Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦
Додано 07 гру 2021

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦

@MeNeFreg8
Кількість підписників: 11 914
Фото: 13,600
Відео: 2,380
Посилання: 3,380
Опис:
Рупор правої антисистеми @Christ_is_king_83 - Зв'язок @fashkomments — чат @MeNeFreg8 — посилання для друга 4441111073717575 https://t.me/+RKP7TsKX6mQ3NmQy — допомога проекту

👥 Кількість підписників

11 914
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +34
Середній/Місяць:: -59

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 363
Середній/День:: 2,500
Середній/Тиждень:: 2,583
ERR: 19.83%

📊 Кількість повідомлень на день

3.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.7

Історія змін лого

Історія змін назви

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 2024-07-14
ME NE FREGO | ПЕРЕХІДНИК 2023-06-20
ME NE FREGO 🇺🇦 2022-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,910 26-02-18 16:39
Ще з цікавого. На відкритті цьогорічних Олімпійських ігор скелетоніст з Ізраїля Джаред вийшов на парад у кіппі (єврейській релігійній шапочці), на якій були написані імена 11 ізраїльських спортсменів і тренерів, убитих під час трагедії на літніх Олімпійських іграх у Мюнхені 1972 року. Був прапороносцем команди. І його не дискваліфікували. Маттіас Штайнер – колишній німецький важкоатлет, олімпійський чемпіон 2008 року. Присвятив золото ОІ покійній дружині, яка за рік до тих Ігор загинула в автокатастрофі і показав фотографію дружини на нагородженні. Німця не дискваліфікували.Італійський сноубордист Роланд Фішналлер виступив у кваліфікації зимових Олімпійських зимових ігор у шоломі, на якому зображено російський прапор. Окрім російського, на шоломі Фішналлера також є прапори США, Італії, Канади, Південної Кореї та Китаю – усіх країн, де він змагався на Олімпіадах. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не зумів пояснити, чому Фішналлеру дозволили обійти правило і демонструвати заборонену символіку.13 "нейтральних" російських представників пройшли відбір і виступають на Зимовій Олімпіаді 2026, хоча всі діючі російські олімпійці мають військові звання у своїй країні, там так прийнято. Проте пройшли кваліфікацію, хоч і без прапору та форми.
👁 2,180 26-02-16 21:38
Для розуміння масштабу катастрофи та динаміку, яка веде до вимирання українців в найближчі терміни, зробив такий розрахунок:FR = 0.8. коефіцієнт народжуваності. Тобто 0.8 дітей на 1 жінку.kw = 0.22. Коефіцієнт кількості жінок репродуктивного віку, 22% популяції.kp = 0.06. коефіцієнт смертності пенсіонерів. Ймовірність смерті людини після 60 років.ka = 0.008. Коефіцієнт смертності населення не пенсійного віку.kv = 0.022. Коефіцієнт старіння. 45 років трудового стажу, 1/45 = 0.022.M = 600000. Кількість міграції з країни за рік.Народжуваність: B(t) = Pа(t)*kw*FR/30.Активне населення:Pa(t+1) = Pa(t)+B(t)-(Pa(t)*ka)-(Pa(t)*kv)-(M*0.7) 0.7 - це припущення, що 70% мігрантів - це люди допенсійного віку. Воно більш менш реалістичне.Пенсіонери: Pp(t+1)=Pp(t)+(Pa(t)*kv)-(Pp(t)*kp)-(M*0.3).Загальне населення:Pзагальне=Pa(t)+Pp(t)Результати:Кількість населення за 5 років: 22.05 млн.Кількість населення за 18 років: 9.22 млн.Перевірити розрахунок можете в MathCad, або в іншому математичному додатку. Також можете провести лінійний розрахунок за 1 хвилину. Просто рахуючи втрати в 1 млн, тоді за 18 років населення становитиме 10 млн, цифри майже ті самі.
👁 1,920 26-02-10 22:26
10 лютого 1943 - день створення Українського Визвольного ВійськаТого дня на нараді райхсміністра Альфреда Розенберга з представниками Відділу Пропаганди (АВП) Верховного Командування Вермахту (ОКВ) назва Ukrainische Befreiungsarmee вперше набула офіційного статусу - її отримали українські частини, розкидані по з'єднаннях Вермахту.Цьому передували перемовини з Українською Радою Комбатантів та інші заходи працівників української секції АВП ОКВ, спрямовані на дослідження можливості ідеї створення УВВ, не кажучи вже про адресовані різним німецьким установам листи. Заходи українців із недопущення поглинання Власовим українських частин підтримав також президент УНР в екзилі Андрій Лівицький.Українські добровольці били ворогів Райху та України не лише на східному фронті: у далекій Нормандії спільників Сталіна також зустрічали вояки з жовто-синіми шевронами та літерами УВВ. Декому випала честь боронити від азійської орди Берлін. Звісно, на сітілайти, виставки, та конференції про ці десятки тисяч наших співвітчизників годі сподіватися.ㅤ
👁 2,080 26-01-27 07:47
Станом на початок 2026 року Ізраїль офіційно не визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу на державному чи парламентському рівні. Попри заклики української сторони та численні спроби визнання іншими країнами, ізраїльська влада й гадалі падає на мороз, одночасно маючи дружні стосунки з москвою.Те саме стосується і військової допомоги воюючій з російською ордою Україні.Ізраїльський експерт у галузі оборони, який на умовах анонімності говорив із Breaking Defense, про превентивне рішення щодо зброї для України, зокрема, зауважив таке:Кожен вид непрямого втручання в цю кризу може завдати шкоди особливим відносинам між Єрусалимом та Москвою А ось пряма цитата з виступу ізраїльського журналіста Шимона Брімона на минулорічному семінарі в Ізраїлі «Єврейська пам’ять, українська пам’ять: як віднайти точки перетинання «паралельних всесвітів» Голокосту і Голодомору?» щодо можливих мотивацій невизнання Ізраїлем Голодомору геноцидом:Тут насправді, на мою думку, питання міжнародне. Ізраїль був би і радий визнати Голодомор якимось чином, зробити жест доброї волі у бік України. Але при цьому провідні ізраїльські політики, які займають міністерські кабінети, вони чудово розуміють, що якщо це може роздратувати Москву, то навіщо нам злити Москву на порожньому місці? Ця цитата є всього-навсього бридкою хуцпою, адже на фото можна побачити, як хуйло ладім ладімич та бібі нетаньяху спілкуються в дружній атмосфері.Русня та жиди — бридкі таргани! Жиди та русня — одна хуйня!ME NE FREGO 🇺🇦
👁 1,970 26-01-20 18:16
Глава МВФ закликала Україну скасувати субсидії та порадила українцям «гарчати, як леви»Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва закликала українську владу відмовитися від субсидій на електроенергію та опалення, а також виступила з несподіваною мотиваційною порадою до громадян — «гарчати вранці, як леви», щоб повірити у власні силиВідповідні заяви вона зробила на полях Світового економічного форуму в Давосі.За словами Георгієвої, ключовим завданням для України залишається усунення всіх факторів, які стримують розвиток приватного сектору.«Досі субсидуються електроенергія, опалення. Ми знаємо, чому країна це робить, але цього потрібно позбутися. Також з погляду фіскального становища ще є над чим працювати. Зараз ми розглядаємо, як зробити розподіл податкового навантаження більш справедливим. Це непросто, але це потрібно зробити», — заявила вона. Ці слова пролунали на тлі масових відключень електроенергії в Україні, що надає заяві особливої політичної та соціальної чутливості.Окремо очільниця МВФ звернулася безпосередньо до українців із мотиваційною промовою, використавши образ «європейського лева».«Країна вже зробила багато для реформ. Але реформи ще не завершені — і я хочу бути максимально відвертою. Якщо країна хоче стати європейським тигром — або, краще сказати, європейським левом — не повинно залишитися жодної незавершеної реформи. Ви повинні вірити в себе як у лева. Тому вставайте вранці і гарчіть. Це буде нелегко. Але якщо у вас є ця впевненість і ви демонструєте її день за днем, якщо ви залишите осторонь внутрішні суперечки, якщо ви назавжди поховаєте корупцію, ви досягнете успіху» В анус собі погарчи, жаба стара.Ахуй. Тиц-пиздиц просто.ME NE FREGO 🇺🇦
