Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦
Додано 07 гру 2021

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦

@MeNeFreg8
Кількість підписників: 11 914
Фото: 13,600
Відео: 2,380
Посилання: 3,380
Опис:
Рупор правої антисистеми @Christ_is_king_83 - Зв'язок @fashkomments — чат @MeNeFreg8 — посилання для друга 4441111073717575 https://t.me/+RKP7TsKX6mQ3NmQy — допомога проекту
Джерело

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 | Взяв участь в іфтарі. Для мене це велика честь. Вже тринадцятий Рамада...

Логотип телеграм спільноти - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 @MeNeFreg8
1 930 Охват/переглядів 2026-03-03 04:47 Повідомлення №20793
Взяв участь в іфтарі. Для мене це велика честь. Вже тринадцятий Рамадан українська мусульманська спільнота та кримськотатарський народ зустрічають у важких умовах – в умовах російської агресії, російських ударів. Дуже хочемо, щоб наступного року Рамадан був вже в мирі. І цього ж ми бажаємо всім народам, які зараз у небезпеці – у війні. Ми бачимо, що відбувається на Близькому Сході та в регіоні Затоки. Сподіваємось, що режим в Ірані не виграє, бо це антилюдський режим, і він поширює війну фактично на весь свій регіон. Важливо, щоб люди і країни змогли захиститись і щоб війна там не затягувалась. Я дякую кожній державі, яка реально допомагає захисту життя – і нашому захисту тут, в Україні, і життя інших народів. Памʼятаємо: ми всі протистоїмо одному злу – тим, хто руйнує життя, тим, хто зневажає людей. Недаремно Москва і режим в Ірані були такими близькими. Їх обʼєднує те, що людей не поважають. І ми всі у Європі, у світі маємо бути результативними в захисті від саме таких режимів – ми повинні бути результативними, щоб життя вигравало. Хай так і буде. Дякую всім вам. Точно не забудемо про наших людей в окупації і в полоні. І робимо все, щоб нормальні людські цінності перемогли російське зло.