Джерело
💀Фантастика та Жахи👽 | Хто там?" 🚪2.Батько вийшов з кімнати, його обличчя було трохи рожевим,...
132 Охват/переглядів
2026-01-24 16:52
Повідомлення №401
"Хто там?" 🚪2.Батько вийшов з кімнати, його обличчя було трохи рожевим, мабуть все ж таки випивав з дядьком Сергієм.— Що тут сталося, ви хто? — він водив головою як сова, то на матір то на мене.— Катю, хто це? — він дуже рідко звертався до мами на ім'я.— Та я не знаю, він сам зайшов, я думала він до тебе?— мати кліпала очима на батька.— Агов, ви чого, це я...— мої очі наливалися сльозами.— Мабуть п'яньчуга якийсь заблукав, або наркоман? — мати стала в дверях кухні, схрестивши руки на грудях.— Так, давай на вихід придурок, наїдяться своїх пігулок, потім хату свою не знайдуть!Батько йшов на мене, з дуже грізними очима, він з силою виштовхував мене з квартири.— Так його, дурня, скажи дякую, що чоловік мій тобі голову не відкрутив! — мати підбадьорювала батька.— Тату, та ти чого, що я накоїв, мамо...? — з очей покотилися срібні сльозинки.— Вали звідси ідіот! — батько могутньою рукою випхав мене за двері, я перечипився через поріг. Голова дуже забилася об підлогу.— Ти подивись, воно ж на ногах не стоїть! — мати кричала на мене, вона схопила моє взуття і викинула його у коридор.Двері з гуркотом зачинилися, останнє, що я побачив як мама дуже ніжно обіймає батька. Я чув їх голоси, мати хвалила батька за хоробрість. Я підвівся, стоячи у шкарпетках на холодній бетонній підлозі, мої очі дивилися на такі рідні двері мого дому.https://t.me/FantasyAndHorror