Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 308
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Може вже досить перетворювати Верховну Раду на смітник, а українців тр...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
3 110 Охват/переглядів 2025-07-31 10:34 Повідомлення №4290
Може вже досить перетворювати Верховну Раду на смітник, а українців тримати за дурнів? Парламент знову має стати центром прийняття рішень!Коли депутатам вистачить сміливості вийти на трибуну і сказати правду, хто дав їм команду голосувати за закон № 12414? Хто ставив їх на розтяжку, розповідаючи: «або ви голосуєте, або ми знесемо НАБУ і САП взагалі»?! Хто розповідав, що проголосувати за це просили американські партнери, а європейські не будуть виступати проти? Якщо сьогодні ми голосуємо за посилення повноважень НАБУ і САП, то давайте проголосуємо і за наш законопроєкт № 9659, який прирівнює відповідальність за корупцію під час війни до відповідальності за державну зраду. Він не передає корупційні справи від НАБУ і САП до СБУ, як того хотів президент, а розширює відповідальність з 15 років до пожиттєвого з конфіскацією майна! Давайте ми проголосуємо про заборону невідкладних обшуків без рішення суду. Коли, користучись цим, правоохоронці приходять і до журналістів, і до активістів, і до опозиції, і до самих працівників антикорупційних органів! Так не має бути в правовій державі! Давайте зробимо так, щоб не лише ДБР перевіряло НАБУ, а щоб і НАБУ мало повноваження на контроль корупції в ДБР. І щоб Офіс президента підпадав під юрисдикцію і контроль антикорупційних органів! Якщо ми йдемо до «посилення і покращення», то давайте робити це реально. Тому що українці вийшли не за НАБУ і САП. Українцям набридло те, що відбувається в державі: корупція, бусифікація, тиск, відсутність свободи слова і наближення країни до рашистської федерації!