👁 2,020 26-01-03 10:04
І про хороше вже у 2026 році.Добре бути злопам'ятним. Не мстивим, що позбавляє витримки, а саме злопам'ятним. Не раз казав і завжди казатиму.У нашої держави багато проблем. Їх можна вирішити. Коли хтось скаржиться просто на їх існування, я зазвичай нагадую: ми пострадянська країна, де СРСР вирізав весь середній клас. Без проблем не обійшлося б. Будьте реалістами.Інша річ, що дехто їх виправляти і не хоче.Комусь зручно на них сидіти, як на троні. А комусь зручно їх критикувати, аби якомога швидше сісти на цей трон, зігнавши попереднього власника. Хто з них наш внутрішній ворог? Обидва. Вони можуть щебетати українською, наче іншої мови й не знали. Носити вишиванку. І все одно бути таким гівном.Їм треба «мир», де все по-старому. Де ми слабкі.Зовнішній ворог може відпасти. Внутрішній залишиться тут. Тож важливо це розуміти.Тому в мене свої критерії. Мені байдуже, якої ви національності. У кого вірите. Якою мовою говорите. Якщо ви проявили лояльність та пішли до нашої армії, ворогом я вас вважати вже не можу. Навіть якщо наші погляди далеко не однакові.2022 рік видав шанс усім почати життя заново. По-чесному.Надворі вже 2026 рік. І я бачу, хто з 2022-го просуває загибель моєї країни. Ще бачу, хто спочатку підіграв патріотам, а потім перевзувся. До першої категорії внутрішніх ворогів навіть якась повага є: ці хоча б нічого не приховували.Під час війни обидві категорії грають на тому, що війна – це погано. Але радять програти. І це маркер.Пожежа – теж погана штука. Локалізувати її мало. Без ліквідації її осередку ви програєте. Помрете чи втратите оселю. Проблему треба усунути. А якийсь далбайоб кричить, що вогнегасники хуйня, і взагалі людей чомусь змушують тушити вогонь.Ну а шо, неправий хіба? Пожежа – погано!Щоправда, якщо спитати далбайоба, що особисто він зробив проти пожежі – то виявиться, що нічого. Так, попиздіть прийшов. Тут хіба подякувати за цінну пораду і тушити пожежу вже його ряхою.Війна у нас із 2014 року. Наша пожежа. Комусь не дійшло тоді, та у 2022-му ворог це пояснив більш популярно.Коли у 2026 році хтось скаже вам, що треба переговори і мир-мир-мир – перепрошую, але вас явно найобують. Можете піддатись, звісно. Але я радив би бити (а згодом і стріляти) на звук.Бо це якась чорна комедія, блядь. У одного чела по місту прильот за прильотом – каже, ууу вайна пльоха, треба мир. Да? Точно? Ого бля, я й не знав. Ну тоді задачка для спецназа: як такий розумний, ліквідуй проблему. Ми подякуємо.Звісно, проблема сидить у Кремлі. Та я радив би починати з чогось маленького. Тобто з Енергодара.Справи, шановні. Покажіть ваші справи. Не попиздіть у парламенті, яка війна погана і як добре жити без пожеж. Щось 2022 рік люди неправильно розуміють. Якщо ти перейшов на українську і «Росія» пишеш з маленької – все одно показуй справи.Бо від Шуфрича такі патріоти відрізняються лише їблом і паспортними даними.Ти за мир? Ласкаво просимо до армії, за нього й боремось щодня. Ти проти обстрілів свого міста? Борись за наповнення армії, інакше у твого міста буде хуй замість ППОшників. Погано працює ППО? Борись за правильні навчання ППОшників.Ти за мир, але ніхуя не робивши? Енергодар. З нас човник і автомат, з тебе хороший настрій.Попереду ніхуя не мир. Поки наші Винниченки губами ляпали про омріяний договорнячок, Китай відпрацював блокаду Тайваню. Літав дронами над Тайбеєм так, щоб з вікон видно було. Хуячив ракетами. Поки що поруч. Тільки блокаду при цьому тримав.Коротше, Третьої світової не буде, але вона чомусь лише наближається. От дурепа така. Винниченків не читає, мабуть, так би була в курсі.Тут пора помітити деяку тенденцію. В 2014 році нас підставили ті, кого ми роками пробачали до того. В 2022-му нас підставили ті, кого ми не знищили після 2014-го. На Третій світовій нам світять диверсії від внутрішнього ворога, якого ми дарма пробачили в 2022-му. Краще бути злопам'ятними.Пора б уже навчитись діяти превентивно. Не чекати, коли це призведе до втрат.Вони паляться одним і тим самим словом.@maxgadyukin
👁 1,940 25-12-22 21:19
Сьогодні 22.12.1908 на теренах Галичини в селі Смільниця яке вже не існує народився автор "Молитви українського націоналіста" – Осип Мащак.У юнацькі роки був активістом Пласту, згодом долучився до українського націоналістичного руху так як під час навчання познайомився з Степаном Бандерою. Працював журналістом газети «Наш клич». У 1932 році за націоналістичну діяльність був уперше заарештований польською окупаційною владою, однак невдовзі звільнений.У 1933–1934 роках — підреферент Юнацтва крайової екзекутиви ОУН Західноукраїнських Земель, а в липні–серпні 1934 року — Крайовий провідник ОУН.У серпні 1934 року заарештований повторно. Під час слідства зазнавав жорстоких тортур, однак не зрікся своїх переконань і не зламався морально. Був одним з обвинувачених на Львівському процесі, де польський суд засудив його до 15 років ув’язнення.У своєму останньому слові на суді Осип Мащак заявив:«За мету свого життя вважаю лише службу Україні. Україна була і є для мене такою величною, такою святою, що для неї не лише жити, а й умерти є замало. Я хотів у боротьбі за Українську Державу, за визволення українського народу з неволі, в боротьбі за новий соціальний лад, за соціяльну рівність, за Україну без хлопа і пана знайти ціль свого життя і своє щастя».За легендою під час ув’язнення Осип Мащак написав молитву кров'ю на стінах тюрмиME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 3,670 25-11-17 17:57
🏳‍🌈☪️Прем'єр(-кинесса) Юлія Свириденко сотворила законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо працевлаштування іноземців та осіб без громадянства. Він передбачає спрощення видачі дозволів на працевлаштування і тимчасове проживання для іноземців.... з метою створення на території України більш сприятливого клімату для залучення іноземної робочої сили проєктом запропоновано механізм надання єдиного дозволу на тимчасове проживання та працевлаштування іноземців та осіб без громадянства на території України. Так, зокрема, передбачено створення Єдиного державного веб-порталу працевлаштування іноземців та осіб без громадянства, де українські роботодавці розміщуватимуть інформацію щодо наявності вакансій, які можуть бути заміщені іноземцями або особами без громадянства, та на якому іноземці та особи без громадянства зможуть ознайомлюватися із відповідними пропозиціями.Іноземці або особи без громадянства, які отримали від роботодавця пропозицію щодо вакансії, яка може бути заміщена іноземцем або особою без громадянства, звертаються за отриманням єдиного дозволу на тимчасове проживання та працевлаштування із відповідною заявою, яка подається в електронному вигляді засобами Єдиного державного веб-порталу працевлаштування іноземців та осіб без громадянства. ME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 2,880 25-08-03 21:45
💀🌙 ЧИН РУСЬКОГО КНЯЗЯ МИХАЙЛА ВСЕВОЛОДОВИЧАЯк тільки перша нога монгола ступила на Русь — він взяв шаблю й разом з руською раттю та іншими князями пліч-о-пліч боровся проти нападників на р.Калка. Після загибелі на Калці його соратника по зброї, князя чернігівського – Михайло Всеволодович воцарився на чернігівський престол. Під його рукою князівство процвітало, а сам князь допомагав церкві.Коли ж почалась монголо татарська-навала князь Михайло Всеволодович звернувся по допомогу до Папи Римського для боротьби проти монгольської язичницької навали. Утім йому було відмовлено.Згодом повернувся до Русі у зруйновнні татарами міста. Князю було запронованно отримати ярлик на княжіння. Утім за монгольською традицією той, хто отримував ярлик був змушений вклонитись язичницьким ідолам. Але за відмову зрадити християнську віру був страчений. Вшановується у православ'ї та католицизмі, як мученник за віруЦя історія показує нам – наскільки серйозно наші пращури ставились до своєї віри. Будучи готовими віддати все за любов до Христа. Наші сучасники ж готові продати свою віру за безцінь. А відхід від єдиного та істинного Бога став нормою. ME NE FREGO ☠️🇺🇦
