Android тепер дає змогу переносити eSIM з одного смартфона на інший

Функція працює за підтримки операторів.

Google впровадила в Android інструмент швидкого і безпечного перенесення eSIM з одного телефону на інший. Цей процес більше не вимагає заново проходити весь процес налаштування.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Android тепер дає змогу переносити eSIM з одного смартфона на інший

Нова функція працює шляхом сканування QR-коду. Першими її отримали власники смартфонів Pixel 8. У Мережі припустили, що вона працюватиме лише на пристроях Google, однак це не так, пише Android Police.

Один із читачів порталу переніс eSIM під час налаштування свого новенького Galaxy S24 Ultra. При цьому на сусідньому LG V60 ThinQ також з'явилося спливаюче вікно з пропозицією перенесення карти.

Але є і погана новина: зараз ця функція, судячи з усього, працює тільки з eSIM від T-Mobile. Проте, хоча підтримка операторів зв'язку поки що обмежена, це досягнення, як і раніше, знаменує собою важливу віху в можливостях Android, яка тепер надає користувачам підвищену гнучкість і зручність управління своїми мобільними тарифами на різних пристроях.

2024-01-27 11:30:40

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине