Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

У Києві демонтували пам’ятник Олександру Пушкіну (+фото)У Шевченківському районі столиці фахівці КП «Київблагоустрій» прибрали пам’ятник Олександру Пушкіну. Демонтаж став можливим після ухвалення Урядом рішення про вилучення з Державного реєстру нерухомих пам’яток культурної спадщини національного значення пам’ятників деяких російських і радянських діячів. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов. «Сьогодні фахівці КП «Київблагоустрій» демонтували пам’ятник Олександру Пушкіну. Конструкція важила близько 3,5 тонн. Для демонтажу залучили автокран і вантажний автомобіль. Надалі монумент буде зберігатись у Державному музеї авіації України ім. О. К. Антонова», – розповів Михайло Буділов. Нагадаємо, у липні цього року Київрада затвердила перелік пам’ятних об’єктів, пов’язаних з історією і культурою росії та срср. Відповідно до цього рішення демонтажні роботи покладені на Департамент територіального контролю міста Києва. Так, фахівці підпорядкованого Департаменту КП «Київблагоустрій» вже прибрали з простору столиці понад 60 об’єктів із переліку, окрім тих, що мали охоронний статус.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_demontuvali_pamyatnik_oleksandru_pushkinu_foto/#Пам'ятки_культурної_спадщини
Віталій Кличко взяв участь у відкритті німецько-української конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу (+фото)У Лейпцигу розпочалася велика німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Головна тема – партнерство та ефективна співпраця міст, посилення місцевого самоврядування. А також – допомога німецьких міст українським у їх повоєнному відновленні. Про це голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «У Лейпцигу розпочалася велика німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Разом з мером Буркгардом Юнґом взяв участь у її відкритті. Захід зібрав багатьох мерів і представників місцевого самоврядування України та Німеччини. Головна тема, яку будемо обговорювати, – партнерство та ефективна співпраця міст, посилення місцевого самоврядування. Та те, як німецькі міста можуть допомогти українським у повоєнному відновленні. Вже поспілкувався з премʼєр-міністром землі Саксонія Міхаелем Кречмером, зі спеціальним уповноваженим федерального уряду Німеччини з питань децентралізації та місцевого самоврядування України Георгом Мільбрадтом. Також заплановані зустрічі з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Свеньєю Шульце», – написав Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vzyav_uchast_u_vidkritti_nimetsko-ukransko_konferentsi_munitsipalnikh_partnerstv_u_leyptsigu_foto/#Київ_та_міська_влада
Марина Хонда: Розбудова дієвої системи відновлення та підтримки ментального здоров’я киян є важливим завданням для столиці (+фото)Розбудова дієвої системи відновлення та підтримки ментального здоров’я киян є важливим завданням для столиці. Про це наголосила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час першої стратегічної сесії з питань розбудови ментального здоров’я. «Розбудова дієвої системи відновлення та підтримки ментального здоров’я киян є комплексним завданням, що потребує спільних зусиль міської влади, фахівців галузі та громадських організацій. Сьогодні учасники стратегічної сесії працювали над розробкою ефективної системи взаємодії та співпраці надавачів послуг із підтримки ментального здоров’я киян. Зокрема, уже почали напрацьовувати механізми для дієвої координації між різними структурами», – зазначила Марина Хонда. У межах стратегічної сесії сформовані робочі групи з науковців, представників департаментів та районних у місті Києві державних адміністрацій, керівників громадських організацій і благодійних фондів, практичних психологів для розробки механізмів вирішення питань доступу киян до сервісів із підтримки ментального здоров’я в місті. «Важливо враховувати, що потреби киян у сфері ментального здоров’я можуть змінюватися з часом. Тож система психологічної допомоги повинна бути гнучкою та задовольняти актуальні запити киян у питаннях підтримки та відновлення ментального здоров’я. Дякую учасникам стратегічної сесії за конструктивну співпрацю та пошук рішень. Я впевнена, що спільними зусиллями ми зможемо створити ефективну систему підтримки ментального здоров’я киян», – наголосила заступниця голови КМДА. Партнерами реалізації стратегічної сесії виступив україно-швейцарський проєкт «Психічне здоров’я для України» (MH4U).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/marina_khonda_rozbudova_diyevo_sistemi_vidnovlennya_ta_pidtrimki_mentalnogo_zdorovya_kiyan_ye_vazhlivim_zavdannyam_dlya_stolitsi_foto/#Безпека_та_правопорядок
