У Мережі з'явилося перше зображення аналога Twitter від Цукерберга

Уявіть, що Instagram* став текстовим додатком - ось так він і виглядає.

Компанія Meta* створила соціальну мережу, яка за функціоналом практично дублює Twitter. Її вже тестують серед обраних авторів, а офіційно планують випустити в червні цього року, дізнався Bloomberg.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У Мережі з

"Текстовий застосунок для розмов", як проєкт називається на слайді, який потрапив у Мережу, побудовано на основі Instagram*, через який здійснюватиметься авторизація. Обидві соцмережі також зможуть синхронізуватися. Наприклад, для перенесення списку контактів і передплатників. Проте, це дві різні платформи.

Публікації обмежені 500 символами, що майже вдвічі більше за ліміт у Twitter (280 знаків). До них можна буде прикріплювати посилання, відео та фотографії.

У налаштуваннях можна буде контролювати коментарі на сторінці та згадки свого облікового запису. Список заблокованих в Instagram* користувачів автоматично переноситиметься і в нову соцмережу.

Застосунок, судячи з усього, було зроблено нашвидкуруч. Тільки в березні 2023 року в Meta* оголосили про початок розроблення нової соцмережі, а через три місяці стало відомо, що її вже готові запустити.

*Діяльність Meta Platforms Inc. і соціальних мереж Facebook та Instagram, що їй належать, заборонена на території РФ.

2023-05-20 10:30:55

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине