Українська влада повністю розфомормувала "Інтернаціональний легіон". Про це пише видання Le Monde.Рішення Генштабу ЗСУ розпустити «Інтернаціональний легіон» викликало нерозуміння серед іноземних бійців, багато хто з них вирішив поїхати з України. Іноземцям пропонують переводитися до звичайних штурмових підрозділів.«Це був шок. Нам сказали: “Збирайте речі та вирушайте до Кривого Рогу того ж дня”. Відтоді ми нудимося тут, у тісній казармі, де вже тиждень немає води та інтернету. Немає тренувань, немає навчань. Усі деморалізовані, багато товаришів пішли. Усі бояться опинитися в підрозділі, де командир не говорить англійською. Інтернаціональний легіон забезпечував безпечне середовище для іноземних добровольців», - говорить громадянин Фарерських островів "Вікінг", який приїхав до України воювати у 2023 році.Карл, 53-річний американський військовий медик, розмірковує зробити так само, як і багато його товаришів, якщо 2-й батальйон буде розформовано: «Я розірву свій контракт! Я відчуваю гіркоту щодо керівництва. Ми ризикуємо життями, щоб допомогти Україні, а вони нас кидають. Це плювок у обличчя. У мене залишався рік до отримання українського громадянства, але відлік часу обнулено через переведення. Це надсилає жахливий сигнал усім нам; це демонструє повне нерозуміння стратегічної цінності Інтернаціонального легіону».Ну в принципі, навіщо платити зарубіжним добровольцям, якщо можна безкоштовно наловити "нерабів" в Україні.
І зараз, коли може вирішитися, на яких умовах завершиться війна і яким буде мир після неї, нам треба чітко зрозуміти нашу переговорну позицію. А у нас вона об'єктивно слабка. Останній рік ми то відмовляємося, то погоджуємося на пропозиції Трампа. Спочатку Зеленський дратує Трампа і американців, потім Єрмак. Результат: відносини з США - під доволі великим питанням. Наша енергетика у найважчій ситуації за всю історію незалежності. Ми вже довгий час не експортуємо електроенергію, у нас навіть без обстрілів можуть ставатися блекаути, а енергосистема залежить від електроенергії з-за кордону.Зате є Міндіч та Цукерман, які гріють душі й квартири українців позитивними емоціями з Ізраїлю. русня постійно завдає сильних обстрілів, а у нас немає 1000 дронів перехоплювачів, немає захисту енергооб'єктів. Спочатку Зеленський переводить досвідчених службовців ППО в піхоту, а потім доводиться вигадувати програми набору людей в ППО, бо дрони нікому збивати.Про систему мобілізації навіть нічого казати не треба. Зеленський вбив довіру людей до держави, вбиває довіру до армію, а через його рішення й бездіяльність фронт відкочується на захід.Саме Зеленський та його друзі призвели до слабкості нашої країни в такий важливий момент історії.І саме заручниками його дій стали українці. І він має понести за це відповідальність, щонайменше - політичну.
А тепер давайте про ранкове застосування півнями Кинджалів. І одразу кажу, що це не унікальний обстріл 4.0. Про перші три ви вже точно читали, а ранкова атака такою не являється. Нового комбінованого обстрілу нам ще треба чекати. І він має бути ще більш масовим, ніж три попередні. Фраза про два-три тижні може заграти новими барвами, бо морози за цей період можуть закінчитись. А задачі півнів - ще зовсім не виконані...Більшість українців і так не помітили сьогоднішньої атаки, хоча й було багато Шахедів (маю на увазі усі похідні літаючої паторочі схожого типу), аж 328. Збили ж дуже велику кількість - 297. А це вже 90%!І тут, напевно, скоро має з'явитись статистика, на скільки збільшилось збиття такого типу дронів - саме дронами-перехоплювачами.І ключовим підсиленням цієї збільшеної дронової атаки (звичайна атака йде майже щоденно в 80-150 дронів) було саме використання двох ракет Кинджал. Кинджали, які в цьому році ще не використовувались, і я про це вказував при минулих атаках. Що треба було одразу з пилу-жару заводу запускати ПКР Циркон з наземної пускової. А Кинджалів не було. Усі три атаки. Я і писав свої думки, що проводили ремонт літаків чи змінювали щось в самих ракетах (антени, алгоритми і т.д.). І от сьогодні, запустили - аж ДВІ.