Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АЗОВське море🇺🇦
Додано 06 січ 2025

АЗОВське море🇺🇦

@AzovSiUA
Кількість підписників: 346
Фото: 9,180
Відео: 8,580
Посилання: 2,150
Опис:
Визволення нашої країни від загарбників, є головною метою для народу України.🇺🇦 Не забуваємо що, Бердянськ, Приморськ, Мелітополь - це Серце Азова, та наша земля! 💙💛

👥 Кількість підписників

346
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: +4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

65
Середній/День:: 64
Середній/Тиждень:: 63
ERR: 18.79%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 12.7
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Влада хоче залишити Україну без лікарів Якщо в Кабміні всерйоз думають про те, щоб знімати бронювання з медиків, то нехай спочатку повернуть в Україну своїх дітей, родини і близьких, які живуть і лікуються у Відні, Лондоні чи інших європейських містах. Нехай користуються тією медициною, яка через них залишиться без лікарів! Сьогодні в українських лікарнях і так катастрофічний дефіцит кадрів. І бронювання для багатьох медиків – це один із небагатьох стимулів залишатися працювати, а не виїжджати чи змінювати професію. І якщо міністр охорони здоров’я все-таки вирішить масово розбронювати лікарів, це вдарить не лише по цивільних українцях, а й по військових. Бо сьогодні наших захисників рятують не тільки у шпиталях чи стабпунктах. У цивільних лікарнях проводять складні операції, реабілітацію і буквально повертають військових до життя.Те, що МОЗ давно живе у паралельній реальності, стало зрозуміло ще тоді, коли медиків почали відправляти на фронт не за фахом, а фактично як піхоту. Можливо, це наслідки кадрових рішень, які ухвалюються не здоровим глуздом, а за порадами ворожок і феншуїв?!Тому перш ніж простягати руки до лікарів, владі варто почати із себе. Нехай спочатку розбронюють своє міністерство, чиновників, які роками розповідають країні, як правильно жити, але самі чомусь не поспішають показувати власний приклад!
Це відео - гарний доказ того, про що я постійно кажу: не існує ніяких "добрих" держав. Держави і чиновники у всьому світі вважають людей кріпаками, бидлом та ресурсом. Що в Україні, що в Росії, що в Північній Кореї, що в ЄС, що в США.Просто у деяких країнах суспільства ще мають залишки права (не плутати із законами), власність і свободу. Тому, там люди ще можуть протистояти державам і чиновникам. Поки що.Ось на відео тьотя-бюрократ з Євросовка каже, що українських чоловіків треба повертати назад. Щоб воювали за золоті унітази кооперативу "Династія". Бо кріпаки порозбігалися, тобто, "незаконно перейшли кордон". А це в її уявленні: безлад і анархія. Це тисячу років тому рабовласники виглядали як жорстокі бандити. А сучасний рабовласник, це тьотя або дядя - бюрократ інтелігентного вигляду.Бо, щоб зберегти панування, держава як вірус, пройшла довгу мутацію. І тепер вона називає себе "соціальною і правовою". Але це просто ширма. Адже суть її така сама як і раніше: примус, насильство та пограбування.
