Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

На Офіційному порталі Києва з’явились нові публічні дашборди з інформацією про роботу зі зверненнями громадян, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, управління земельними ресурсами та отримання ліцензійНа Офіційний портал Києва додано одразу чотири дашборди, які дозволяють містянам отримувати актуальну інформацію про життєдіяльність столиці. Нові дашборди охоплюють важливі сфери міського життя: роботу зі зверненнями громадян, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, управління земельними ресурсами та отримання ліцензій. Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Петро Оленич. «Для міста – це ще один прозорий інструмент для аналізу і прийняття рішень. Для киян – відкрита інформація про життєдіяльність столиці», – зазначив Петро Оленич. Дашборди допомагають глибше зрозуміти стан справ у місті – від відстеження динаміки звернень до ефективності ліквідації сміттєзвалищ. Інструменти дозволяють аналізувати кількісно-якісні показники опрацювання скарг, рівня навантаження виконавців та їхньої активності. Завдяки новим даним містяни отримують доступ до детальної аналітики з показниками, динамікою і прозорими даними, які раніше були доступними лише для внутрішнього користування. Нагадаємо, що у травні 2024 року на Офіційному порталі Києва з’явилися публічні дашборди, що візуалізують дані у зручному та зрозумілому форматі. Наразі на сайті представлені сімнадцять дашбордів, що стосуються семи сфер життя міста, а саме: електронної демократії, екології, благоустрою, звернень до Контактного центру Києва 15-51, комунальної власності, соціальної політики та паркування. Публічні дашборди створені за даними з мобільного застосунку Київ Цифровий, Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату, Департаменту територіального контролю міста Києва, КБУ «Контактний центр міста Києва», Департаменту комунальної власності міста Києва і Департаменту соціальної та ветеранської політики. Переглянути дашборди головних сервісів міста можна за посиланням https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiya_257928/publichni_dashbordi/.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/na_ofitsiynomu_portali_kiyeva_zyavilis_novi_publichni_dashbordi_z_informatsiyeyu_pro_robotu_zi_zvernennyami_gromadyan_likvidatsiyu_stikhiynikh_smittyezvalischupravlinnya_zemelnimi_resursami_ta_otrimannya_litsenziy/#Звернення_громадян
Надходження від земельного податку та орендної плати в столиці у 2024 році склали 5,674 мільярда гривеньУ столиці надходження від земельного податку та орендної плати у 2024 році склали 5,674 мільярда гривень. Про це зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. За його словами, фактично Київська міська рада на 1,574 мільярда гривень перевиконала план за цими надходженнями, сформований під час ухвалення бюджету Києва на 2024 рік. «На сьогодні в Києві діє близько 3,5 тисяч договорів оренди земельних ділянок. Однак замість семи мільярдів гривень від оренди землі місто прогнозовано отримує 3,9 мільярда гривень. Ще 3,1 мільярда гривень – це кошти, які кияни можуть отримувати, утім підприємці їх не платять. Міська влада веде боротьбу з недобросовісними орендарями, щоб у повному обсязі забезпечити повернення до бюджету громади коштів за користування земельними ділянками. Цього року ми посилимо роз’яснювальну роботу та судові стягнення, оскільки несплата податку на землю – це кримінальне правопорушення», – наголосив Володимир Бондаренко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/nadkhodzhennya_vid_zemelnogo_podatku_ta_orendno_plati_v_stolitsi_u_2024_rotsi_sklali_5674_milyarda_griven/#Київська_міська_рада
Начальник КМВА Тимур Ткаченко провів робочу нараду з головами районних в місті Києві державних адміністраційСьогодні, 4 січня, відбулася робоча нарада начальника Київської міської військової адміністрації з головами районних в місті Києві державних адміністрацій, під час якої обговорили поточний стан справ, підбили підсумки роботи у 2024 році та окреслили пріоритети на 2025 рік. Керівники РДА представили звіти про виконану роботу, а також озвучили основні виклики, які потребують вирішення у найближчій перспективі. Особливу увагу під час наради Тимур Ткаченко приділив таким напрямам: — розробці алгоритму дій для ліквідації наслідків ворожих ударів. Начальник КМВА наголосив на необхідності створити чіткий і дієвий механізм, який дозволить швидко й ефективно реагувати на наслідки ворожих ударів; — облаштуванню укриттів та оперативному зворотному зв’язку з киянами про стан укриттів.  «Досвід країн-партнерів показує, що така інфраструктура є важливою навіть після завершення воєнних дій. Зараз частка інклюзивних захисних споруд у Києві є критично низькою. Маємо змінити цю ситуацію на краще якнайшвидше», – зауважив Тимур Ткаченко. Окрім цього, начальник КМВА дав доручення керівникам районів долучитися до розробки діджитал-інструменту на базі застосунку Київ Цифровий, який забезпечить мешканцям міста можливість оперативно інформувати КМВА про стан укриттів. Також йшлося про енергетичну стійкість пунктів незламності. Керівники районів відзвітували щодо забезпечення альтернативними джерелами електроенергії та озвучили потреби. «Дякую головам районів за конструктивну зустріч. Налаштований на результативну співпрацю та постійну комунікацію», – подякував Тимур Ткаченко. Нагадаємо, що у кожному районі міста відповідальність за роботу укриттів несуть керівники установ, де розташовані укриття, і голови районів. Глави РДА відповідальні за доступ і облаштування укриттів, які нанесені на мапу укриттів столиці.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/nachalnik_kmva_timur_tkachenko_proviv_robochu_naradu_z_golovami_rayonnikh_v_misti_kiyevi_derzhavnikh_administratsiy/#Київ_та_міська_влада
Валентин Мондриївський: Мультипрофільне меню з можливістю обирати страви – одне з досягнень київських шкіл у системі харчуванняМультипрофільне меню з можливістю обирати страви – одне з ключових досягнень київських шкіл у системі харчування. На цьому наголосив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час панельної дискусії на Європейському регіональному Саміті шкільного харчування. Він розповів про досвід впровадження реформи шкільного харчування, яка розпочалася в Києві ще у 2018 році і проходила в 3 етапи: формування стандартів, обрання форми харчування та поширення кращих практик серед усіх шкіл. «Сьогодні у столиці харчування організовують п’ять комунальних підприємств і три приватні компанії, а ще три заклади харчують дітей самостійно, маючи кухарів у штаті закладу. Майже 50% шкіл мають шведський стіл, 40% – «дабл-меню», тобто дві страви на вибір. Ми змінили уявлення про обід у шкільній їдальні і дали дитині вибирати їжу на власний смак», – повідомив заступник голови КМДА. Він також зауважив, що шлях до змін був непростим. Щоб забезпечити максимальну якість, довелося запроваджувати навіть штрафні санкції для операторів ринку, що передбачені в угодах про організацію харчування. Так, за неякісні послуги передбачений штраф 20% від суми договору, за несвоєчасне виконання зобов’язань – пеня, а в разі залишків страв (відходів) більше 50% – послуги не оплачуються. Валентин Мондриївський нагадав, що в межах реформи капітально відремонтували кожен третій харчоблок/їдальню (у 129 школах), придбали сучасне технологічне обладнання для 331 харчоблоку (79% шкіл), замінили посуд і кухонне приладдя в кожній п’ятій школі. Сьогодні ж у столичних школах працюють різні моделі харчування: — приготування на місці – готують і видають готові страви кухарі, які входять до штату освітнього закладу, або оператори ринку (організатори харчування) безпосередньо в харчоблоках шкіл (таких закладів 86,3% із загальної кількості, а саме 356). Наразі це «базова кухня»; — смарткухня – приготування страв у опорній школі та їх доставка до сусідніх закладів освіти. «Ця реформа найперше про дитину і для дитини, а точніше – для 244 тисяч учнів Києва, які щодня приходять до шкільних класів і їдалень. Адже там регулярно харчується понад 60% учнів», – розповів Валентин Мондриївський.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_multiprofilne_menyu_z_mozhlivistyu_obirati_stravi__odne_z_dosyagnen_kivskikh_shkil_u_sistemi_kharchuvannya/#Керівництво
