Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Уряд хоче зняти бронь з медиків❗️Цивільні залишаться без допомоги, а в...
1 500 Охват/переглядів
2025-05-02 15:44
Повідомлення №4059
Уряд хоче зняти бронь з медиків❗️Цивільні залишаться без допомоги, а військові без реабілітації⁉️Після повномасштабного вторгнення наша медична система і так тримається на межі. У лікарнях не вистачає персоналу. А тепер Уряд ще й знімає бронь з медиків і планує відправити частину з них на фронт, не передбачивши, на які посади вони будуть оформлені і які функції будуть виконувати! Якщо це станеться, то відбудеться колапс не лише з забезпеченням медпослугами цивільного населення в тилових містах. Це вдарить і по реабілітації наших захисників, бо після стабпунктів їх відправляють не тільки у військові шпиталі, а й у цивільні лікарні!Ще зовсім недавно президент Зеленський розповідав, що знімати медиків не можна, і що вони мають виконувати свою функцію — рятувати життя. Аналогічно запевняли й по технічному персоналу, який обслуговував літаки, і по підрозділах ППО. Але що було потім? Їх перевели на фронт — і сьогодні ми бачимо, як “шахеди” влучають по критичній і цивільній інфраструктурі. Це наслідки рішень без логіки і без стратегії! З таким підходом ми ризикуємо залишитися з порожніми лікарнями. А медики, яких не встигнуть мобілізувати, виїдуть за кордон, де зможуть будувати своє майбутнє. От тільки в нас без лікарів майбутнього не буде!