Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦
Додано 07 гру 2021

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦

@MeNeFreg8
Кількість підписників: 11 914
Фото: 13,600
Відео: 2,380
Посилання: 3,380
Опис:
Рупор правої антисистеми @Christ_is_king_83 - Зв'язок @fashkomments — чат @MeNeFreg8 — посилання для друга 4441111073717575 https://t.me/+RKP7TsKX6mQ3NmQy — допомога проекту
Джерело

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 | Станом на початок 2026 року Ізраїль офіційно не визнав Голодомор 1932-...

Логотип телеграм спільноти - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 @MeNeFreg8
2 080 Охват/переглядів 2026-01-27 07:47 Повідомлення №20596
Станом на початок 2026 року Ізраїль офіційно не визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу на державному чи парламентському рівні. Попри заклики української сторони та численні спроби визнання іншими країнами, ізраїльська влада й гадалі падає на мороз, одночасно маючи дружні стосунки з москвою.Те саме стосується і військової допомоги воюючій з російською ордою Україні.Ізраїльський експерт у галузі оборони, який на умовах анонімності говорив із Breaking Defense, про превентивне рішення щодо зброї для України, зокрема, зауважив таке:Кожен вид непрямого втручання в цю кризу може завдати шкоди особливим відносинам між Єрусалимом та Москвою А ось пряма цитата з виступу ізраїльського журналіста Шимона Брімона на минулорічному семінарі в Ізраїлі «Єврейська пам’ять, українська пам’ять: як віднайти точки перетинання «паралельних всесвітів» Голокосту і Голодомору?» щодо можливих мотивацій невизнання Ізраїлем Голодомору геноцидом:Тут насправді, на мою думку, питання міжнародне. Ізраїль був би і радий визнати Голодомор якимось чином, зробити жест доброї волі у бік України. Але при цьому провідні ізраїльські політики, які займають міністерські кабінети, вони чудово розуміють, що якщо це може роздратувати Москву, то навіщо нам злити Москву на порожньому місці? Ця цитата є всього-навсього бридкою хуцпою, адже на фото можна побачити, як хуйло ладім ладімич та бібі нетаньяху спілкуються в дружній атмосфері.Русня та жиди — бридкі таргани! Жиди та русня — одна хуйня!ME NE FREGO 🇺🇦