та намагається подобатися царю. Проти України діє той, хто краде на оборонній промисловості та захисті критичної інфраструктури. Проти України діє той, хто, маючи владні повноваження, дозволяє цьому відбуватися, чиє оточення це робить і медійно відбілює "кришу".Теза про народєц з гнільцою, тобто про те, що самі ухилянти власноруч зірвали мобілізацію, вдавалась би доволі смішною, якби не була такою сумною і не виголошувалася серйозно. Мобілізацію в першу чергу зривають всі вище перераховані речі і ті, хто їх наполегливо не помічає або взагалі підтримує. Мобілізацію зриває той, хто бачить у війні свій особистий бізнес, тому бажає воювати ще десятиліттями. Життя українців для таких носатих бізнесменів — це лише частина капіталу, яка використовується для отримання прибутку. Але найгірше, що московитам для зриву мобілізації по великому рахунку нічого робити не довелося — міндічі впоралися самі. ☠️ @vallholl
Німецькі школярі все частіше приймають іслам через страх перед учнями-мусульманами. Як повідомляється, все більше німецьких батьків звертаються до консультаційних центрів, оскільки їхні діти хочуть змінити віру, щоб їх не сприймали як чужинців у школах на їхній власній батьківщині. У великих містах, таких як Берлін і Франкфурт, є школи, в яких мусульманські учні складають більшість учнівського складу. Через це постійно виникають суперечки та бійки. Наприклад, німецькі дівчата, які одягаються нормально, а не за нормами ісламу, або спілкуються з хлопчиками, отримують зауваження від однокласників-мігрантів.Відомий випадок з школи у Північному Рейні-Вестфалії, як мігранти організовували шаріатські патрулі та вимагали запровадження ісламських правил. Співробітники державної безпеки описують, як мусульманські учні часто вдаються до погроз або насильства, забезпечуючи дотримання ісламських правил поведінки. Це створює справжні паралельні суспільства на шкільних подвір'ях. Дослідження, проведене Нижньосаксонським інститутом кримінології, підкреслює ідеологічну основу цього тиску. І німецькі діти вимушені мати з цим справу фактично сам на сам.Ті, хто не реагують, ризикують зіткнутися з цькуванням. Деякі приймають іслам, щоб уникнути конфлікту. Це відбувається не лише через мігранцію, але і через відсутність в дітях почуття приналежності до нації і національної гідності, які були знищені денацифікацією та десятиліттями культивації відчуття провини і ліволіберальними проектами. Це, в зіткненні з організованими ідеологічно мотивованими групами, заважає їм самим об'єднуватися та протистояти їм, і спонукає приєднуватися, приймаючи іслам, щоб відчувати приналежність до якоїсь спільноти.☠️ @vallholl
Ми ще навіть близько не роздуплились, в яку епоху ми вже попали. Особливо наша нація, дуже зайнята їбучою сука москальотою і війною з ними.Я просто згадую дитинство своє, компи з 128 мб оперативки, товсті екрати скляні, ігри типу Гарі Потера з піксельною графікою (які в моїй пам'яті апскейляться до неймовірно крутого графону😂). Що там дитинство, ще в юності я з друзями по вулиці йшов і роздумували, чи до нашої старості будуть усюди електромобілі їздити, чи ні. Я не те шо постаріти, я зрілим не встиг стати, як люди на терапію ходять до штучного інтелекту, а роботи показують акробатичні прийоми, про які я тільки мріяти можу.Навіть я особисто на днях, за допомогою ШІ, написав цілу програму на комп, під певні свої задачі. Повноцінна програма, з кнопками, виводом тексту, зображення, навіть програвач відео внутрішній зробив, правда трошки багований і бажання це фіксити у мене вже не було, тому відмовився від цієї ідеї і пішов іншим шляхом. Якщо що, я повний 0 в програмуванні. Отака от ситуейшин. Далі буде.
