Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Кількість підписників

47 491
Середній/День:: -59
Середній/Тиждень:: -323
Середній/Місяць:: -1823

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 231
Середній/День:: 6,110
Середній/Тиждень:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Кількість повідомлень на день

5.8
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 5.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,200 24-07-14 14:47
Появився доволі своєрідний лист 51 нобелівського лауреата щодо війни в Україні:https://novayagazeta.ru/articles/2024/07/13/ne-ubivat-drug-druga-a-spasat-planetu З того, що знаю, ініціатором його виступив Дмітрій Муратов - расєйський журналіст і редактор "Новой Газєти", лауреат премії за 2021 рік. Публікую посилання на текст, розміщений у "Новой Газєтє". Відповідно, в них зірочками замінили заборонені в раші для друку слова. Там переважно "війна". Але й так у листі переважає формулювання "український конфлікт" - якісь трошки дивні підходи нобелівських лауреатів, які бояться назвати війну війною. А ще там типова расєйська особливість, яка єднає рашу й зе-владу - війну вони обліковують тільки з 2022 року. Про зміст багато писати не стану, самі прочитаєте за посиланням. Просто відмічу, що це практично копія того, з чим приїжджав Орбан. Порядок дій наступний: 1) припинення вогню; 2) обмін полонених, повернення заручників та тіл загиблих; 3) початок переговорів. Я тут не коментую самих підходів, я про методологію. Проглядається дуже явна й багатоешелонована кампанія. А те, що це нобелівські лауреати, то не піддавайтесь ілюзіям статусу. Їх доволі часто просять підписати різні звернення. Якщо ініціатор також лауреат Нобеля, а в тексті нема чогось явно провокаційного, переважно підписують, особливо ті, хто по хімії, фізиці, економіці.... Тут більш показово, кого нема з лауреатів премії Миру. До речі, недавно було подібне звернення нобелівських лауреатів не признавати обрання путіна президентом. То ймовірний ініціатор цього звернення Муратов того підписувати не забажав. Це ставлю тут не для дискусії по суті, а просто для акценту, що пішла реальна організована кампанія. І важлтво прорахувати, хто за нею стоїть, щоб не втрапити в пастку.