І коли перші дві унікальні атаки мали задачу вибивання ракет PAC-3 Петріотів, а третя чисто по теплогенерації багатьох міст. То куди летіли сьогодні два одиноких Кинджали? В Кропивницькому не було наслідків прильоту цих ракет. А там лише одна головна ціль для півнів - аеродром Канатове. І думаю, як і безліч попередніх Кинджалів по Старкону - сьогодні також били по аеродрому та сховищам наших іноземних літаків. Кинджал для цілей і виробляється - знищення укріплених бетонних, підземних укриттів. Літаючий лом з 8 махами швидкості з висоти 50 км - ідеальна зброя для цього. Чому вдарили туди? 1. Перевірка літаків і ракет після проробленої роботи і змін у них.2. Удар по нашій авіації, не аеродромах.3. Вибиття ракет ПАК-3 уже не актуальне, нам їх дали багато. Два Кинджали віддати на збиття над Києвом - не хотілось їм. Тому били туди, де немає Петріоту.4. З цього ж випливає, що це удар на розтягування засобів протидії. Таке робили недавно з Цирконом. Дві ракети з півдня ми не збили. Потім одразу 4 ракети - збили. Бо перетягнули засоби збиття на південь. 5. Піднімати градус недовіри до влади. Як це робиться на великих містах. Харків, Дніпро та Одеса дуже страждають, і часто від балістики. Щоб почались невдоволення людей - чому Київ під куполом, а у нас все прилітає.6. Якщо в наступній атаці буде удар по Старкону - значить точно, шукають авіацію. І з надією на те, що ми з Канатового перенесли туди борти. Морський бій 26 року в дії)7. Можливо, коли відбувалось відбиття цих трьохсот дронів, деякі літаки сіли в Канатовому на дозаправку. Якийсь агентурний укро-півень злив цю інфи, і відбувся максимально швидко удар, щоб літаки не встигли злетіти та ухилитись від Кинджалу.На короткий обстріл з двох Кинджалів - короткий аналіз. Єдине тільки ще можу додати, що цікаве формулювання вийшло у Повітряних Сил. Що ракети не досягли своїх цілей. І в збитих їх немає. Значить, можливо, фахівці РЕБ вже до Кинджалів добрались. Не знаю, але формулювання дуже цікаве ;)(С) Серій Масюра
Розмовляв тільки що з товаришем. Бусифіковний місяць тому. Зараз вже в безпеці і вільний. Місяць був на Яворівському полігоні. Ну що сказати,те що він розповідає це просто треш. Що таке таке Яворівський полігон, це 36000 гектарів концентраційний табір. Умови в яких там живуть люди не набагато кращі за Аушвіц чи Бухенвальд. Телефон забирають, зв'язок з рідними тільки в присутності інструкторів. Умови життя просто жахливі. Але жахає інше ставлення до людей. Покарання за непокору, рекет, знущання моральні і фізичні. Людей прив'язують скотчем на морозі, кидання в ями, вимагання коштів- норма. Ось така в нас мотивація. Я давно пишу про долю простих солдат,не тих ефірних папуг з соціальних мереж,які строчать свої пости про " ухилянтів" , аби тільки не опинитися на "нулі",а саме простих Микол і Іванів, яких вирвали з якогось маленького містечка чи села. Без грошей і зв'язків, єдина вина яких що вони ще не загинули заради купки мразот. На долю цих людей абсолютно всім насрати. Бо за цим психозом войовничості,ми не бачимо як живе той простий солдат, якого так всі восхваляють. Всі вже забули про закон якийсь не залишив простому солдату права навіть на апеляцію і надав офіцерам просто колосальні повноваження. Ні одного покарання за нестатутні взаємовідносини,ні одного покарання за рекет,ні одного покарання за колосальні втрати. Лише чуємо дайте людей,не вистачає людей, хочемо ще людей. Тридцять тисяч на місяць план по мобілізації. Просто вдумайтесь в цю цифру. Ніхто не хоче задати собі питання куди дівається 360 тисяч людей щороку? Хто за це несе відповідальність? Чому так? Ні всім пахую. Ось чому я пишу ,що шансів немає,бо не цінують простого солдата,він ресурс, статистика. Всі це знають і роблять вигляд,що це норма. Я не відкрив Америку. Але закривають очі, роблять пафосне ібала і розповідають,що треба терпіти заради перемоги.І це лицемірство є вироком для цієї країни. Це просто питання часу.(С)Yura Chepak