Київ продовжує впроваджувати енергоефективні проєкти в житлових будинках: на вул. Антоновича завершують утеплення фасадів, що збільшить обсяги економії тепла – Петро ПантелеєвЦього року програму співфінансування відновлено, і відповідні роботи, порівняно з минулим роком, проходять більш планово. Термомодернізація будинків часткова або комплексна – утеплення, заміна вікон, дверей, модернізація теплових пунктів тощо – допомагає економити енергетичний ресурс, який наразі дуже дорогий. Цього року місто спрямувало на ці потреби близько 200 млн грн, а третину інвестували у свої будинки самі мешканці. Про це під час інспекції будинку в межах енергоефективної програми співфінансування «70/30%» повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. За рахунок таких заходів житловий фонд менше споживає тепла, що, своєю чергою, зменшує обсяги використання природного газу. «Енергонезалежність – це наша броня, що допомагає протистояти ворогові, який, атакуючи енергооб’єкти, намагається позбавити нас найнеобхідніших послуг. Конкретний приклад – ЖБК «Молодіжний-12» на вул. Антоновича, де триває масштабний проєкт з утеплення фасаду трьох житлових будівель. Важливо, що ЖБК бере участь у програмі вже 4 роки, і місто допомогло більшою частиною коштів – 70% від загальної вартості. Завдяки цьому мешканці замінили освітлення, модернізували будинкові мережі, замінили вікна і двері, а наразі майже завершують утеплення фасаду», – зазначив Петро Пантелеєв. За його словами, загалом вартість усіх виконаних робіт понад 28 млн грн, із яких 9,9 млн грн зібрали та інвестували мешканці. При цьому кошти поступово акумулювались за рахунок щомісячної плати. І вкладені кошти дуже швидко окупляться за рахунок економії на комунальних послугах – опаленні та електроенергії, дефіцит якої нині доволі відчутний. Програма «70/30%» – одна з таких пріоритетних програм, яку місто фінансує в межах нинішніх, доволі обмежених можливостей, адже мова йде про оновлення житла, приведення його до базових енергоефективних стандартів. У 2023 році на цю програму місто виділило близько 200 млн. Зараз у роботі або на завершальній стадії понад 150 об’єктів, де впроваджують енергоефективні заходи: встановлюють або реконструюють теплові пункти, утепляють фасад, замінюють вікна та двері на енергоефективні тощо. Петро Пантелеєв зауважив, що навіть у таких складних фінансових умовах місто продовжить такі роботи. І до 22 грудня цього року місто приймає заявки для участі в міській конкурсній програмі енергоефективних проєктів «70/30» на 2024 рік. Програми співфінансування працюють уже не один рік, і авдяки ним вдалося успішно виконати близько тисячі проєктів з енергоефективності, загальна вартість яких – понад 1 млрд грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_prodovzhuye_vprovadzhuvati_energoefektivni_proyekti_v_zhitlovikh_budinkakh_na_vul_antonovicha_zavershuyut_uteplennya_fasadiv_scho_zbilshit_obsyagi_ekonomi_tepla__petro_panteleyev/#Керівництво
Віталій Кличко: Столиця прийняла в дар та передала Музею історії Києва картину Анатолія Криволапа в стилі церковного розпису «Архистратиг Михаїл»Київ прийняв у дар від відомого українського художника Анатолія Криволапа картину у стилі церковного розпису «Архистратиг Михаїл». І сьогодні цей цінний подарунок передали Музею історії Києва. Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі. «Столиця прийняла в дар від відомого українського художника Анатолія Криволапа картину у стилі церковного розпису «Архистратиг Михаїл». І сьогодні, напередодні Дня Архистратига Михаїла, який за новоюліанським календарем в Україні відзначатимуть 8 листопада, цей цінний подарунок ми передали Музею історії Києва. Архангел Михаїл – це символ-оберіг нашої столиці, нашої країни та її захисників. І ми вдячні за таке мистецьке втілення образу Архистратига. Впевнений, що кияни та гості столиці оцінять таку щиру і символічну роботу Анатолія Криволапа. Київ, серце України, завжди був під захистом вищих сил і вистоїть та здолає навалу російських варварів! Слава Україні! Слава її Героям!» – написав Віталій Кличко. Образ Архистратига Михаїла став невіддільною частиною геральдичної традиції української столиці з ХVIII століття, а його культ і віра в покровительство та небесний захист тягнеться з часів Київської Русі. У християнській традиції Архистратиг Михаїл – ангел-цілитель, згодом – захисник, покровитель воїнів і лицарів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_stolitsya_priynyala_v_dar_ta_peredala_muzeyu_istori_kiyeva_kartinu_anatoliya_krivolapa_v_stili_tserkovnogo_rozpisu_arkhistratig_mikhal/#Київський_міський_голова
