Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙СІЧЕНЬ✙
Додано 14 лип 2024

✙СІЧЕНЬ✙

@Sichen_tg
Кількість підписників: 15 079
Фото: 7,150
Відео: 4,220
Посилання: 3,600
Опис:
Мій ютуб канал https://www.youtube.com/c/СІЧЕНЬ
Джерело

✙СІЧЕНЬ✙ | Дивлюсь на це відео, а в голові одне питання: що буде, у випадку, якщо...

Логотип телеграм спільноти - ✙СІЧЕНЬ✙ ✙СІЧЕНЬ✙ @Sichen_tg
1 400 Охват/переглядів 2026-03-06 05:50 Повідомлення №12985
Дивлюсь на це відео, а в голові одне питання: що буде, у випадку, якщо ця беха вирішить "роззутися" находу? Ну ось не витримає якийсь трак (це ж підарська БМП-3, судячи по гарматі, з відповідною всратою якістю всього), лопне палець, шарнір скаже "ква"...Я бачив як швидко злітають траки на різних поверхнях, як навіть на невеликий швидкості важку машину починає "крутити", а потім ми з іншими десантниками натягували ті сегментовані елементи ходової назад - було весело та цікаво. Але, якби під машиною хтось лежав, то весело б точно не було...Я бачу, що відео трошки прискорене, але, питання нафіга так ризикувати особовим складом в мене від цього не зникає. Також не виникає питання практичної необхідності такої ммм "вправи"? Навіть МІНІМАЛЬНОГО окопа ж немає, хоча б в "2 штика"... Вирішили просто так пацанів покласти та поїздити... Ще й посеред вулиці... Пишіть, що думаєте з цього приводу, може я чогось не розумію і тут є таємні сенси та знання?Згадалося як треба кидати кумулятивну ручну гранату РКГ-3 в умовний танк... Тільки хто і коли останній раз бачив ручний кумуль? Американський піхотинець