Це дно. Дивлюся засідання ТСК з Яцик та Гончаренко у справах ТЦК та СП. Я добровільно пішов в 15 БрОП Кара-Даг, 5 БОП до Альвареса. Йшов бойовим медиком (санінструктором).Що можу сказати про ТЦК. Ці організми назбирали нам в ГВАРДІЮ НАСТУПУ для галочки різних персонажів. Не спорю, були дядькі нормальні, які казали "Я не поспішаю в армію, але якщо дадуть повістку, то піду", були і добровольці, з якими приємно було працювати. Але інша чатина, це алкаши, соль, фєн, один був ВІЧ, багато гепатиту, туберкульоз, психічні розлади. Були навіть такі, яки писати не вміли, бо все життя пасли овець на полонинах. Після знищення 5 батальйону мене забрав до себе 1АД. Картина геть інша. Алкашів і СЗЧ нуль. Колектив невеликий, боєздатний і розуміє відповідальність.Тобто ТЦК дає нам людей в ПІХОТУ для галочки. Вони молодці, справилися. Але з цими людьми неможливо виконувати бойові задачі. Замість того, щоб тренувати тактичній медицині боєздатних козаків, медики возили щодня на задувку та в лікарню алкашів та наріків. А це все армійській ресурс, та гроші плаників податків. Дизель, машина, водій, медик, документообіг, половину дня в сраку. Зато ТЦК красунчики, рекси. По документам в батальйоні якась кількість людей. Зверху комбриг ставить задачу. А як її виконати з цими персонажами? ‼️Що мені запам'яталося. Вітьок, 190 см, вага близько 100кг. Його зловив наш запорізький районний ТЦК. У нього, як виявилося згодом легка форма дебілізму та суіцидальний шантаж. Вітьку в приписному пишуть КУЛЕМЕТНИК і відпраляють в КАРА-ДАГ. Дякую вам в шляпу, підари з ТЦК! Ми возимо Вітька в лікарню, щоб списати, бо він не тошо не адекват, він небезпечний для оточуючих. Невропатолог питає у нього "Втрата свідомості, запаморочення було в житті?" Він каже "Ні, але коли працював вантажником, було таке, що у мене щось клацнуло в голові і я не пам'ятаю. А потім виявляється я розбиваю чашку об голову іншого вантажника."А в лікарні черги на ВЛК з копів, курсантів, пенсіонери на обстеження ходять. Короче довга історія, і Вітьок не витримав. Каже мені "Ти зі мною всюди ходиш, а якщо я піду у вікно, ти теж зі мною підеш?" Я кажу "Так". І він пішов разом зі мною у вікно третього поверху, але застряг на підвіконні разом зі мною. Ми там поборолися трохи, наш водій, який менше ніж я, допомогав мені, як міг😺. Потім Вітьок дістав концелярскій ніж. Ледь його скрутили, потім Копи прибули і відправили Вітька до Психо Диспансеру. Через 20 днів його виписали і повернули до служби. А списати його так і не вдалося!!! Я до чого веду. Коли у ТЦК є вибір, кого направити в бойову бригаду, то це будуть алкаші, гепатит, тубік, ВІЧ, неграмотні беззубі старі чоловіки. А здорові спортмени, охоронці, бізнесмени або не підуть (порєшают), або підуть в тилову частину (порєшают). Виключення становлять ті, хто добровільно пішов до бойової бригади. А потім ТЦК каже "Та у нас немає ніякої корупції, ми все робимо в межах законодавства". (С)Андрій Літва#тцк #мобілізація #ухилянти #армія
І якщо людина справді сильна, вона не боїться пояснити, що саме робила, з ким працювала, які рішення просувала, де була права, де помилялася, хто її підтримував, хто відкривав двері, хто давав ресурси і чому її голос так часто звучав саме там, де це було зручно владі.А якщо замість цього починається нервовий спектакль із претензією на святість, то питання стають тільки жорсткішими.Мене не цікавить знищення Берлінської як людини. Мене цікавить інше.Хто і як у цій країні отримує статус морального авторитета.Хто і як заходить у державні процеси.Хто і як торгує власною біографією як індульгенцією.І чому ми знову маємо мовчки ковтати історії про “незамінних людей”, які, коли доходить до простих запитань, раптом поводяться так, ніби їм п’ятнадцять років і весь світ має негайно визнати їхню унікальність.Бо проблема вже давно не лише в Маші Берлінській.Проблема в тому, що у нас будь-хто може надути навколо себе великий міф, зайти з ним у студії, кабінети й державні програми, а потім вимагати, щоб цей міф не перевіряли.А міфи треба перевіряти.Особливо тоді, коли за ними стоять гроші, вплив, оборона і людські життя.Любомир Гайдамака