У Києві триває осіннє озеленення: з початку року висаджено майже 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів (+ фото)З початку 2023 року комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень столиці висадили майже 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів. Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів. «Як ми і анонсували, триває осіння міська кампанія з озеленення. Після нещодавньої негоди, яка наробила багато лиха, важливо активізувати зусилля з висадки зелених насаджень у місті. Зазначу, що під час вибору дерев, які зростатимуть на вулицях столиці, обираються породи, стійкі до буревіїв», – сказав Володимир Прокопів. Як повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний, лише з початку осіннього сезону у столиці висадили понад 1,7 тисяч дерев, майже 24 тисячі кущів і близько 900 тисяч багаторічних квітів. «Усім нашим КП УЗН була поставлена задача відповідально підходити до вибору зелених насаджень. Відповідно, перевага надається стійким до міських умов породам дерев та кущів. Також особлива увага приділяється догляду – зокрема, вчасному поливу зелених насаджень, підтримці та фіксації молодих дерев», – зазначив Олександр Возний під час суботньої висадки платанів у Дарницькому районі столиці. Нагадаємо, що в Києві триває робота з наповнення онлайн-мапи дерев, які перебувають на балансі міста. Станом на листопад 2023 року у столиці «оцифрували» майже 156 тисяч зелених насаджень.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_trivaye_osinnye_ozelenennya_z_pochatku_roku_visadzheno_mayzhe_55_tisyach_derev_blizko_62_tisyach_kuschiv_ta_6_mln_kvitiv__foto/#Навколишнє_середовище_міста
Петро Оленич: Департамент земельних ресурсів діяв згідно чинного законодавства і на підставі рішення КиїврадиДепартамент земельних ресурсів діяв згідно чинного законодавства і на підставі рішення Київської міської ради. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Оленич, коментуючи справу НАБУ щодо ніби-то незаконного проєкту рішення Київради, на підставі якого прийнято рішення про відведення земельної ділянки. «Департамент земельних ресурсів діяв згідно чинного законодавства і на підставі рішення Київської міської ради. Всі дозволи і містобудівна документація були видані ще в 2017-18 роках (до зайняття мною посади), а проєкт погоджений відповідними органами влади. Більше того, Департамент завжди сприяв і надавав усю запитувану інформацію правоохоронним органам та співпрацював зі слідством з цього питання», – повідомив Петро Оленич. Він наголосив на вимозі неупередженого слідства і зазначив, що готовий до співпраці з правоохоронними органами. «Свою правоту і невинуватість доводитиму у правовий спосіб. А також наполягатиму на виявленні та притягненні до відповідальності громадян, які ввели в оману правоохоронців, надавши недостовірну інформацію щодо цієї справи», – наголосив Петро Оленич.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/petro_olenich_departament_zemelnikh_resursiv_diyav_zgidno_chinnogo_zakonodavstva_i_na_pidstavi_rishennya_kivradi/#Керівництво
Інвестиційний форум міста Києва 2023: Брюссельська платформа як прагнення вплинути на стійке майбутнє КиєваЦього року Інвестиційний форум міста Києва сфокусується на довгострокових стратегіях стійкого відновлення та розвитку української столиці, а також її інтеграції у світовий економічний простір. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА, який є організатором заходу. Захід відбудеться 16 листопада у Брюсселі і збере лідерів міст, європейських та українських політиків, провідних економістів, інвесторів та урбаністів. Головна сесія буде зосереджена на мінливому геополітичному ландшафті Європи та зростаючій важливості мегаполісів. Учасники розглянуть виклики, пов’язані з конфліктами та війнами, підкреслять цінність сталого розвитку та відновлення постраждалих від війни громад. Основна сесія супроводжуватиметься чотирма панельними дискусіями та двома секціями про виклики та проблеми як у воєнний, так і в післявоєнний час. Перша панельна дискусія об’єднає мерів європейських міст і зосередиться на розвиткові Київської агломерації через міжнародну муніципальну співпрацю та ефективні проєкти «рівний-рівному». Учасники розглянуть уже реалізовані та перспективні проєкти розвитку й стійкості для підвищення здатності міст відновлюватися та готуватися до майбутніх викликів. Йтиметься також про роль децентралізації та стимулювання інвестицій в економіку столичної агломерації. У межах Форуму також відбудеться дискусійна панель щодо інвестицій у трансформацію. Зокрема, вона охопить розвиток бізнес-екосистем та інноваційних кластерів, визначення пріоритетів смарт-спеціалізації для Києва, впровадження інноваційних моделей фінансування та залучення приватного капіталу у проєкти післявоєнного