Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

У Києві за пів року демонтували понад 11 тисяч рекламних конструкцій та вивісок, встановлених із порушеннямиУ першій половині 2025 року комунальне підприємство «Київреклама» демонтувало 11 043 незаконних рекламних конструкцій та вивісок. Із них 5 927 власники демонтували самостійно в добровільному порядку, ще 5 116 – силами підприємства. Про це повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА. Максимум демонтажів зафіксовано у квітні – 2 065 рекламних конструкцій та вивісок. «Дарницький, Шевченківський та Печерський райони лідирують за кількістю демонтованих конструкцій (1 839, 1 399 та 1 192 відповідно), адже саме тут виявили найбільшу кількість порушень», – зазначила виконувачка обов'язків директорки КП «Київреклама» Марина Декань. Упорядкування міського простору передбачає не лише демонтаж рекламних конструкцій, встановлених із порушеннями, а й стимулювання законного розміщення рекламних вивісок і зовнішньої реклами. Помітна тенденція: дедалі більше об’єктів з’являються у місті відповідно до чинного порядку. У 2025 році Управління з питань реклами вже видало 1 168 дозволів на розміщення зовнішньої реклами й отримало 1 236 повідомлень про встановлення вивісок згідно з оновленими правилами. «Ми бачимо зростання кількості повідомлень на вивіски. Це свідчить про зміну ставлення з боку підприємців до міського простору – з хаотичного до впорядкованого», – прокоментувала начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_za_piv_roku_demontuvali_ponad_11_tisyach_reklamnikh_konstruktsiy_ta_vivisok_vstanovlenikh_iz_porushennyami/#Київ_та_міська_влада
15–17 липня в Києві очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки – Укргідрометцентр15–17 липня в Києві очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це попереджає Український гідрометцентр. Закликаємо киян і гостей столиці бути обачними під час відпочинку на природі, не розводити вогнища в не пристосованих для цього місцях, не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання, дотримуватись правил протипожежної безпеки. Також нагадуємо про заборону відвідувати в умовах воєнного стану ліси та лісопаркові території – як під час піших прогулянок, так і на транспорті. Відповідне рішення Ради оборони міста Києва продовжує бути чинним. Наголошуємо, що на території України діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу: — для громадян – від 6 120 до 12 240 грн; — для посадових осіб – від 21 420 до 30 600 грн. Водночас повідомляємо, що відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за розпалювання багаття в недозволених місцях передбачений штраф від 340 до 1 360 грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_1517_lipnya_v_kiyevi_ochikuyetsya_nadzvichayniy_riven_pozhezhno_nebezpeki__ukrgidromettsentr/#Про_Київ
Відновлення комунальних послуг у житлових будинках після обстрілу 10 липня: у 5 будинках відновили електроенергію, ще в 5 – постачання газуКомунальні служби столиці працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити життєво необхідні послуги до будинків, пошкоджених внаслідок ворожої атаки в ніч проти 10 липня. Так, у Подільському районі енергетики оперативно відремонтували пошкоджене обладнання. Зокрема, відновили постачання електроенергії в 5 житлових будинках, які тимчасово лишались без послуги. Один житловий будинок через пошкодження лишається без водопостачання. У Солом’янському районі, де наразі зафіксовано найбільше пошкоджень житлових будівель, також у посиленому режимі працюють усі комунальні служби. Газопостачання вже відновлено у 5 із 27 відключених будинків. У 3 будинках досі відсутні електроенергія, холодне та гаряче водопостачання, а також водовідведення. У Шевченківському районі обстежуються будинки з частковими руйнуваннями стін, дахів і віконних конструкцій. Йдеться про 2 будинки з пошкодженими стінами та дахами, чотири – з частковим руйнуванням покрівель, а також понад 20 будівель із пошкодженими вікнами. У 2 житлових будинках, які зазнали найбільших пошкоджень, наразі повністю відсутні всі комунальні послуги. Фахівці здійснюють детальне обстеження конструкцій і мереж, щоб визначити характер пошкоджень та обсяг необхідних робіт. Такий підхід дозволяє безпечно та ефективно проводити відновлення не лише після обстрілів, а й в інших надзвичайних ситуаціях, зокрема пожежах. Нагадаємо, в районах для мешканців розгорнуті оперативні штаби, де надають допомогу, інформацію щодо подальших дій та відшкодування постраждалим.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vidnovlennya_komunalnikh_poslug_u_zhitlovikh_budinkakh_pislya_obstrilu_10_lipnya_u_5_budinkakh_vidnovili_elektroenergiyu_sche_v_5__postachannya_gazu/#Київ_та_міська_влада