👁 2,800 25-07-01 21:15
😀😂 Вікно Овертона через меми – найкращий засіб пропагандиЧ.1.Багатьом з Вас вже відомо, що таке Вікно Овертона й практично усі вже в реальному часі спостерігають його вплив на суспільство.Через це можна впасти в ілюзію, неначе це пройшло повз вас так, як "попереджений значить озброєний". Утім іноді ситуація набагато сумніша. Й ви самі, не помітивши цього, могли добровільно стати жертвою подібних експериментів.Якщо з лівими все зрозуміло. Спершу декриміналізація певного явища, викреслення його зі списку хвороб (гомосексуалізм, гендерна дисфорія тощо), згодом його популяризація в медіа, паради і на кінцевій стадії його схвалення у суспільстві.То серед людей, що тяжіють до правих/консервативних поглядів дія Вікна Овертона трохи інакша.Тут в хід йдуть меми🏳️‍🌈 Найактуальніший приклад - це гачі-мучі. І хоч їхній час вже пройшов. Утім дію цього форсу ми відчуваємо й понині. Якщо до цього атмосфера була однозначно гомофобська, то зараз можна бачити часткове прийняття через гумор мужеложества (не те, щоби ми самі мали якусь люту ненависть до геїв, утім пропаганді збочень будемо в усю протидіяти). Вже можна серед правих почути, що є якісь погані ЛГБТшники, а от гачі норма.Тому скажемо: Ні, не норма. Гомосексуалізм в будь-якому його прояві гріх і патологія. Мужеложество протиприроднє, так як природою передбаченні виключно жіночо-чоловічі стосунки. І педерастія є гидотою перед Богом. Коли ви приймаєте участь в форсі якоїсь "правильної чадової" педерастії ви добровільно йдете в пекло і пропагандуєте перверсії у суспільстві.До того ж гомосексуалістів, на кшталт тих, які показані в гачі-мемах одиниці. Більшість гоміків є слабкими хворими людьми з рядом перверсій і депресією.Форс гачі-мучі від початку мав дві цілі1) Дискредитація образу нормального чоловіка, що займається спортом через його прив'язку до гомосексуалізму.2) Схвалення педерастії через її асоціацію з "чадовістю".Ще один наслідок форсу гачі-мучі це обґрунтування тейку, неначе пасивна педерастія це звісно погано, а от активна це правильно. Чергова єресь!Будь-який потяг до чоловіка є проявом проблем з орієнтацією. Неважливо від ролі. Активний гомосексуалізм з точки зору природи є такою ж паталогією.До того ж, якщо ви віруючий християнин (незалежно від конфесії чи церкви), Біблія не робить різниці між цими двома явищами (Левит 18:22, 20:13; Римлянам 1:26-27; 1 Коринтянам 6:9-10) і до всіх ставиться з різким осудом.До того ж наявність активних педерастів обов'язково передбачає пасивів.І наступним кроком після проштовхування активної педерастії є схвалення пасивної.🏳️‍⚧️🏳 Тут вже в хід йде висвітлювання в кращому світлі всіляких "трансів" та "фембоїв".Якщо хтось "іронічно" виявляє бажання перепихнутись з перевдягненим педерастом (насправді постіронія слугує тут неіронічним наміром, просто таким аби не викликати осуд і не брати відповідальності за сказане), то деякі, навіть серед правих починають в жарт перевдягатись в жіночі шмотки. І над такими кадрами можуть посмітись, але ніяких претензій їм не висловлюють.І коли ви дійсно прийшли до бажання перепихнутись з перевдягненним педерастом, ви мало того, що самі вчинили гидоту і стали підаром. Так ще й потакнули бажанням хворої людини, яка має проблеми по життю (а трансів насправді шкода, як людей, так як в 3 з 4 випадків це люди з важкою долею і важкими ментальними проблемами, які потребують любові, покаяння та лікування; але геть не схвалення їхньої гріховної поведінки).Якщо ви цьому не піддались то є великим молодцем, а якщо ні - маєте можливість виправитись.На цьому все. Bye-bye котики 👋ME NE FREGO ☠️🇺🇦