▪️Криса Чернишов, який був міністром розвитку громад на той час — ніяким чином не поспівчував трагедії того ж Миколаєва, де ракета убила кілька десятків жінок, які працювали в адміністрації. Зі своєю жінкою вони обирали черепицю для маєтку.▪️Андрєй уже навесні 2022 року влаштував собачі бої з Залужним. І поки генерал робив свою роботу — сам обирав шпалери для власної гардеробної і яке винохраніліще буде у нього на кухні.❗️А саме головне — не зважаючи на реальну загрозу окупації всі ці друзі будували свої котеджі і вважали, що якось воно та буде. І зійдуться посередині. ︎І поки зараз практично вся Україна вже червона від тривог, а по містах звучать звуки шахедів і вибухів, поки монітори повідомляють, що ворог готує комбіновану по енергетиці та містах всіма можливими ракетами, «потужна» парочка туристів прибула до Румунії на саміт країн «Бухарестської дев’ятки» за участю країн Північної Європи.І поки ми знову будемо вигрібати наслідки його «кавеенських указів», які відтягують початок мирних, поки думаємо чи буде завтра будинок і як врятувати життя дітей без бункера, ця парочка живе своє краще життя!…І це вже стала закономірність чи то договорняк, що кожного разу, коли парочка у вояжі, Україна під тотальною атакою рф! Вони вже навіть не соромляться! Їм на нас глибоко всерівно! Навіть Єрмака встигли прикрити тривогою у Києві!Так можна ще 20 років «воювати», коли все твоє життя вояжі та червоні доріжки на крові українців!…А нас чекають нові блекуати, судячи з того, куди бʼє рф та ночі без сну!.︎Тим, хто через фразу НАБУ носиться з тезою «Зеленський там ні прі чьом!», нагадаю, що він, як діючий Президент України, має імунітет від кримінального переслідування. Саме тому він не фігурує в справі «Мідас». А не тому, що Вова, якому належить четвертий будинок в кооперативі «Династія», це якийсь невідомий Вова, або навіть, - за версією деяких депутатів Слуги Народу, - невідома Вова. Тепер стає очевидним, чому Зеленський не зацікавлений в закінчені війни. Навіть перемога України в ній і ореол героя не врятує Вову від переслідування зі сторони НАБУ та САП, як тільки він втратить імунітет.Тому варіант нескінченної війни і продовження воєного стану, який запобігає проведенню виборів, - оптимальний і бажаний для Зеленського.Автори:Marina Daniluk-YarmolaevaAlla Miklash (Від Irina Shmarova)ТГ Український Барліг
Юристи б'ють на сполох. Бо з такими нормами ми повертаємося до часів, коли право визначалося не чітким законом, а суб'єктивним відчуттям пана.Замість європейських стандартів отримаємо юридичну діру, де виграє той, у кого сильніші аргументи (або зв'язки).︎На протесті проти нового Цивільного Кодексу заборонили картонки з матюками. Бо доброзвичайність не дозволяє. Ніхто не знає, що воно таке, але вже забороняє. Одне-єдине слово з обсценної лексики дозволило б мені сформулювати весь пост в одне речення, але доброзвичайність примушує написати більше. В довгій дискусії з приводу недолугості і абсолютної шкідливості нового ЦК, з боку його захисників не прозвучало відповіді на головне і найперше питання.Щоби що? Нащо, посеред найстрашнішої війни на виживання, з купою провалених голосувань за найнеобхідніші закони, терміново приймати цей ЦК? Він наближає нашу Перемогу? Давайте чесно. Ні, не наближає, навпаки віддаляє. Мінімум з декількох причин:➤ Все договірне право летить під три чорти. Тепер сторона будь-якого договору може просто заявити, що договір недійсний і вимагати повернення грошей, майна та чого завгодно. Суди і судді купи цих справ просто не витримають.➤ В питанні власності ЦК повертає Україну до витоків римського права, десь до ІІІ сторіччя до н.е. Ні, я не перебільшую. Бо саме звідти автори взяли норму про те, що легіонер з мечем міг огородити ділянку на березі Тібру/Дунаю/Дніпра і якщо 10 років втримав її від набігів сабінян/тевтонців/сусідів/прокуратури/екологів, то ставав її власником.➤ Принципи «грабуй награбоване» та «хто перший встав, того і тапки/земля/будинок» - головні принципу кодексу. Бо хто першим зареєструвався в реєстрі, той і власник. А якщо вас рейдери викреслили з реєстру прав на нерухоме майно, то ви самі винні. Бо повинні кожен день той реєстр перевіряти. Саме так це повинно тепер працювати. Суди ще трохи функціонують? Ну ок, тоді добавимо ще сотні тисяч справ колишніх власників. Правда виграти ці справи у них немає жодних шансів.➤ Ну і вишенька на торті, новела «римського» кодексу: «Сім’я є природним та основним осередком суспільства». Тобто, якщо ви не одружені/не заміжні, то якісь не природні, не основні, взагалі ніхто і звати вас ніяк. Я обома руками за дружні родини, але юридичне питання в тому, хто є суб'єктом відносин? Якщо, в одній частині ЦК це особа, безвідносно її сімейного стану, а в іншій навпаки родина, то кодекс містить взаємовиключні положення. Він сам спростовує себе.Хоча ще є куди тягнутися. Просто нагадаю ідеал римського права, де будь-які права були тільки у патера – голови родини, в тому числі на життя та смерть інших членів родини, шо там вже про їх майно згадувати. ➤ Про загадкову доброзвичайність не буду довго. Просто спитаю: «Прив'язали Галю до сосни косами» - це доброзвичайність чи ні? Бо це оспіваний в піснях звичай і кожен ту доброзвичайність на свій смак визначає.Тобто посеред війни, всі суди, судді і всі громадяни роками будуть займатися розгрібанням наслідків цього кодексу. Щоби що?Щоби задовольнити жагу його авторів і особисто спікера Стефанчука до академічної слави?А чи не забагато витрат для їх марнославства? Бо навіть одна квартира, вкрадена рейдерами, насправді для власника набагато важливіша, ніж чийсь портрет на обкладинці кодексу.Тому цей кодекс неможливо виправити, його треба виключати з голосування і забути як страшний сонЗакликаємо нардепів не голосувати цей злочинний законопроєкт у другому читанні. Бо ці норми створюють ідеальні умови для легалізації рейдерства.Автори:ТГ Дозвольте доповістиВолодимир Рисенко*Окупас (ісп. okupas, від ocupar — займати) — це люди, які незаконно заселяються в житлові будинки чи квартири, що належать іншим особам (приватним власникам, банкам або муніципалітету), без згоди власника та юридичних підстав.@Вікторія Самборська
Златкін про навчальний центр:«Ок, багато в лічкє питають за той конкретний НЦ, де я опинився після мобілізації, то зроблю вам пару замальовок. Всідайтеся, багато літер:За перші три тижні там я скинув 11 кг. То безумовно плюс, якби добряче ганяли на заняттях. Але причина зовсім інша – годували там вкрай хуйово. Ні, в офіцерській столовій, куди зазвичай ведуть комісії з перевірки, все на вищому рівні. А після солдатської, що знаходиться в семи кілометрах від зразкової, ви будете ср@тися по кілька разів на день По прибутті одразу забирають телефон, типу "на зберігання". Зв'язатися з адвокатом щодо оскарження ВЛК, ніяк. Подзвонити родичам дають по 15–20 хвилин на тиждень – в самому кращому випадку. Як правило, перший тиждень взагалі не видають телефон. Заборонено йопта. На другий тиждень дадуть на десять хвилин, щоб встановити застосунок ПУМБа, коли оформлюють банківську картку в палаткє ППП. Й одразу забирають. Якщо знаходять запасний – відбирають і прибивають його до дерева. Якщо тобі потрібні якісь спеціальні ліки – родичі тобі ні фіга не зможуть передати. Бо шо? Нема телефону. А в медпункті на весь батальйон три коробки ібупрофену та коробка ампул, щоб вколоти від тиску або обезбол. До речі, епітептиків на МП приводять до тями нашатирьом. Коли я лежав в палаткє з температурою 38,5 майже тиждень не взмозі піднятися, градусник мені намутили пацани якимось правдами і неправдами. На МП ніхто не відвів, звідти також ніхто не приходив. А знаєте, чому? Бо до МП приводять тільки якщо температура вище 38,6 більше трьох днів! Щоб потрапити до центрального медпункту, тобі потрібно доповзти якось до плацу на шикування і якщо сержант змилується, то після аж наступного шикування тебе відведуть до МП. А якщо там санітар побачить, що ти дійсно можеш скоро відкинути копита, то запише тебе в три журнали і видасть направлення на наступний день до