У Києві постраждалим від насильства надали понад 2 800 послуг протягом другого кварталу 2025 року – Марина ХондаУ квітні–червні в Києві постраждалим від насильства надали понад 2 800 послуг. Йдеться про підтримку у притулках і кризових кімнатах, консультації фахівців, роботу мобільних бригад і цілодобової служби «телефон довіри». Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда. «Комплексна система реагування на випадки насильства в Києві працює безперервно. Фахівці надають допомогу у притулках, кризових кімнатах, проводять юридичні та психологічні консультації, виїжджають мобільними бригадами. У другому кварталі ми надали понад 2 800 таких послуг постраждалим – як жінкам, так і чоловікам, а також дітям», – зазначила Марина Хонда. За її словами, лише оператори «телефону довіри» протягом квітня–червня опрацювали понад 3 300 дзвінків. Приблизно половина з них стосувалася насильства. «Багато з тих, хто звертається на телефон довіри, не готові одразу прийняти рішення про притулок чи консультацію. Утім саме такі перші звернення стають точкою опори для змін. Наші спеціалісти супроводжують цей процес крок за кроком – від емоційної підтримки до юридичної допомоги та перенаправлення в інші служби. У денних центрах за цей період провели понад 700 консультацій, а мобільні бригади – ще понад 330. У кризових кімнатах тимчасово перебували майже 80 осіб, ще понад 30 були розміщені у притулку», – додала Марина Хонда. Міська служба телефону довіри працює цілодобово, безоплатно та конфіденційно за номерами: — 15-00 (зі стаціонарного телефону); — (044) 272-15-00 (з мобільного).  Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресами: вул. Юрія Іллєнка, 20 та вул. Райдужна, 6-А. Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру: у Facebook – https://e.surl.li/gtyqqs та Instagram – https://e.surl.li/qosxcn.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_postrazhdalim_vid_nasilstva_nadali_ponad_2_800_poslug_protyagom_drugogo_kvartalu_2025_roku__marina_khonda/#Гендерна_політика
Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких близько 1 мільйона – пільговикиМинулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких близько 1 мільйона – пільговики. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен». У цей період фахівці також організували 230 супроводів пасажирів із числа маломобільних груп інфраструктурою метрополітену. Нагадаємо, для замовлення супроводу необхідно зателефонувати за номером (044) 238-55-11 або 050-448-91-71 і повідомити маршрут поїздки в метрополітені. У комунальному підприємстві рекомендують телефонувати за годину до запланованої поїздки, аби працівник метро очікував біля початкової станції. На підприємстві проходять планові роботи з утримання інфраструктури. За цей період замінили 34 дерев’яні шпали, 2 перевідні бруси та 37,5 м рейкової нитки. Нагадуємо, що наразі триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац «Україна». Через недотримання пасажирами правил користування метрополітеном трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин минулого тижня відбулося 99 зупинок ескалаторів. Зокрема, 4 рази пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 64 – для уникнення травмування, а ще 25 – через потрапляння особистих речей. Закликаємо бути обачними та дотримуватися правил поведінки. Інтервали руху поїздів у будні в години пік становлять 3:30–4:00 хв, в міжпікові години – 5:00–6:15 хв. У вихідні дні час очікування поїзда складає 6–7 хв. Детальніше про режим роботи за посиланням https://www.facebook.com/share/p/15oiUBSxj3/. Минулого тижня столиця вкотре зазнавала нічних масованих комбінованих обстрілів. У цей час на станціях метро перебували десятки тисяч людей. Так, із 30 червня до 6 липня вночі на станціях укривалися майже 53 тисячі людей. Працівники метрополітену радять містянам, які використовують підземні станції як укриття, брати теплі речі, ковдри, ліки та воду із собою.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/minulogo_tizhnya_stolichnim_metro_skoristalisya_mayzhe_45_milyona_pasazhiriv_iz_yakikh_blizko_1_milyona__pilgoviki/#Київ_та_міська_влада