відновлення. Окрему дискусію присвятять темі відновлення ментального здоров’я населення, соціальній інтеграції та адаптації ветеранів і людей, постраждалих від війни. Панель «Побудова стійкого мегаполісу, орієнтованого на людей: розширення можливостей постконфліктних громад» сфокусується на розробці комплексної екосистеми послуг, а також на стратегії не лише швидкого відновлення, але й довгострокової стійкості та гармонійного об’єднання різних спільнот у динамічну міську матрицю Києва. Окрім основної програми, відбудуться також дві секційні сесії. Перша представить макроекономічний прогноз відновлення України та Києва на 2023-2030 роки. Ця сесія зосередиться на стратегіях, які зміцнюють суспільну довіру на етапі відновлення Києва. Друга сесія досліджуватиме залучення інвестицій, орієнтованих на значимий соціальний результат. Дискусії стосуватимуться нової екосистеми соціального впливу – імпакт-бізнесу – та його спроможності не лише отримувати прибуток, але і забезпечувати вимірні суспільні вигоди. Ознайомитися з повною програмою Форуму можна за посиланням.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/investitsiyniy_forum_mista_kiyeva_2023_bryusselska_platforma_yak_pragnennya_vplinuti_na_stiyke_maybutnye_kiyeva/#Економічний_та_соціальний_розвиток
Віталій Кличко: Рух автотранспорту під конструкцією Дегтярівського шляхопроводу сьогодні відновили. Підрядник запевнив, що терміни виконання робіт з оновлення обʼєкту суттєво не змінятьсяРеконструкція розвʼязки на перетині вулиць Дегтярівської, Олени Теліги та Олександра Довженка триває. Дорожники здійснили монтаж 28 балок прогонової будови шляхопроводу. І вже відновили рух транспорту під ним. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ». «У Києві триває реконструкція розвʼязки на перетині вулиць Дегтярівської, Олени Теліги та Олександра Довженка. Цими вихідними підрядна організація здійснила монтаж 28 балок прогонової будови шляхопроводу. Вчора, 30 жовтня, мостовики монтували плити незйомної опалубки, щоб влаштувати монолітну плиту на шляхопроводі. І сьогодні вже відновили рух транспорту під конструкцією мосту. Підрядник запевнив, що терміни виконання робіт з оновлення обʼєкту суттєво не зміняться», – сказав Віталій Кличко. Він зазначив, що усунення всіх наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією – через падіння балок на шляхопроводі 30 вересня, здійснювалося за рахунок підрядної організації. Збитків міський бюджет не поніс, вартість реконструкції не збільшилася. Також Віталій Кличко прокоментував будівництво дороги, нібито до непрацюючого аеропорту «Київ» – про що писали деякі інтернет-ЗМІ. Мер столиці зазначив, що дорогу на вулиці Медовій до проспекту імені Лобановського почали будувати ще у 2019 році. Виконали основну частину робіт. Але з початком повномасштабної війни з росією, ремонтні роботи призупинили, так і не поклавши верхній шар асфальту. Сьогодні ремонт відновили виключно з технологічних причин. Оскільки верхній шар асфальту необхідно влаштувати, щоб полотно не зазнало ушкоджень та руйнувань.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_rukh_avtotransportu_pid_konstruktsiyeyu_degtyarivskogo_shlyakhoprovodu_sogodni_vidnovili_pidryadnik_zapevniv_scho_termini_vikonannya_robit_z_onovlennya_obyektu_suttyevo_ne_zminyatsya/#Дороги
За тиждень у столиці зареєстровано 12 992 нових випадки захворювання на грип і ГРВІУ Києві за 43-й тиждень 2023 року зареєстровано 12 992 нових випадки захворювання на грип і ГРВІ, зокрема на COVID-19. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ». Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 44,9%. Наразі цей показник становить 440,1. Загалом у Києві порівняно з попереднім тижнем спостерігається зростання захворюваності на 1,8% у дорослих. Зокрема, дорослих захворіло 5 874 (зростання на 13%), дітей – 7 118 (зниження на 5,9%). Діти становлять 54,8% від загальної кількості, а на попередньому тижні – 59,3%. Захворюваність серед дітей шкільного віку знизилась на 19,8%. Зокрема, у школярів зареєстровано 3 342 випадки. Порівняно з попереднім тижнем дещо знизилась загальна кількість госпіталізованих осіб серед хворих на грип і ГРВІ. До столичних медзакладів за останній тиждень госпіталізовані 252 особи, 149 із них – діти. Зокрема, на COVID-19 захворіли 868 осіб, зокрема 59 дітей до 17 років. Госпіталізовані 126 осіб, із яких 39 дітей. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебуває 17 пацієнтів, зокрема 1 дитина. Минулого тижня зареєстровано п’ять летальних випадків. Нагадуємо, що найдієвішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/za_tizhden_u_stolitsi_zareyestrovano_12992_novikh_vipadki_zakhvoryuvannya_na_grip_i_grvi/#Київ_та_міська_влада