У Мережу злили рендери складного Samsung Galaxy Z Fold 6: він нарешті стане тоншим і ширшим

Поки що розкладачки корейського гіганта вважаються одними з найтовстіших на ринку.

Портал Pigtou опублікував якісні рендери складного пристрою Samsung Galaxy Z Fold 6, вихід якого очікується цього року.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У Мережу злили рендери складного Samsung Galaxy Z Fold 6: він нарешті стане тоншим і ширшим

Судячи із зображень, дизайн смартфона наступного покоління зазнає деяких змін. Так, він стане трохи тоншим і ширшим за попередника. Разом з цим збільшиться діагональ обох екранів. Загальний же вигляд залишиться мінімалістичним: на зовнішньому боці будуть тільки датчики камери і спалах.

Для цієї моделі розробляється новий шарнірний модуль з фіксувальними елементами. Він дасть змогу рівномірно розподілити навантаження на екран і поліпшить надійність конструкції. Джерела також зазначали, що корейський гігант хоче домогтися більш звичного співвідношення сторін у зовнішнього дисплея.

Офіційної інформації про прийдешній Galaxy Z Fold 6 поки немає. Очікується, що він отримає чип Snapdragon 8 Gen 3 і захисне скло Gorilla Armor на зовнішньому дисплеї. Повідомлялося також про появу поліпшених камер.

2024-02-03 11:30:37

Реклама

Binance
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!