ЦМП. Виключно з міркувань, щоб його потім не €б@ли перевірками і розслідуваннями через твою смерть. Були прецеденти. Неодноразові. Десь в середньому раз–два на місяць З власного досвіду: на полігоні я під час бігу зачепився і впав, зламавши руку. Рівно о 5:30 ранку. Бо ще темно і ні фіга не видно під ногами. Думав просто вдарився і немає перелому, бо пальці рухаються. Ну, замотав бинтом лікоть і так і ходив на шикування та навчання аж до обіду. Після обіду сержант каже "я €б@в, шоб мєня із-за тєбя €б@лі, π$дуй в медпункт". На МПшці мені вкололи обезбол і виписали направлення на ЦМП. Слава Богу, на центральному виявився хірург, який мене знає ще з 2014 року під донецьким аеропортом. Каже, Тіма, в тебе дійсно перелом, то вже за кордон на навчання не їдеш. Викликав мені швидку і ввечері мені в обласній лікарні наклали гіпс. З тим гіпсом я ще чотири дні пролазив по полігону, бо травма сталася в четвер, а відпустку на лікування виписали у вівторок О, да! Про шикування не розповів! У нас їх було на день до фуя. О 5:30, о 7:00, о 9:40, в 11:30, 12:30, 14:00, 15:40, 17:00, 19:00, 20:30 і в 21:30. Це обов'язкові. Не рахуючи, шикування коли приїздили покупатєлі або хтось втік. Але головна фішка нашого батальйону була в шикуванні через тривогу ;) Уявіть: гуде тривога. Ми дружно вибігаємо з палаток і прямуємо не в найближчі бліндажі, що типу укриття вважаються – хєр там! Ми біжимо півкілометра на плац! І коли там перевірять наявність всієї роти, тоді колоною по три топаємо... За межі батальйону! І там розсажуємось в окопчики, які мені максимум по плече. А, і ти повинен бути зібраним по формі п'ять. Хіба шо без калашматаІ добре, якщо то вночі просто летять ракети над Рівненщиною. Бо в разі шахедів сидіти тобі там до ранку. Після відбою тривоги, нас знову шикують і ведуть колоною на територію батальйону. Де знов шикування-перекличка і можете розходиться по палаткахІ на закусь: в тому НЦ суто навколо нашого батальйону було вирито глибокий рів. По всьому периметру. П'ять метрів вглиб і чотири вшир, міряв рулеткою. Коли ж я приїхав після травми продовжити довідку про лікування, за отим рвом по всьому насипу був вже натягнутий колючий дріт.
Багаті платять, а бідні воюють⁉️ «Реформа» мобілізації від влади Серед ініціатив влади щодо «реформи» мобілізації з’являються вже зовсім абсурдні і небезпечні речі. Фактично нам пропонують узаконити можливість відкупитися від служби.  Тобто логіка така: якщо маєш гроші – можеш не воювати. А якщо не маєш – ідеш на фронт. Історія таке вже бачила в Середньовіччі. І сьогодні нам намагаються продати ту саму модель під виглядом «реформи». Але це точно не про справедливість. Це про країну, де бідні воюють, а багаті живуть своїм життям далі. Більше того, це дуже нагадує рекет. Спочатку створити проблему, а потім запропонувати вирішити її за гроші. І всі прекрасно розуміють, що ця система вже давно працює в тіні. Ті, хто раніше платив вчорну, просто почнуть платити офіційно. А якщо правила знову змінять, то люди підуть по новому колу. У підсумку це перетворюється на нескінченний механізм заробітку. Але не для держави й армії, а для тіньового бюджету ТЦК. За різними оцінками, сьогодні він уже сягає 3 мільярдів євро на рік – це близько 160 млрд грн. Влада взагалі планує боротися з цією корупцією?! Якби ці кошти реально працювали на державу, вони могли б піти на підтримку армії та мотивацію людей служити. Наприклад, на виплату мільйона гривень при підписанні першого контракту. Відповідний законопроєкт № 13623 команда «Розумної Політики» подала ще минулого року. Але замість того, щоб створювати чесні стимули для служби, нам знову пропонують схеми, які лише збільшують тіньові потоки і несправедливість у суспільстві! А ще тут виникає дуже просте питання. Я впевнений, що багато наших захисників теж готові заплатити, щоб повернутися додому до родин. Якщо влада хоче вводити «тариф» за право не йти на фронт, то чи буде така можливість у військових, які вже роками воюють? Вони свій обов’язок перед державою вже виконали і як ніхто заслуговують на відпочинок!