Рекорд збитих гіперзвукових Цирконів - 4 з 4. Вперше така масована атака.Постійна рубрика - на росії щось йде не так. Тому, запущено було 7 ракет Х-32, а не 8. По кількості підвісок на чотирьох Ту-22м3. Одна десь в Брянській області зробила комусь басейн на городі. Кинджали знову не використали, як і в минулі рази. Або проблеми з літаками Міг-31К, або знову міняють щось в самих ракетах. (Алгоритми, рулі, антени в т.д.) Бо ладно Циркон ми вже 4 з 4 збиваємо. А має ж щось бути, щоб точно не збили. Працюють. До весни ще будуть обстріли. Вони ж не просто так мільярди доларів викидають в повітря, замість налагодити щось в своїх містах. Їм треба знищувати все в нас. На свій охлос їм наплювати. Лиш би показати карту, що в черговий раз 1000 будинків в Києві та Харкові без тепла. Це на росії почот і уваженіє. А запускати Ту-95МС з умовного Енгельса, в якому немає світла взагалі, щоб полетіла ракета і залишила без світла пів Троєщини - це воно. Півняча натура країни-гною.Головне, що ми витримали і цей удар. Боляче, але тримаємось. Києву сьогодні легше, але дуже важко Харкову і Дніпру. Тримаймося!І ще раз зауважу, що якби не наші Боги ППО - було б набагато гірше!(С)Сергій Місюра
Як вам логіка zе-прислужників? "Нам треба перечекати тиждень і тоді над Україною буде сяяти надія на мир і над Україною буде сяяти сонечко..."А ще цей доктор технічних наук та експерт продажного «Українського інституту майбутнього» Станіслав Ігнатьєв пропонує "геніальне" рішення: якщо українці ще якось виживають завдяки накопичуванню енергії в акумуляторних пристроях, якщо недобитки бізнесу завдяки їм якось тримаються, то що треба зробити? Треба ввести жорсткий контроль, спеціальні тарифи й оподаткування.У мої часи про такі пропозиції в фільмах використовували фразу "контрольний в голову", а тепер це "мудрі експертні та політичні рішення". І не втішайтеся, цей покидьок пропонує контроль та регулювання не лише потужних станцій EcoFlow з прмисловими масштабами. Він заявляє й про павербанки простих громадян і доступ до ваших приватних оселей для перевірки й оподаткування. Чекаю, коли вийде новий zе-вумнік і сповістить, що в нас недооподатковані ще генератори.У нашій історії вже були такі фінінспектори, які обходили двори селян і обкладали податком кожне деревце, кожну дрібну живність. А потім прийшов Голодомор... І це все не якісь марення чергового божевільного. Цей УІМ обслуговує владу, є кузнею кадрів для режиму й продуцентом подібних ідей. Пригадуєте, як звідти вже прозвучало, щоб після скасування воєнного стану зберегти границі закритими ще років на 3-5 і нікого не випускати. Тоді це не зайшло і автора піддали обструкції. А зараз уже й реагувати нікому, тому чекайте візиту zе-інспектора. Можете йому прочитати стішок Маяковського "Разговор с фінінспєктором о поезіі". Може буде трішечки толерантнішим...
Простіше заявити про "атаки на енергетику" і/або "аварії в системі енергетики", а гроші потім списувати на "захист об'єктів енергетики".tZE inform _____* https://english.radio.cz/zelensky-czech-radio-your-support-ukraine-helping-defend-all-europe-8876186** 4 березня 2022 року, в перебігу російського вторгнення в Україну Запорізька АЕС була захоплена російськими військами під час боїв за Енергодар. 4.3.2022, безумовно, ввійде в історію світу як день, коли уперше був захоплений діючий ядерний об’єкт однієї країни іншою. Головну причину практично безперешкодного потрапляння ЗС рф на територію півдня України через Чонгарський вузол ми висвітлювали і повторюватися не будемо. Між початком аґресії і фактичним захопленням ядерного об’єкту часовий відрізок становить понад тиждень. Що повинна була робити в такій ситуації влада України?1. Президент України та РНБО повинні були ухвалити рішення щодо ситуації.2. Спеціалізований орган Кабінету міністрів, який відповідає за безпеку та ядерні матеріали, - Державна інспекція ядерного реґулювання України повинен був провести процедуру блокування роботи АЕС, заблокувати технологічний доступ до систем АЕС, ввести в дію спеціальний код безпеки, що унеможливлює відновлення роботи без процедури МАГАТЕ. 3. Кабінет міністрів мав ухвалити рішення про евакуацію з території станції персоналу та документації.4. Президент України особисто мав зробити й довести до міжнародної спільноти заяву про втрату контролю над ядерним об’єктом і зняти з країни відповідальність за можливі наслідки.Результат: противник отримав би недіючий об’єкт, а доступ до радіоактивних матеріалів був би заблокований. Розблокування потребувало б колосальних інженерних зусиль і наявности спеціяльної техніки.Що з цього зроблено? НІЧОГО.Об’єкт здано ворогові функціонуючим, технологічно дієвим, з можливістю довести його в будь-який момент до стану техногенної аварії.Винний - президент України Зеленський.Винний - Кабінет міністрів України.Винна - Державна інспекція ядерного реґулювання України.tZE inform 23 червня 2023 р.