У жовтні майже половина звернень на телефон довіри стосувалася домашнього насильства – Марина ХондаПротягом жовтня на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1 234 звернення, з яких 47% стосувалися домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook. «За місяць ми зафіксували 1 234 звернення на телефон довіри 15-00. Із них 583 – щодо домашнього насильства. У притулках та кризових кімнатах перебували 27 осіб: 14 жінок, 1 чоловік та 12 дітей», – зазначила Марина Хонда. За її словами, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 467 консультацій щодо домашнього насильства, з яких 234 стосувалися фізичного насильства. «Ми спостерігаємо поступове зростання випадків фізичного насильства – на 1-2% щомісяця. Хоч це здається незначним, утім за кожною цифрою стоять долі людей, які потребують підтримки та захисту. Ми не лише оперативно реагуємо на такі ситуації, а й активно працюємо над профілактикою: залучаємо соціальних працівників до навчальних програм і співпрацюємо з медичними установами», – додала Марина Хонда. Міська служба телефону довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами: — 15-00 (зі стаціонарного); — (044) 272-15-00 (із мобільного). Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А. Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру: у Facebook –  https://e.surl.li/gtyqqs та Instagram – https://e.surl.li/qosxcn.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_zhovtni_mayzhe_polovina_zvernen_na_telefon_doviri_stosuvalasya_domashnogo_nasilstva__marina_khonda/#Гендерна_політика
Віталій Кличко висловив співчуття рідним та близьким відомого українського боксера В’ячеслава УзелковаМер Києва Віталій Кличко висловив співчуття рідним та близьким відомого українського боксера В’ячеслава Узелкова. «В’ячеслав Узелков був щирою людиною і талановитим боксером. На початку карʼєри він був призером Чемпіонатів світу та Європи серед аматорів. Потім на профі-ринзі провів 34 поєдинки. В 30 переміг, у 19 з них – нокаутами. Володів титулами IBO International, WBO Inter-Continental, EBU у напівважкій вазі, а також був претендентом на пояс Чемпіона світу за версією WBA напівважкій вазі. Боксував Вʼячеслав під егідою компанії «K2 Promotions». Останній бій він провів у квітні 2014 року проти Геарда Аєтовича. Вʼячеслав Узелков помер молодим, переживши складні моменти…Щирі співчуття близьким і друзям. Світла памʼять Вʼячеславу», – написав у своєму Telegram-каналі Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_visloviv_spivchuttya_ridnim_ta_blizkim_vidomogo_ukranskogo_boksera_vyacheslava_uzelkova/#Культура
Через безвідповідальність керівництва приватних компаній, що обслуговують автономні котельні, окремі житлові комплекси столиці досі не можуть отримувати опаленняЖитлові будинки, яким постачається тепло від приватної дахової котельні на вулиці Кудрявській, 13-19 в Шевченківському районі досі не отримують опалення. Причина – безвідповідальність керівництва комерційної компанії, що обслуговує котельню – ТОВ «Інкор Енерго Трейд». Останні не підготували котельню технічно та не врегулювали питання договірних відносин з НАК «Нафтогаз» й АТ «Київгаз». Аналогічною є ситуація з низкою житлових комплексів у Солом'янському районі, де котельні обслуговує ТОВ «Астра-Терм». Київська міська державна адміністрація інформує: питання теплопостачання для цих будинків наразі вирішується спільними зусиллями міста, районів, КП «Київтеплоенерго» та ліцензованих компаній, що мають ресурс та кваліфікацію. ТОВ «Інкор Енерго Трейд» не виконало взятих на себе зобов’язань щодо підготовки до зими і, фактично, самоусунулось від процесу прямо на старті опалювального сезону. Наразі спільними зусиллями міста й РДА питання вирішується, а до робіт приступила інша обслуговуюча компанія, що зараз виконує договірні та технічні процеси. До не менш складних наслідків для мешканців житлових будинків призвела й діяльність ТОВ «Астра-Терм», керівники якої перебувають за кордоном і є громадянами Узбекистану. Через накопичення колосальних боргів та невиконання взятих на себе обов’язків з боку «Астра-Терм» мешканці будинків в особі правлінь ОСББ та за сприяння міста змушені зараз в екстреному порядку виконувати роботи для підключення. По суті, комерційна компанія переклала на мешканців та міську владу свої зобов’язання. За попередніми даними, запуск тепла в будівлі, що перебувають у зоні обслуговування цих компаній, планується на кінець наступного тижня. Про зміни місто інформуватиме додатково.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/cherez_bezvidpovidalnist_kerivnitstva_privatnikh_kompaniy_scho_obslugovuyut_avtonomni_kotelni_okremi_zhitlovi_kompleksi_stolitsi_dosi_ne_mozhut_otrimuvati_opalennya/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко зустрівся в Києві з Міністром цивільної оборони Швеції Карлом-Оскаром БоліномМер Києва Віталій Кличко зустрівся у столичній мерії з Міністром цивільної оборони Швеції Карлом-Оскаром Боліном та Послом Швеції в Україні Мартіном Обергом. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Обговорили ситуацію в Україні та в Києві. Подякував Швеції за підтримку і надання гуманітарної допомоги, за прихисток українців, які виїхали, рятуючись від війни. Подякував місту-побратиму Києва – Стокгольму за оздоровлення українських дітей у столиці Швеції. Зазначив, що зима буде складною, і пріоритетом для столичної влади є життєзабезпечення міста, ефективна робота всіх міських служб у зимовий період. Також наголосив на необхідності посилення допомоги нашій державі в боротьбі з російським агресором. Карл-Оскар Болін підкреслив, що Швеція продовжуватиме підтримувати нашу державу стільки, скільки буде необхідно», – повідомив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zustrivsya_v_kiyevi_z_ministrom_tsivilno_oboroni_shvetsi_karlom-oskarom_bolinom/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко оглянув оновлену будівлю Управління соціальної та ветеранської політики в Дарницькому районі столиціМер Києва Віталій Кличко оглянув оновлену будівлю Управління соціальної та ветеранської політики в Дарницькому районі столиці, де завершили капітальний ремонт. І відтепер доступ до соціальних та адміністративних послуг для мешканців району став набагато комфортнішим. А на 1-му поверсі будівлі відкрили сучасний ЦНАП, який надає киянам понад 460 послуг. «У приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики створили простір, який відповідає сучасним стандартам доступності та енергоефективності. Проєкт реконструкції надав можливість значно розширити функціональність будівлі. Тепер щодня до Управління можуть звертатися до 500 громадян, що робить його одним із найбільших закладів соціальної підтримки в районі. Особливу увагу приділили безбар’єрності – будівля повністю пристосована для людей з інвалідністю. Зокрема, обладнана ліфтом, зручними зонами загального користування. А також безбар’єрним маршрутом від зупинки громадського транспорту. А на 1-му поверсі тут працює філія Центру надання адміністративних послуг, де кияни можуть отримати понад 460 послуг. Це вже 24-й сучасний ЦНАП у столиці», – розповів Віталій Кличко. Приміщення обладнане сучасними системами безпеки – вентиляцією, кондиціонуванням, пожежною сигналізацією та відеоспостереженням. Облаштували тут пункт обігріву та просторе укриття на 300 осіб. У ньому передбачений дитячий куточок, що забезпечить комфорт для відвідувачів із дітьми. На території Управління облаштували зручну стоянку площею 550 кв. м. «Потреба в доступних та інклюзивних соціальних послугах у столиці зростає. Наразі в Дарницькому районі проживає понад 13 тисяч людей з інвалідністю, з них майже 500 – внаслідок війни. Майже 2 тисячі учасників бойових дій, понад 70 тисяч внутрішньо переміщених осіб та понад 91 тисяча пенсіонерів. Саме тому столична влада крок за кроком, попри складні умови, реалізовує нові важливі для людей проєкти», – підкреслив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_oglyanuv_onovlenu_budivlyu_upravlinnya_sotsialno_ta_veteransko_politiki_v_darnitskomu_rayoni_stolitsi/#Безбар'єрність
Віталій Кличко привітав із професійним святом працівників соціальної сфери та вручив відзнаки від столиціМер Києва Віталій Кличко привітав у столичній мерії працівників соціальної сфери, які в неділю, 3 листопада, відзначили своє професійне свято. Кращим працівникам Віталій Кличко вручив відзнаки Київського міського голови. «Останніх кілька років ви працюєте в надзвичайно складних умовах. Спочатку – пандемія COVID-19, тепер – повномасштабна війна… Ваша робота стала набагато складнішою, з більшим навантаженням, бо набагато більше людей потребують допомоги та уваги. Сьогодні понад 8 тисяч працівників соціальної сфери забезпечують підтримку більше мільйона мешканців Києва, які потребують допомоги. Серед них – 750 тисяч пенсіонерів, понад 420 тисяч внутрішньо переміщених осіб, понад 160 тисяч людей з інвалідністю, з яких близько 12 тисяч – діти, понад 2 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Також це велика кількість постраждалих від Чорнобильської катастрофи і ветеранів російсько-української війни. Сьогодні понад 100 тисяч киян захищають Україну на фронті. І саме ви є одними з перших, до кого звертаються за допомогою ветерани, військові, їхні родини», – сказав Віталій Кличко. Він подякував працівникам соціальної сфери за їхню працю, відданість професії та за внесок у розвиток соціальної сфери столиці. 64 кращі працівники отримали від мера Києва Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_privitav_iz_profesiynim_svyatom_pratsivnikiv_sotsialno_sferi_ta_vruchiv_vidznaki_vid_stolitsi_1015229/#Київський_міський_голова