ТЦК-НКВС,Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки режиму Зеленського — це каральний орган, що прикриває мародерство влади.Поки партнери з ЄС та США виділяють сотні мільярдів грошей платників податків, а українці платять податки прямо на рахунок режиму Зеленського, корупційна вертикаль друзів препиздента просто «множить на нуль» ці ресурси.Вони просто обікрали весь світ. Друга функція ТЦК — постачання «безкоштовного м’яса» замість вкраденого на рекрутинг, коли людина йде воювати за гроші а грошей достатньо, просто ми не можемо нагодувати режим Зеленського, вони оголосили полювання на цивільних. Нагадаю, використання Збройних Сил проти власного народу є незаконним та антиконституційним. Мародерство замість мотивації: Гроші, які мали піти на гідне забезпечення та фінансовий рекрутинг, розчинилися в кишенях: Єрмаків, Татарових, Міндічей, Голиків, Тимошенків та інших «своїх» менеджерів.ТЦК як затичка для дірок: Оскільки кошти на професійну армію розкрадені через схеми режимуЗеленського та ефективних менеджерів, влада замінює добровільний вступ силовим захопленням. Навіть у терористичній РФ використовують фінансовий стимул, звичайний РЕКРУТИНГ, як і у всьомусвіті, тоді як наш режим просто заганяє людей у буси. Закрив кордони, відмінив дію законів України та конституції і нищать Україну та українців. Компенсація корупції: ТЦК-НКВС виконує роль безкоштовного ресурсу для системи, де гроші вкрадені, а план треба виконувати за рахунок життів тих, хто не зміг відкупитися за 2000–3000$ з буса та за 9000- 15000 з підвалів ТЦК-НКВС. Чи за 20 000- 25 000 не замовив у режиму Зеленського медичну евакуацію з концтабору.Це не мобілізація — це утилізація народу України заради збереження корупційних потоків. Кожен примусово затягнутий у «буса» — це прямий наслідок мільярдів, викрадених «командою реформаторів- ліквідаторів».Влада ворує — ТЦК пакує на радість ворогів народуУкраїни.
ПРОБИТА ГОЛОВА ДИТИНИ ТА СТРІЛЯНИНА — ЦІНА «ПОСЛУГИ» 850 ГРИВЕНЬ? Уявіть собі: 17-річного хлопця зупиняють люди у формі, б’ють металевою палицею по голові та стріляють у повітря з вогнепальної зброї. Дитина опиняється в лікарні з закритою черепно-мозковою травмою та чисельними забоями. Це не кадри з фільму про окупацію, це реальність на Рівненщині.Олександр Гребень розповів, як бус підрізав їхній мотоцикл, збивши хлопців у кювет. Попри те, що підліток підняв руки і кричав, що йому немає 18-ти, його збили з ніг і почали бити ногами. А коли його друг намагався втекти від розправи в ліс, «захисники» відкрили вогонь із вогнепальної зброї йому навздогін.А тепер пік абсурду: поліція кваліфікує це як «легке тілесне ушкодження». Тобто за пробиту голову 17-річної дитини та стрілянину передбачено штраф 850 гривень або громадські роботи. За ціною двох обідів у кафе система фактично дає ліцензію на терор проти власних дітей?У мене лише одне питання до цих осіб у формі: ви точно давали присягу на вірність Українському народу? Питання, звісно, риторичне. Хочу ще раз нагадати вам, що виконання злочинного наказу не звільняє від відповідальності, а закон і народна пам'ять не мають терміну давності.Що буде з ТЦК завтра, коли ці діти підростуть, а правосуддя нарешті стане професійним і неупередженим?(С) Anatoliy Lobahc#ТЦК #Свавілля #Закон #Адвокат #Рівненщина #Правосуддя #Мобілізація