Дам ширший фрагмент того, як Трамп сказав, що попросив Путіна не обстрілювати Україну тиждень....Трамп: Стіве [Віткоффе] — Росія, Україна — ми досягаємо значного прогресу. Чи могли б ви це пояснити?Віткофф: Українці самі сказали, що ми досягли більшого прогресу після Женеви, ніж вони бачили за останні чотири роки конфлікту. Отже, минулої неділі в Абу-Дабі ми зустрічались із п'ятьма російськими генералами — Джаред, я і Дрісколл, і ми досягли значного прогресу.Переговори продовжаться приблизно через тиждень. Але відбувається багато хорошого між сторонами — обговорюється земельна угода [питання територій]. І вони разом. У нас майже готова угода про безпеку, майже готова угода про процвітання, і я думаю, що українці тепер сподіваються, що ми скоро досягнемо мирної угоди.Трамп: І через сильний холод, такий самий як у нас, я особисто попросив Путіна не обстрілювати Київ та інші міста й містечка протягом тижня.Це неймовірно — це не просто холодно, це надзвичайно холодно. Рекордний холод. Там теж так само [як і тут]. Це велика, це велика купа поганої погоди. Найгірше. Але це було, це справді, вони казали, що ніколи не відчували такого холоду. І я особисто попросив президента Путіна не стріляти по Києву та різних містах тиждень, і він погодився.І мушу сказати, це було дуже приємно. Багато хто казав: «Не марнуй час. Ти цього не отримаєш.» І він [Путін] це зробив, і ми дуже раді, що вони [росіяни] це зробили. Саме так. Бо на додачу до всього, їм [українцям] не потрібні ракети, що летять у їхні міста. Тож я просто подумав, що варто сказати, це дуже, дуже добра річ. І Україна майже не вірила, але була дуже рада, бо вони дуже страждають.Віткофф: Вони [українці] борються. Пане президенте, ви забезпечуєте загальну присутність у цих переговорах. Українці ніколи не думали, що таке можливо. Росіяни роблять речі, за які їм не віддають належне, і я думаю, що все зводиться до вашого незламного духу.Трамп: Ну, це було добре. Знаєте, якщо тут холодно, то в Україні, кажуть, ще на 20% холодніше. Це завжди було холодне місце, але зараз вони бачать такі низькі температури, яких ніколи раніше не бачили.
🔴 Виявлення та розслідування військових кримінальних правопорушень, а також розшук військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби, є важливим пріоритетом діяльності ДБР. Бюро забезпечує комплексний і неупереджений підхід до таких проваджень ⬇️🔹 Працівники ДБР затримали керівника фінансово-економічної служби однієї з бригад, що виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку. 🔹Фігурант маніпулював фінансовими даними та реквізитами банківських карток бійців, що дозволило йому привласнити 9,7 млн грн. Частину він витратив на азартні ігри.🔹 У квітні 2025 року, побоюючись викриття, посадовець самовільно залишив військову частину. Намагаючись ввести правоохоронців в оману, він відправив свій мобільний телефон за кордон, створюючи видимість виїзду з України, після чого позбувся майна та автомобіля, придбав інший транспортний засіб і пересувався, уникаючи маршрутів із камерами відеоспостереження. Чоловік, залишаючись на території України, постійно змінював місця проживання.📺 Відеокоментар
Україна віддала одне з найбільших родовищ літію оточенню Трампа Кабінет Міністрів затвердив переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища «Ділянка Добра» на Кіровоградщині американську компанію Dobra Lithium Holdings JV, LLC.«Вже готуємось з переможцем до підписання УРП (угоди про розподіл продукції, – ред.), а також проходження всіх передбачених законом процедур для старту робіт, зокрема оцінки впливу на довкілля та отримання необхідних дозволів», – повідомив міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев.Він уточнив, що загалом на конкурс було подано дві заявки від іноземних інвесторів. «Пропозиція Dobra Lithium Holdings JV, LLC була кращою для держави за всіма параметрами. Переможець бере на себе зобов’язання інвестувати щонайменше $179 млн. Угода передбачає локалізацію виробництва: нові робочі місця для українців, залучення місцевого бізнесу та додаткові можливості для розвитку регіону», – запевнив очільник Мінекономіки.https://censor.net/n3595137✅ Підписатися