Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АЗОВське море🇺🇦
Додано 06 січ 2025

АЗОВське море🇺🇦

@AzovSiUA
Кількість підписників: 346
Фото: 9,180
Відео: 8,580
Посилання: 2,150
Опис:
Визволення нашої країни від загарбників, є головною метою для народу України.🇺🇦 Не забуваємо що, Бердянськ, Приморськ, Мелітополь - це Серце Азова, та наша земля! 💙💛
Джерело

АЗОВське море🇺🇦 | Це відео - гарний доказ того, про що я постійно кажу: не існує ніяких ...

Логотип телеграм спільноти - АЗОВське море🇺🇦 АЗОВське море🇺🇦 @AzovSiUA
58 Охват/переглядів 2026-05-19 11:07 Повідомлення №23868
Це відео - гарний доказ того, про що я постійно кажу: не існує ніяких "добрих" держав. Держави і чиновники у всьому світі вважають людей кріпаками, бидлом та ресурсом. Що в Україні, що в Росії, що в Північній Кореї, що в ЄС, що в США.Просто у деяких країнах суспільства ще мають залишки права (не плутати із законами), власність і свободу. Тому, там люди ще можуть протистояти державам і чиновникам. Поки що.Ось на відео тьотя-бюрократ з Євросовка каже, що українських чоловіків треба повертати назад. Щоб воювали за золоті унітази кооперативу "Династія". Бо кріпаки порозбігалися, тобто, "незаконно перейшли кордон". А це в її уявленні: безлад і анархія. Це тисячу років тому рабовласники виглядали як жорстокі бандити. А сучасний рабовласник, це тьотя або дядя - бюрократ інтелігентного вигляду.Бо, щоб зберегти панування, держава як вірус, пройшла довгу мутацію. І тепер вона називає себе "соціальною і правовою". Але це просто ширма. Адже суть її така сама як і раніше: примус, насильство та пограбування.