Цього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки: перелік локаційЦього тижня в Києві пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки. Про це інформують у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Організатори закликають відвідувачів дбати про власну безпеку та слідувати в укриття під час оголошення повітряної тривоги. Зокрема, 8 липня (вівторок) ярмарки триватимуть у: — Голосіївському районі – просп. Науки, 88; — Дарницькому районі – вул. Євгенія Харченка, 41-47; — Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27; — Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Берестейського, 73/1 та вул. Рене Декарта;  — Шевченківському районі – ріг вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4. 9 липня (середа) в: — Голосіївському районі – Стратегічне шосе (в межах просп. Науки та вул. Малокитаївської);  — Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; — Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20; — Печерському районі – вул. Велика Васильківська (в межах вулиць Єжи Гедройця та Ковпака); — Подільському районі – просп. Європейського Союзу, 5-11; — Святошинському районі – вул. Підлісна, 8. 10 липня (четвер) у: — Голосіївському районі – вул. Юлії Здановської (в межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської), вул. Новопирогівська, 25/2-29; — Дарницькому районі – вул. Євгенія Харченка, 41-47; — Дніпровському районі – просп. Воскресенський, 8-10; — Печерському районі – вул. Генерала Алмазова, 6-8; — Подільському районі – вул. Юрківська (в межах вулиць Межигірської і Турівської); — Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Берестейського, 73/1 та вул. Рене Декарта. 11 липня (п’ятниця) в: — Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53; — Деснянському районі – вул. Ореста Левицького (в межах вулиць Мілютенка та Братиславської); — Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; — Дніпровському районі – вул. Гроденська, 1/35-17А, вул. Алматинська, 64-74; — Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова; — Святошинському районі – вул. Підлісна, 8; — Солом’янському районі – вул. Пилипа Козицького (в межах вулиць Єреванської та Уманської), вул. Керченська (в межах вулиць Донецької та Сергія Берегового); — Шевченківському районі – ріг вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу), вул. Деревлянська, 16-20, вул. Ризька, 1, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4. 12 липня (субота) в: — Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10; — Дарницькому районі – вул. Ревуцького (вздовж будинку № 27); — Деснянському районі – вул. Олександри Екстер (в межах вул. Миколи Закревського та просп. Червоної Калини), вул. Лісківська (в межах вулиць Милославської та Радунської); — Дніпровському районі – бульв. Амвросія Бучми, 2-10; — Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5, вул. Йорданська, 1-9; — Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку); — Солом’янському районі – вул. Академіка Шалімова (в межах просп. Любомира Гузара, 28 та вул. Василя Чумака); — Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17. 13 липня (неділя) в: — Голосіївському районі – вул. Самійла Кішки (в межах вулиць Юлії Здановської та Василя Касіяна); — Дарницькому районі – вул. Здолбунівська, 4; — Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (в межах вулиць Райдужної та Старосільської); — Печерському районі – вул.Читайте продовження статті за посиланням нижче. Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/tsogo_tizhnya_u_stolitsi_vidbudutsya_produktovi_silskogospodarski_yarmarki_perelik_lokatsiy_1027723/#Київ_та_міська_влада
7–9 липня в Києві переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки – Укргідрометцентр7–9 липня в Києві переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це попереджає Український гідрометцентр. Закликаємо киян і гостей столиці бути обачними під час відпочинку на природі, не розводити вогнища в не пристосованих для цього місцях, не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання, дотримуватись правил протипожежної безпеки. Також нагадуємо про заборону відвідувати в умовах воєнного стану ліси та лісопаркові території – як під час піших прогулянок, так і на транспорті. Відповідне рішення Ради оборони міста Києва продовжує бути чинним. Наголошуємо, що на території України діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу: — для громадян – від 6 120 до 12 240 грн; — для посадових осіб – від 21 420 до 30 600 грн. Водночас повідомляємо, що відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за розпалювання багаття в недозволених місцях передбачений штраф від 340 до 1 360 грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_79_lipnya_v_kiyevi_perevazhatime_nadzvichayniy_riven_pozhezhno_nebezpeki__ukrgidromettsentr/#Навколишнє_середовище_міста
