У Мережі з'явився концепт watchOS 10 з оновленим головним екраном

Ілюстрації інтерфейсу з більш корисними віджетами в стилі iOS.

Тижнем раніше стало відомо, що Apple готує масштабний редизайн watchOS 10. Інсайдер Марк Гурман зазначив, що на нас чекають помітні зміни користувацького інтерфейсу, але подробиць не надав. Дизайнер Паркер Ортолані показав варіант того, як це може виглядати.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У Мережі з

Цей концепт зосереджений на двох важливих змінах: перероблений головний екран і більш корисні та інтерактивні віджети.

Головний екран із прямокутного перетворився на довгу стрічку з віджетами, розширеннями та іконками швидкого доступу до додатків. Її можна перегортати за допомогою коліщатка Digital Crown.

Самі віджети теж змінилися: наприклад, "Погода" більше схожа на iOS-версію, ніж на стандартне розширення для watchOS.

Також Ортолані зазначає можливість перепрограмувати бічну кнопку - наприклад, для відкриття списку контактів. Для навігації по екранах і переходу між додатками залишиться Digital Crown.

Важливо зазначити, що ці зображення не засновані на конкретній інформації від інсайдерів - це просто дизайнерське бачення того, як можна переробити watchOS. Фінальний варіант майже напевно буде відрізнятися. Дізнаємося ми це вже скоро: watchOS 10 повинні представити на WWDC 2023, яка стартує 5 червня.

2023-04-11 10:30:47

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula