Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 308
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Кількість підписників

10 308
Середній/День:: +21
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: +1312

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 034
Середній/День:: 2,780
Середній/Тиждень:: 1,619
ERR: 19.73%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Освітяни – це ті, хто закладає фундамент майбутнього держави. У Мізоцькому ліцеї на Рівненщині зустрілися з педагогами, директорами шкіл та відділом освіти громади. Говорили про те, що насправді болить: мізерні зарплати, нестача кадрів, бюрократія, застаріла технічна база. Навіть за таких умов учителі роблять все, щоб давати дітям повноцінні знання. Але відсутність системної підтримки та поваги до професії вбиває мотивацію навіть у найвідданіших.Ще одна тривожна тенденція — це відтік учнів. Батьки масово вивозять хлопців-старшокласників за кордон. У 16–17 років. Не від амбіцій чи великих можливостей, а через тривогу. Бо не бачать тут для них майбутнього. Бо не довіряють владі. Не вірять, що тут можна жити — а не виживати.Це не просто криза демографії. Це – послаблення країни зсередини. Кожна дитина, яку вивезли — це удар по нашому майбутньому, мінус для науки, економіки. Якщо ми не змінимо політику в освіті, якщо не почнемо поважати вчителя й давати молоді шанс на розвиток в Україні – ми програємо не в майбутньому. Ми програємо вже зараз.
Коли професія – це покликання, а щоденна праця – справжня місія, тоді з’являються місця, де відчувається людяність у кожній деталі. Саме такою є Клініка реабілітації Олександрова в Рівному. Ми побачили команду, яка не просто виконує свою роботу, а живе нею. Їхня мета –допомогти, підтримати, повернути до життя.Тут відновлюють людей після інсультів, важких травм, поранень – не лише фізично, а й психологічно. Пацієнтам дають віру і впевненість. Родини також не залишаються наодинці: їм пояснюють, підтримують, проводять через непростий шлях адаптації.Це місце створене не лише з розумом, а й з величезною турботою. Сучасне обладнання, комфортні умови, затишна територія для прогулянок – усе тут сприяє одужанню.І попри те, що заклад є приватним, він безкоштовно приймає військових. Це не про піар чи пільги. Це людяність і розуміння. Це – приклад соціально відповідального бізнесу, який не чекає наказів згори, а просто щодня робить те, що вміє найкраще. Для працівників закладу – це не просто робота. А місія і покликання.Такий підхід має ставати нормою по всій країні. Професіоналізм, гідність пацієнта, індивідуальний підхід, підтримка родин. Сьогодні в Україні, коли рахунок поранених і травмованих військових і цивільних іде на сотні тисяч, якісна реабілітація стає не менш важливою, ніж евакуація чи оперативне лікування. Війна залишає по собі не лише фізичні, а й психологічні наслідки. І те, як ми зараз інвестуємо в реабілітацію, визначатиме, наскільки стійким буде наше суспільство після закінчення війни.
Фінал «економічного безвізу». Україна втратить мільярди євро через бездіяльність Уряду! На початку повномасштабної війни завдяки європейським партнерам Україна отримала «економічний безвіз». Це зняття частини обмежень та низка пільг – для того, щоб більше українських товарів отримали доступ на ринки Євросоюзу. А це означає ширші можливості для українського бізнесу і підтримка економіки в тяжкий період. Але все це завершується вже 6 червня. На Україну знову будуть накладені мита і обмеження, квоти на продукцію зростуть в рази. Прем’єр-міністр Шмигаль у Парламенті обіцяв, що Уряд працює для вирішення питання. Але для цього Кабмін мав роки, за які не було зроблено нічого! І якщо обіцянки виявляться безрезультатними, то прем’єр має піти з посади. А паралельно – закрити діру в 3,5 мільярди євро, які українська економіка втратить через завершення «економічного безвізу»! Бо наслідки для країни – це знову нестача грошей для армії, для вчителів, лікарів, студентів, багатодітних родин, пенсіонерів і всіх інших громадян, яких має забезпечувати держава!
Ціни ростуть, а доходи падають! Як виживати українцям при такій політиці влади? Інфляція стрімко прискорюється і вже становить 15%. Разом з цим ростуть і ціни – у першу чергу, на продукти, без яких не обходиться жодна родина! Лише капуста подорожчала на 276%, яблука на 88%, а яйця на 77%! При цьому зарплати в людей не збільшуються. А якщо рахувати в доларах – вони знецінюються! Наприклад, мінімальна зарплата в 2025 році – це менше в доларах, ніж мінімалка в 2022-му. Маємо таке собі «від’ємне зростання»! А у влади зараз інші пріоритети. Замість підвищення зарплат вчителів на 20% - аналогічна сума коштів іде на «Вовину тисячу». Замість підвищення мінімальної пенсії, що ми з командою «Розумної Політики» пропонуємо в законопроєкті № 13214 – телемарафон, забезпечення Офісу президента, підвищення зарплат в міністерствах. І поки людям ледь вистачає на базові потреби — у державі «випаровуються» мільйони. Лише за час повномасштабної війни зникло 770 мільйонів доларів, за які на фронті мали отримати озброєння. Натомість — ці гроші осіли в кишенях тих, хто давно мав би сидіти не в кабінетах, а у в’язниці!Це не просто неефективність — це зневага до кожного українця, який воює, платить податки, донатить і ледве зводить кінці з кінцями!
❗️Сьогодні на засіданні Парламенту схвалили Звернення Верховної Ради до урядів та парламентів іноземних держав, міжнародних організацій, парламентських асамблей щодо вшанування пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та консолідації зусиль для припинення порушення прав і свобод кримських татар російською федерацією (№ 13272). 🔹Ухвалили закон щодо захисту прав депортованих, примусово переміщених державою-агресором українських дітей (№ 9495). Зокрема, документ запроваджує правове визначення депортованої, примусово переміщеної дитини та дає Уряду повноваження визначити порядок їх повернення та адаптації.🔹Прийняли закон щодо порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів (№ 12385). 🔹У першому читанні підтримали законопроєкт «Про наставництво» (№ 13200). Якщо раніше наставники опікувалися лише дітьми в інтернатах, то тепер перелік буде значно розширено і включатиме дітей з неблагополучних родин, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях чи дитячих будинках сімейного типу, постраждалих від війни, депортованих, вагітних неповнолітніх і молодих одиноких матерів. Не підтримували законопроєкт, який встановлює, що особисті немайнові права інтелектуальної власності на об’єкти, створені під час військової служби, належать військовослужбовцю-автору, а майнові права — державі в особі відповідного органу, в якому автор винаходу проходить службу (№ 13111). Я разом з командою «Розумної Політики» не раз бачив, як на фронті хлопці змушені переробляти або фактично збирати заново дрони, які їм постачає держава, бо вони дуже часто неякісні чи навіть неробочі. А через цей законопроєкт захисники не зможуть отримувати вигоду від своїх винаходів і втратять мотивацію займатися цим далі!
Уряд хоче зняти бронь з медиків❗️Цивільні залишаться без допомоги, а військові без реабілітації⁉️Після повномасштабного вторгнення наша медична система і так тримається на межі. У лікарнях не вистачає персоналу. А тепер Уряд ще й знімає бронь з медиків і планує відправити частину з них на фронт, не передбачивши, на які посади вони будуть оформлені і які функції будуть виконувати! Якщо це станеться, то відбудеться колапс не лише з забезпеченням медпослугами цивільного населення в тилових містах. Це вдарить і по реабілітації наших захисників, бо після стабпунктів їх відправляють не тільки у військові шпиталі, а й у цивільні лікарні!Ще зовсім недавно президент Зеленський розповідав, що знімати медиків не можна, і що вони мають виконувати свою функцію — рятувати життя. Аналогічно запевняли й по технічному персоналу, який обслуговував літаки, і по підрозділах ППО. Але що було потім? Їх перевели на фронт — і сьогодні ми бачимо, як “шахеди” влучають по критичній і цивільній інфраструктурі. Це наслідки рішень без логіки і без стратегії! З таким підходом ми ризикуємо залишитися з порожніми лікарнями. А медики, яких не встигнуть мобілізувати, виїдуть за кордон, де зможуть будувати своє майбутнє. От тільки в нас без лікарів майбутнього не буде!
Уряд підзвітний Парламенту. Вимагаю розгляд законопроекту про відповідальність міністрів за нехтування викликами в Раду!Напередодні на засідання ТСК, яке розслідує корупцію в оборонній сфері, прислали завідувача сектором. При всій повазі, але коли розглядаються такі питання, представництво має бути на рівні керівництва відомств. Але міністри та інші топ-чиновники вже давно ігнорують виклики в Парламент, у тому числі, на слідчу комісію, де розглядаються численні факти зловживань! У цю ситуацію вже давно пора втрутитися керівництву Верховної Ради. Було б непогано запросити прем’єр-міністра і нагадати йому, що Уряд має відповідати перед українським народом і перед Парламентом! Я вкотре запропонував винести на розгляд законопроєкт, який запроваджує віповідальність чиновників, якщо вони не звітують перед народом у Верховній Раді. За командою з Офісу президента це питання намагаються блокувати.Якщо ми й далі будемо робити вигляд, що проблеми не існує, то зруйнуємо не лише Парламент як інституцію, а й структуру влади, яка має існувати в парламентсько-президентській державі!
Депутатам знову мало грошей‼️Сьогодні аж 208 народних депутатів проголосували за підвищення компенсацій для себе на проїзд до 13 тис грн і проживання до майже 28 тис грн. На щастя, стільки голосів недостатньо для ухвалення рішення і відповідна постанова була провалена. Зрозуміло, що для цих депутатів своя сорочка ближче до тіла. Але хотілося б їм нагадати, скільки отримують люди, на який дійсно тримається сьогодні держава. Мінімальна зарплата військового залишається на рівні 20100 грн.  Лікар, який рятує життя, отримує 20 тисяч гривень на місяць. Вчитель, який навчає наших дітей — 10 тисяч. І вони не отримують ні компенсацій на проїзд, ні доплат на житло.Студентам хочуть удвічі підвищити вартість проживання в гуртожитках до 1600 грн. Мінімальна пенсія в державі – 2361 грн. А деякі депутати просто так захотіли собі «накинути» додатково 5,5 тис грн на проїзд і 8 тис на житло щомісяця! Я не проти гідної зарплати. Але вона має бути гідною для всіх. І в першу чергу — для тих, хто захищає країну, лікує людей, вчить наших дітей. Закриємо потреби військових, медиків, вчителів, пенсіонерів — тоді можна буде говорити і про себе.Це про повагу. І це про справедливість.
Сьогодні у Верховній Раді виступив Президент Парламентської Асамблеї НАТО Маркос Перестрелло. Дякуємо за підтримку України у важкий час! А тепер коротко про рішення Парламенту:🔹У першому читанні проголосували за проєкт закону щодо кримінальної відповідальності іноземців за вербування і використання дітей у військових цілях, їх протиправне переміщення та утримання (№ 12170). 🔹Прийняли в першому читанні законопроєкт, який підвищує штрафи за порушення правил охорони та використання територій і об’єктів природно-заповідного фонду (№ 11309). Відхилили постанову щодо строку подання на повторне перше читання проєкту закону «Про кредитну історію» (№ 12260/П1). В лютому «слуги народу» провалили голосування за прийняття законопроєкту. І щоб не відхиляти його, вирішили направити документ на «всенародне обговорення», процедура якого навіть не визначена! Тепер «слуги» придумали як обійти цей захід: сьогоднішня постанова рекомендувала комітету врахувати пропозиції, які нібито надійшли в ході такого обговорення, хоча фактично його не було – немає жодних матеріалів, які б підтвердили його проведення! На щастя, цю аферу не пропустили!
Замість підтримки партнерів — скандали і репутаційні втрати. Куди веде Україну провальна дипломатія влади?!Події у Лондоні, куди поїхали наші переговорники, ще раз показали відсутність стратегії та адекватних кроків української влади. Зустріч, яка мала відбутися на абсолютно іншому рівні та з іншою результативністю, по суті була зірвана і обернулася новими проблемами для України.  Якщо влада знає, що запропоновані умови її не влаштовують, навіщо взагалі їхати на переговори? Навіщо коментувати анонімну інформацію зі ЗМІ, якщо вона не надходила від офіційних осіб? Про те, що така «дипломатія» шкодить, вже відкрито заявляє речниця Білого дому! Дійшло до того, що з проактивною позицією тепер виходить росія, яку, непогано чують у Сполучених Штатах. А міжособистісний конфлікт Зеленського і Трампа боляче б’є по нашій державі, яка напряму залежить від фінансової, військової та розвідувальної допомоги іноземних партнерів! Замість того, щоб об'єднувати їх навколо себе і просувати інтереси України, складається враження, що Офіс президента робить все, що знижує рівень підтримки України на міжнародній арені! Ще й дає привід звинувачувати нас у недотриманні домовленостей і ставити під сумнів нашу надійність як партнера!