Віталій Кличко: Внаслідок нічної масованої атаки ворога в Києві 1 загиблий, 24 постраждалихВнаслідок нічної масованої атаки ворога на столицю найбільше постраждали Солом’янський та Святошинський райони. Там розгорнули штаби для допомоги мешканцям. У нежитловій будівлі у Святошинському районі рятувальники виявили тіло загиблого. Відомо про 24 постраждалих. 12 із них перебувають у столичних лікарнях. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі та оприлюднив відео з місць пошкоджень. «Внаслідок нічної масованої атаки ворога в столиці є пошкодження як житлових будинків, так і об’єктів соціальної інфраструктури, нежитлових будівель. Найбільше постраждали Солом’янський та Святошинський райони. Там розгорнули штаби для допомоги мешканцям. Ліквідовують наслідки атаки. Комунальні та екстрені служби працюють безупинно. У нежитловій будівлі у Святошинському районі рятувальники виявили тіло загиблого. За даними медиків, відомо про 24 постраждалих. 12 із них наразі перебувають у стаціонарах столичних лікарень. Під час виїздів на виклики до постраждалих пошкоджені 5 автомобілів швидкої допомоги. Серед медиків поранених немає», – написав Віталій Кличко. Мер Києва подякував рятувальникам, медикам, комунальним службам і всім, хто працює на місцях і допомагає киянам впоратися з жахливими наслідками минулої ночі.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vnaslidok_nichno_masovano_ataki_voroga_v_kiyevi_1_zagibliy_24_postrazhdalikh/#Безпека_та_правопорядок
У цьому році на програму енергоефективних проєктів «70/30» Київ  інвестує 320 млн грнКиїв продовжує активно впроваджувати енергоефективність у житлових будинках через щорічний міський конкурс енергоефективних проєктів «70/30». У 2025 році місто спрямує на цю програму співфінансування понад 320 млн грн, що дасть змогу ще більшій кількості ОСББ та ЖБК впроваджувати сучасні рішення для енергостійкості столиці. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко. «Програма «70/30%» – це реальний інструмент, який дозволяє киянам не тільки модернізувати свої будинки, зменшувати витрати на комунальні послуги, а й створити комфортні та безпечні умови проживання в оселях. На підтримку реалізації енергоефективних проєктів у житлових будинках місто виділило на цей рік 320 млн грн. Із початку впровадження воєнного стану – це найбільша сума, утім ці кошти необхідні будинковим громадам, і підуть на найнеобхідніші роботи, що сприятимуть підвищенню рівня енергостійкості Києва загалом», – повідомив Дмитро Науменко. Він зауважив, що механізм програми «70/30%» передбачає, що будинкова громада готує проєктну пропозицію, яка може включати кілька видів енергоефективних робіт. Йдеться про утеплення фасадів, теплоізоляцію дахів та підвальних перекриттів, модернізацію будинкових інженерних мереж, технічне переоснащення будинкового електричного обладнання. Переможцям конкурсу місто фінансує 70% вартості робіт та обладнання, тоді як мешканці інвестують лише 30%. «Станом на сьогодні у програмі вже взяли участь понад 900 будинків ОСББ, де виконано тисячі енергоефективних проєктів. Співвласники будинків проінвестували у власну енергостійкість вже понад 500 млн грн. Ми бачимо, як програма «70/30%» покращує якість життя киян у цих будинках», – додав Дмитро Науменко. Нагадуємо, що наразі для киян доступні 5 міських програм співфінансування або часткової компенсації, що дають змогу проводити ремонти й підвищувати енергостійкість житлових будинків.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_tsomu_rotsi_na_programu_energoefektivnikh_proyektiv_7030_kiv_investuye_320_mln_grn/#ОСББ_та_ОСН
Безбар'єрність у Печерському районі: за низкою адрес фахівці облаштували доступні пішохідні переходиФахівці КП ШЕУ Печерського району завершили комплекс робіт з облаштування безбар'єрних пішохідних переходів. Йдеться про об'єкти на вул. Чеській, 4, на бульв. Миколи Міхновського, 8–10, на перехрестях вул. Ковпака з вул. Василя Тютюнника та Саперним Полем. Про це повідомляють у КК «Київавтодор». Так, на цих пішохідних переходах фахівці виконали пониження бортового каменю, влаштували тактильну навігацію та нанесли дорожню розмітку. Упродовж червня підприємство влаштувало безбар'єрні пішохідні переходи і на розі вулиць Лаврської та Цитадельної, а також на вул. Лаврській, 16-Б. Крім того, фахівці повністю виконали роботи із впровадження безбар’єрного маршруту на вул. Цитадельній: від зупинки громадського транспорту «Вул. Панаса Мирного» до будівлі Центру надання адміністративних послуг, який розташований у будинку № 4/1.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/bezbaryernist_u_pecherskomu_rayoni_za_nizkoyu_adres_fakhivtsi_oblashtuvali_dostupni_pishokhidni_perekhodi/#Дороги