Ааа, точно, можна ж було використати вільну інформацію про те, що певні вакцини можуть мати певні побічки, щоб проаналізувати і зробити свій власний вибір, яку вакцину обрати і чи обрати взагалі.Це ж не так що вакцини тоді і близько не пройшли належного випробування часом і віддалених довготривалих наслідків в принципі дослідити було неможливо, а ютуби і фейсбуки наглухо банили всі мінімальні спроби натякнути, що це може мати наслідки і тд😁 Та і взагалі мало місце певне приховування даних, про що були вже публікації в ЗМІ.А всякі Кляті Раціоналісти та інші популяризатори розказували, що нема ніяких побічок і ноука не довела😁Не кажу вже про те, що в багатьох країнах вакцинація була добровільно примусовою. Навіть у вільній Україні було складно без папірчика.Але треба було з повітря дістати інфу про тромби і пити аспірін.Одразу відповім на деякі інші коменти.Вакцини це благо цивілізації і я не проти вакцин, як і не проти інших ліків. Але повинна бути свобода. Як застосування так і інформації про них.
Тобто держава забрала її у батьків, не захистила від насильства, не змогла її вилікувати та реабілітувати, а тепер пропонує самогубство, як "гуманний" та "милосердний" спосіб, а винних, якщо і покарали, то вони обійшлись доволі невеликими наслідкамиЗараз пояснимо наскільки ситуація ГІРША, ніж може здатись на перший погляд.Іспанське право не без тиску лівих організацій може визнати мігранта без документів неповнолітнім, тобто повірити повнолітньому, що йому 17 на слово.До цього всього додайте статус MENA (неповнолітній іноземець без супроводу).Людину не депортують, якщо на батьківщині їй не будуть гарантовані безпека чи родина, яка готова їх прийняти, але країни походження часто не поспішають їх забирати і тому вони живуть на соц. забезпеченні до і часто після 18-ти.В них завдяки цьому статусу доволі багато прав та бонусів. Що вже казати, якщо іспанський уряд витрачає величезні кошти на утримання кожного такого (часто від 2000 до 5000 євро на місяць залежно від регіону), а це часто В РАЗИ більше грошей, ніж отримує жертва насильства, як в цій історії. До того всього статус MENA зазвичай є священною коровою для місцевих ліваків, що створює тиск на всю судову гілку влади, щоб не дай Боже не назвали не толерантним та не закенселили. В результаті ґвалтівники мають право на захист, право на анонімність, право на державне утримання, право загалом на багато яких бонусів і само собою право на "виправлення" без тюрми.Жертва отримала право лише на евтаназіюVia Arcta | АКТУАЛЬНИЙ ЗБІР
Злочинність, наркотики, та цькування учнів-немусульман: такі будні мультикультурної школи у Австрії.Репортери австрійського видання «Profil» протягом тижня супроводжували Себастьяна, соціального працівника віденської середньої школи, де 230 з 390 учнів є мусульманськими мігрантами, 5 учнів — не мають міграційного походження, тобто є австрійцями, всі інші — мігранти не мусульмани. Результатом став репортаж про класи, де релігійні конфлікти, злочинність та насильство є частиною повсякденного життя. Назва школи не розголошується — видання «Profil» виправдовує це «захистом учнів та вчителів».В кабінеті Себастьяна зійшлися проблеми, «які часто ускладнюють регулярні уроки»: учні тижнями відсутні, неодноразово трапляється насильство, в тому числі не рідкість і релігійні конфлікти, а деякі учні вже вдалися до злочинності та потрапили до в’язниці за «злочини, пов’язані з наркотиками, пограбуваннями та крадіжками». Багато учнів голодні, втомлені та не можуть зосередитися, оскільки на час запису репортажу був Рамадан, під час якого мусульмани не їдять вдень.В одному з перших класів навчається один-єдиний австрієць — однокласники цькують його та називають «свинею», бо він не мусульманин. За даними Міністерства освіти, по всій Австрії налічується близько 400 таких «проблемних шкіл», де, ймовірно, більшість учнів є мігрантами. При цьому, замість депортацій мігрантів, через яких для австрійських дітей немає місця у власних школах, а в майбутньому і не буде місця на власній землі — уряд виділяє 65 мільйонів євро для цих «проблемних шкіл».☠️ @vallholl