Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на твечірній сюжет у мене на ютюбл-каналі: "«ВПО на ТОТ» – б...
8 200 Охват/переглядів
2024-11-25 21:12
Повідомлення №23453
Посилання на твечірній сюжет у мене на ютюбл-каналі: "«ВПО на ТОТ» – бездушні абревіатури, цинічна маніпуляція людськими долями, байдужа брехня…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=JL16cJGw_tk===Сьогодні тільки один зовсім дрібний епізод цинізму, маніпуляцій і брехні. Для тих, хто не відчув на собі ці дві короткі абревіатури: ВПО – внутрішньо переміщені особи й ТОТ – тимчасово окуповані території, все це видасться таким дрібним і не вартим уваги. І краще, щоб ніколи не довелося оцінити весь драматизм, який переживають оті люди, від яких влада відгородилася трьома літерами ВПО та залишила без уваги й реальної підтримки. Схоже, що їх і справді не проти виштовхати на окуповані території, які в цій владі вже давно ніхто не бажає визволяти. Але поки це можна хіба робити чисто матеріальними бездушністю й відторгненням. А потім всенародно оголосити зрадниками. Хтось і справді таким виявиться, а когось зламала безнадія. Але то все зараз ще малопомітні процеси, хіба до Європи потягнулися нові валки втікачів, не знайшовши вдома підтримки. Куди вони будуть вертатися після затихання війни? Мабуть дійсно туди, куди б їх мріяла спровадити зе-влада.А поки в інформаційному просторі розігралася якась дуже непристойна і цинічна афера, в якій замішані виключно слуги Зе. І то далеко не останні в тій владі. Пішло якесь брудне ІПСО на тему, як сотні тисяч оцих ВПО зараз добираються на окуповані території, щоб осісти під владою ворога. Але реально все це ще дуже далеке від дійсності. І для чого це ІПСО не московське, доморощене, але, можливо, на користь москви, так різко почали крутити чільні слуги, чому надали йому максимальної конкретики, а потім так само різко його обірвали аж до покаянь попередніх учасників? Про це сьогоднішній сюжет.