Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Кількість підписників

10 287
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +1287

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 056
Середній/День:: 2,460
Середній/Тиждень:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Офіс президента руками Гетманцева продовжує лізти до кишень українців, ще більше обмежуючи їх можливість забезпечувати родини. Тепер це оподаткування посилок. Для багатьох українських родин такі посилки з-за кордону – це чи не єдина можливість забезпечити свої сім’ї необхідними речами, зібрати дітей до школи і купити їм подарунки. Бо в Україні це коштує дорожче – в тому числі тому, що для ввезення товару підприємці мають «відстьобувати» митниці та податковій. Такий корупціогенний тиск на бізнес у результаті впливає на кінцеву вартість продукції, яку він завозить в Україну. Люди змушені платити більше, зарплати не ростуть, і ніяка «вовина тисяча» ці витрати не перекриє! Але про людей ніхто не думає. Ініціатори таких рішень думають лише про свій гаманець. І ця історія – не про наповнення бюджету, а про наповнення власних кишень і своїх ручних податкової та митниці. А збереження економіки, стабільна робота бізнесу та добробут українців відійшли для влади на останні місця в їхньому списку пріоритетів!
Коли президент демонстративно відхиляє пропозиції іноземних партнерів знизити мобілізаційний вік – це звучить як обман. Бо така мобілізація вже триває. Якщо Зеленський про це не знає – це точно не додає йому як Верховному головнокомандувачу. Обмежено придатних з 18 до 25 років мобілізують не перший день, а закон, який це забороняє, президент не підписує вже четвертий місяць!І це не все. З 1 вересня у всіх вишах запроваджується обов’язкова базова військова підготовка. І якщо студент у 18 чи 19 років її пройде, а потім його відрахують, то його також зможуть мобілізувати! Про це також «забуває» сказати Зеленський?!А одна з останніх «геніальних» ідей влади – штрафи для 17-річних хлопців, які вчасно не стали на військовий облік. Після таких новин батьки підлітків просто вирішать вивезти своїх дітей за кордон! Навіть попри загрозу блокування їм консульських послуг і незважаючи на те, що міністр освіти закликав позбавляти фінансування українських дітей, які навчаються за межами нашої держави!
Чому все, до чого торкається влада, приходить до занепаду?!Через Парламент протягують закони, які лише на папері спрямовані на зміцнення країни, а насправді ведуть до її ослаблення. Вчора почали розглядати законопроєкт про зміни до Бюджетного кодексу, якими піднімають зарплату керівництву Державної аудиторської служби! І це на фоні того, що звичайні українці лише збідніли після підвищення податків! А ініціатива «Розумної Політики» обмежити максимальні зарплати чиновникам на період воєнного стану на рівні 10 мінімалок досі заблокована! Рішення влади вже призвели до закриття майже 210 тисяч ФОПів за минулий рік! це не просто величезні цифри – за ними люди, які залишилися без роботи або пішли в тінь. Влада продовжує робити все, щоб український бізнес перестав існувати. Але якщо він не буде існувати, то не буде і зарплат чиновникам! А головне – не буде зарплат нашим захисникам! Іншими своїми законами монобільшість ставить під загрозу безпеку наших захисників та їх рідних, створюючи електронні реєстри, які ворог може хакнути в будь-який момент! Верховна Рада приймає і потрібні рішення. Наприклад, про заборону мобілізації обмежено придатних з 18 до 25 років. Але такі правильні закони потім місяцями не підписує президент! Влада протягує руки і до захисників нашого неба. Не один народний депутат має інформацію про те, що фахівців із Повітряних сил забирають у піхоту. До чого ведуть такі рішення? З такими підходами влади ми ризикуємо отримати не лише зруйновану економіку, а й втратити країну!
Зобов’язання треба виконувати не лише перед інвесторами, а й перед українським народом. На жаль, влада про це не думає.Президент обіцяв зменшення податків до кінця війни і щонайменше рік після перемоги. Верховна Рада також брала зобов’язання не підвищувати тарифи. Що ми маємо зараз? Податки зросли і, як виявилося, потрібні були не на армію, а на "Вовину тисячу". Тарифи на електроенергію піднялися майже втричі. А чи призвело це до збільшення надходжень до державного бюджету? А наскільки зросла заборгованість українців за сплату комунальних? Усе це в нас сьогодні фактично в режимі абсолютної таємності! Верховна Рада з порушенням Регламенту ухвалює закон, який ми з командою «Розумної Політики» не підтримували, і який мільярди з державних енергокомпаній передають незрозуміло на що, прикриваючись зобов’язаннями перед інвесторами. Але розповідаючи про інвесторів, влада забуває сказати про Енергоатом, який за 5 років своєї "ефективної" роботи створив борг на 200 мільярдів гривень. Забуває сказати про те, як профільне міністерство, Уряд та всі інші причетні намагаються розпиляти гроші українського бюджету нібито на добудову енергоблоків Хмельницької АЕС з використанням російського обладнання, яке куплять в Болгарії, але по факту це буде фінансування росії! Так само, як це відбувалося всі роки повномасштабного вторгнення, коли влада транспортувала Україною російський газ і не виконала закон, не наклавши на нього санкції і не конфіскувала як російське майно! А гроші, як могли йти на ЗСУ, направлялися в російський бюджет та армію агресора! А ще кілька місяців тому з трибуни Парламенту виступав Гетманцев і розповідав, що в нас досі торгують російським скрапленим газом! Міністр Галущенко каже, що це неправда, але хотілося б зрозуміти, хто бреше. Хоча результат зрозумілий: бреше влада.
За рішеннями, які приймає Парламент, стоять долі людей. Але монобільшість про це не думає, сліпо тиснучи «зелену» за вказівкою «згори»!Візьмемо питання кібербезпеки, яка, за словами віцепрем’єра і профільного міністра Федорова в нас «сильно перебільшена». Настільки перебільшена, що роботу державних реєстрів вдалося відновити лише майже через місяць після масштабної кібератаки рашистів! Є ще «Дія», якою сильно пишається президент та інші представники влади. Яку нібито не можна вразити, але чомусь вона не витримала навіть голосування на відборі «Євробачення». А якщо проводити через неї вибори, то за результатами такого «голосування» головне не отримати переможцями путіна чи лукашенка. І при такому рівні кібербезпеки в нас ухвалюють закон про створення електронного реєстру військовослужбовців, в якому буде інформація про всіх захисників та їх відцифровані обличчя! Немає жодних гарантій, що всі ці дані про наших захисників завтра не опиняться в руках рашистів та їх спецслужб! Хіба це не робота на ворога, не диверсія проти ЗСУ та можливість надати додаткові розвідувальні дані для ФСБ і інших ворожих органів?! І тому якщо президент підпише цей закон, то продемонструє, що він не є захисником інтересів військових! Ми з колегами з «Розумної Політики» подавали блокуючі постанови, щоб скасувати цей небезпечний закон. Монобільшість вже звикла у таких випадках покидати засідання, щоб втрачався сенс будь-яких голосувань. Але це не знімає відповідальності за ті ганебні рішення, які вони підтримують!
Від фронту до мирного життя: як держава має підтримати тих, хто нас захищавДнями на запрошення Руху ЧЕСНО мав нагоду поспілкуватися з ветеранами і ветеранками, які беруть участь у Програмі ветеранського лідерства. Це розумні, сильні і мотивовані люди, які мають бажання, наміри та ідеї, щоб працювати і змінювати країну вже зараз. Але, на жаль, вони зіштовхуються з низкою проблем. Недостатня допомога від держави, труднощі з реабілітацією і протезуванням, складнощі з працевлаштуванням – це лише частина викликів, які їм доводиться долати. А ще тисячі захисників повернуться з фронту. Усі вони в цивільному житті мали роботу, знання і навички, які обов’язково будуть необхідні під час відбудови. І, звичайно, самим ветеранам треба буде повертатися до довоєнного життя і своїх цивільних професій. Ці люди – наша сила й майбутнє. Завдання держави та суспільства – створити умови, щоб кожен ветеран зміг знайти своє місце в мирному житті, відчути себе потрібним і зміг реалізувати свої знання та досвід. Це не просто вдячність за їхній внесок – це фундамент відновлення України.
Україні потрібна реальна підтримка, а не хайп. І хамською дипломатією влади цього не вдасться досягнути! Президент має не просто реагувати на зовнішні виклики, а вибудовувати реальну зовнішньополітичну стратегію для країни. Натомість ми бачимо хаос у дипломатії, кадрові провали й ставку на хайп замість роботи.Але міжнародні відносини – це не вечірні відосики, поплескування по плечу або нецензурні вислови в інтерв’ю. Це тяжка робота, яку мають виконувати професіонали.Що ми маємо натомість? На позиції послів призначають політиків у відставці, людей, які не мають жодної фахової підготовки і досвіду в міжнародних відносинах! Який результат вони принесуть у співпраці з іноземними партнерами?А які безпекові гарантії дають Україні меморандуми з 27 країнами, якими так любить хизуватися влада? При всій повазі до наших партнерів, але в цих документах зобов'язань самої України чи не більше, аніж зобов'язань перед нашою країною. Ми щиро вдячні кожній державі та їх громадянам за допомогу. Але не треба видавати їх допомогу за безпекові гарантії. Україна потребує збереження міжнародної підтримки, фінансової та військової допомоги, санкцій проти агресора. Але якщо влада продовжуватиме працювати в такому стилі, ми ризикуємо залишитися сам на сам не лише з агресором, а й з глобальними викликами!
Для влади політиканство вище за інтереси держави‼️Монобільшості має бути соромно. Спочатку вони волали, що потенційна мобілізація жінок, закладена в законопроєкті №12076 – це неправда. Потім вони відхилили нашу правку, яка це виправляє, на комітеті виключно через політику, бо її авторами є команда «Розумної Політики»! Зрештою, небезпечна норма була виправлена в залі, і ми це підтримали, бо нам не важливо хто автор ініціативи – головне, що ми все-таки не допустили мобілізації жінок. Бо ми підтримуємо в цьому залі всі адекватні рішення! Але чи можуть знайти в собі сили депутати монобільшості, щоб вийти до трибуни Парламенту і вибачитися перед людьми, яким вони створюють проблеми своїми законами? Вийти і зазнатися, що вони не читають законопроєкти, за які голосують! Влада захопилася політиканством і підготовкою до виборів – саме в той час, коли держава на межі, а захисники на фронті тримають її з останніх сил. Коли їм не передбачили демобілізацію, ротацію, нормальне забезпечення! Де 200 тисяч Зеленського військовим на передовій, які він обіцяв?! Де плани потужної стійкості і стійкої потужності?! Як вони працюють?! Яка наша стратегія, якщо Україні відмовлять у вступі до НАТО?! Хто дасть нам гарантії безпеки?! Чи їх мають дати угоди, які були підписані з 27 країнами?! Покажіть захисникам на Покровському напрямку, як працюють ці «гарантії»!Я не закликаю владу до совісті. Бо її все менше. Я не закликаю і до розуму, бо його теж майже немає. Я закликаю владу до самозбереження. Бо все, що зараз робиться, буде мати наслідки. І відповідати за це доведеться. У тому числі – перед собою.
Відбулося перше засідання Парламенту в новому році.🔹Ухвалили закон щодо сприяння розвитку волонтерства серед здобувачів освіти (№11159). Зокрема, він дозволить зараховувати час волонтерської діяльності до часу практики і дасть змогу зазначати досвід волонтерства в мотиваційному листі при вступі в заклади освіти. 🔹Прийняли в першому читанні законопроект щодо вдосконалення законодавства у сфері кібербезпеки та захисту інформації (№ 11290). 🔹У першому читанні ухвалили проект закону щодо вдосконалення відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги державними та комунальними підприємствами (№12250).❗️Разом з командою «Розумної Політики» не підтримували: законопроект №11024. Він має гарну назву про «забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду», а насправді закладає небезпечну норму, яка загрожує існуванню таких територій! Законопроект мав стосуватися лише підвищення штрафів за правопорушення у заповідних зонах. Однак до другого читання з’явилася правка, яка дозволяє скасування та зміну охоронних зон територій та об'єктів природно-заповідного фонду. Тобто немає жодних гарантій, що статус земель заповідників не змінять, і що невдовзі вони не стануть місцем для забудови! Чергову «реформу» Антимонопольного комітету (проект закону №11350). У чому був сенс попереднього «реформування», якщо в Раді знову хочуть голосувати за «вдосконалення діяльності» АМКУ?! У Парламенті навіть не вистачило голосів, щоб включити його в порядок денний. Законопроект щодо регулювання деяких питань трудових відносин (№5054-1). Він містить ряд неузгодженостей і норм, які можуть дискримінувати працівників. На щастя, цей документ провалили.
«Реформа» ТЦК, про яку зараз активно заговорили у владі, буде не зміною системи, а перенаправленням фінансових потоків.Як можна довіряти тим, хто роками ігнорував проблеми і вірити, що раптом хтось захотів зламати систему і змінити підходи? Репутація ТЦК настільки зіпсована, а довіра з боку суспільства на нулі – як до влади, так і до ТЦК як частини цієї влади.Скільки ми бачили ганебних відео з бусифікацією і чули скандальних історій? Коли людину мобілізували, швидко «прогнали» на ВЛК, відправили на навчання, а за тиждень – вона вже на фронті, без необхідних навичок і вмінь! Від такого підходу армія не стане сильнішою, а люди мотивованими! Реформи «на папері» та зміна підпорядкування – це не реальне вирішення проблеми. Ефективним механізмом став би рекрутинг у бригадах, коли людина чітко розуміє, на яку посаду у війську потрапить і які завдання буде виконувати.Має збільшуватися і рівень фінансової мотивації. Президент обіцяв 200 тисяч захисникам на передовій – хто їх отримує?! Гроші на «вовину тисячу» знйшлися, а на виплати військовим – ні?!Ще нам дуже люблять розповідати про «високотехнологічну війну». А де дрони, техніка, якісні снаряди? Чи «перспектива» воювати з бракованими мінами має мотивувати до служби?!Українцям не вдасться замилити очі обіцянками. Вони чекають на реальні зміни, а не чергове прикриття корупції під виглядом «реформ»!