Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Саміт G-20 в Ріо: ...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 900 Охват/переглядів 2024-11-24 21:37 Повідомлення №23432
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Саміт G-20 в Ріо: як усе профукати в зовнішній політиці? Крах глобальних ілюзій Зе і його поводирів…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=m1pVxRZ5hKU===Пригадуєте, як багато в нас було інформації про саміт G-20 2022 року в Індонезії? Тисячі матеріалів, сюжетів. Від прогнозів: поїде пуйло, чи ні, а Зе Єрмак відпустить, чи тільки дистанційно? А якщо вони там зустрінуться, а якщо… Потім сам саміт. Зе запросили, пуйло відмовився. І наше не поїхало. Зате оту свою «формулу миру» по відеозв’язку представляв. На саміті українське питання було серед основних. Ну, всі наші медіа довго про це шуміли. Саміт в 2023 року в Нью-Делі вже висвітлювали скромніше, бо Моді в безапеляційній формі заборонив пускати туди того, кого вже давно називають «віслюком апокаліпсису». Але обговорювали матеріали й дискусії також доволі активно. На жаль, українська тема була доволі сильно урізана, але все ж була. А головне обурення в нас викликав нав’язаний Моді підхід, коли війну визнають, її жорстокість підтверджують, жертву війни Україну згадують, а от про винуватця й агресора – ні слова. Хоча, а на що нарікати? Вже цього року в Швейцарії на своєму власному так званому «саміті миру» наше Зе заборонило згадувати про рашистську агресію, тільки нейтрально про війну в Україні.Зате про саміт у Ріо, який відбувся пару днів тому, в нас майже цілковита мовчанка. Ні, раз про світових лідерів бомкнув наш «найстійкіший лідор», назвав їх слабаками. Звісно, не отих партнерів раші чи Китаю, а наших союзників. То в нас трохи про це поговорили. Й усе. Щойно зараз вискочив, бо наказали, скандальний посол Мельник, щось пробурмотів тихенько про бразильську політику й вилив повні бочки лайна на Захід. А більше якось про те, що відбувалося в Бразилії, в нас говорити не заведено. Тому я вирішив таки присвятити цей сюжет саме свіжому саміту G-20. Бо насправді, там не просто цілковитий провал нашої дипломатії. Там явний і безумовний крах саме геополітичних орієнтирів Зеленського. І ця історія, як і те, хто й для чого віддає команди послу робити провокації проти друзів, а ще, хто ж там у дамках, заслуговує, щоб розкласти це по поличках і розібратися, що й по чім.Бо все справді дуже сумно. Нас згадали в одному нейтральному абзацику, де лідери G20 звернули увагу на негативний вплив війни на глобальну продовольчу й енергетичну безпеку, ланцюги постачань, макрофінансову стабільність та інфляцію. Вони також заявили про підтримку всіх конструктивних ініціатив, спрямованих на встановлення в Україні всеосяжного, справедливого і тривалого миру на основі Статуту ООН, але не закликали країну-агресора РФ до виведення військ і припинення війни. Більше того, на відміну навіть від торішнього саміту, в цьогорічній резолюції навіть зникла реальна жертва агресії. Отак, ніби від якоїсь війни страждає весь світ. А хто й на кого напав? А навіщо?..