Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запоріжжя. Відгуки про заклади
Añadido 14 jul. 2024

Запоріжжя. Відгуки про заклади

@zpplace
Número de suscriptores: 15 751
Fotos: 8,680
Videos: 790
Enlaces: 6,010
Descripción:
▫️ Надіслати відгук: @zpplace_bot. ▫️ Наш чат @zpplace_chat2 ▫️ З питань реклами: @zpplace_reklama_bot. ▫️ Реклама через біржу: adsell.me/r/WuLnSO Посилання для друзів: https://t.me/+nfZYiN_gxAZlOGQy

👥 Número de suscriptores

15 751
Promedio/Día:: -38
Promedio/Tiempo:: +168
Promedio/Mes:: +1363

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 967
Promedio/Día:: 1,900
Promedio/Tiempo:: 3,571
ERR: 25.19%

📊 Mensajes por Día

3.3
Último día: 4
Promedio semanal: 4.1
Promedio por día: 3.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇺🇦 Звертаюся до всіх свідомих українців з проханням підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) капітану поліції Віктору Мельниченку. До завершення збору підписів залишилися лічені дні, і кожен голос сьогодні має особливе значення.Віктор Мельниченко був одним із тих поліцейських, хто з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист нашої держави зі зброєю в руках. У складі штурмового підрозділу «КОРД» він брав участь у звільненні Гостомеля, Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання на Харківщині, Донеччині та Луганщині, був там, де вирішувалася доля України.Його професіоналізм, мужність і відданість справі неодноразово допомагали рятувати життя побратимів.13 лютого 2023 року капітан поліції Віктор Мельниченко загинув під час виконання бойового завдання в Бахмуті внаслідок артилерійського обстрілу.🕯️Прошу кожного, хто ще не встиг цього зробити, підтримати петицію та віддати свій голос за присвоєння Віктору Мельниченку звання Героя України (посмертно):https://petition.president.gov.ua/petition/262806
Доброго дня , вкотре беру пиріжок та і взагалі готову їжу в Сильпо на Амстор Перемога 64, , кожен раз мені дають пиріжок з іншою начинкою , сьогодні замовила з капустою а по факту отримала з печінкою ( я не люблю печінку в будь якому вигляді) ,а якщо б була на неї алергія? , попри це постійно не та ціна яка стоїть на ціннику , береш мʼясо по 15грн за 100грамм, а на касі пробивають воно по 22грн за 100грамм . Коли кажеш за це завжди одна відповідь «забули поміняти» .Люди які там працюють завжди незадоволені, ніколи нічого неможливо спитати, якось не могла знайти в них цукор , дивлюсь дівчина з бейджиком Сільпо , я запитую в неї , вона каже я тут не працюю , підходжу до другої людини таж сама відповідь 🫠 чоловік котрий там погано розмовляє то взагалі окремий вид мистецтва, товари штовхає так, що здається вони вилетять з тої каси , й очі закатує дуже професіонально . Просто вже накипіло , приходиш з чудовим настроєм а виходиш зі злістю на це місце . Анонімно …#Сільпо🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Анонімно!Добрий день! Хочу залишити відгук Starbath_houseАдміністратор, який спілкується в інстаграм-це тупо треш. За два дні переписка на два скріншота. Відповідають вибірково із смс кожні дві години. Ставиш 3 запитання в одному смс-відповідь на одне. Перепитуєшь-теж ігнор. На дзвінки не відповідать. Один раз передзвонили, але у слухавці тиша. Звернулися перший раз, питали конкретно за одну локацію, чи вільна вона. Відповідь була: «нічого вільного на цю дату немає». Ми так зрозуміли, що взагалі нічого запропонувати не можуть, тому не продовжили діалог. З іншого акаунту написали чи є щось для компанії декількох людей-«так, можемо запропонувати котедж». Чому це було так складно сказати і мені в лс? Кидаю скрін з цим самим запитанням. «Ну ви ж питали конкретно за інше місце». Якось та й забронювали. Побажайте успіху, бо настрій вже дуже зіпсований. Сподіваємося, що поганий відгук буде повʼязаний тільки з цією ситуацією#Starbath_house🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Нікому не рекомендую користуватися послугами flowers.ua, Я за місяць замовив букет для сестрички на день народження, букет мав складатися з білих та рожевих гортензій, вже в день доставки мені написали що вибачайте білих немає, але можемо замінити на рожеві (тобто в букеті будуть рожеві і рожеві) прям дуже классно, ідея супер. Звісно я відмовився і попросив щоб мені на цю сумму зробили інший букет. Час доставки було вказано до 13:00, бо потім в сестри вдень спить мала дитина, доставка приїхала приблизно в 15:00, і що ви думаєте, ТО БУВ НЕ ТОЙ БУКЕТ, причому була записка із вітанням для 9-ти річного хлопчика, та якби сестра не зателефонувала в службу доставки, то так би все й залишили, потім вони звісно приїхали і забрали неправильний букет. Сюрприз зіпсовано, емоції лише негативні, нікому не рекомдую, сервіс найжахливіший з того що я бачив в житті, дякую що хоча б потім все ж доставили квіти які я замовляв. Нікому не рекомендую!!!#flowers_ua🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Відгук про Starbath 😕Анонімно будь ласкаХотілось би пройтись одразу по речам, які дуже розчарували.. В першу чергу, душева кабінка була дуже брудна, рушники з дірками (і вони були не маленькі), відсутні ватні палочки та диски. Ми брали хатинку на добу, йшов сніданок у вартість, офіціант приносив його у пакеті (в минулому році це був саме звичайний посуд) і за це оплата 100 грн. Щоб він з Юності доніс цей пакетик до вашого будиночку. І до речі, талончик на цей сніданок нам ніхто не видав :) Двері не зачиняються, не зрозуміли взагалі навіщо той ключ потрібен був. Диван розвалюється, а коли тільки заселились у спальні була калюжа.. Є з чим порівняти, бо в минулому році ситуація була краще... А також сервіс, де ніхто не бере слухавку. Можливо, я перебільшую, але вартість з минулого року виросла на 1500 грн. Звісно, додали СПА, але краще без нього та покращили просто сервіс. Бо у СПА щоб навіть тобі просто водички вилили на ті камінці або настроїли лазню на класну температуру - теж доплата, ну друзі, ну як так 😢Дуже шкода. Не скажу, що зіпсували свято, але за 5 тисяч за добу...#Starbath🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Доброго дня. Хочу залишити відгук про квіткову Запоріжжя @rozarka.zp Постійно від них приїжджала доставка букетів просто неймовірна але остання доставка мене просто вбила🤬😡13.05 приїхав курєр і привіз доставку. Хлопець військовий часто через них робить замовлення і це була не перша через них доставка. Приїхав букет дуже гарний і ніжний, але це було перше враження. Прийшла додому поставила у вазу. Наступного дня ввечері після роботи знімаю повністю весь целофан усю упаковку підрізаю квіти і просто у шоці. В букеті 6 квіток🤦‍♀️ такий букет мені ще не привозили як на поминки. Ну то пів біди. Ставлю по окремих вазах. На цьому не все! Мої улюблені гортензії просто гнилі та зіпсовані, квітки на двох гілочках почорнілі края а з під низу шапки самої квітки чорні ніжки і всі вони гнилі та слизькі. Третя видно що тільки-но зрізана. Упругі квіти чиста ніжка, шапка з під низу чиста і жива. Написала до них повідомлення. Описала проблему. Додала фото. Відповіді так і не отримала.🤬Дуже не приємна ситуація. Від них жодного зворотнього звязку і досі. Навіть вибачень не було. Квіти простояли рівно 3 дні. Дуже прикро і великий осад залишився.Не рекомендую жодному звертатись у @rozarka.zp за букетами. Бо не отримаєте бажаного так щей зворотнього зв'язку не дочекаєтесь.Прошу анонімно.#rozarka_zp🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Завжди вважала М’ясолюб кращим магазином свіжого! М’яса. Магазин на Малому ринку вважала кращим в мережі. Але, те, що мені сьогоді підсунули - це просто жах! Попросила шість телячих нирок. Продавчиня взяла не з вітрини, а знизу. Навіть підозри ніякої не виникло, що може бути щось не так. Ніколи нічого подібного там не було. Декілька продуктів, як завжди, зважили - забирайте і т.д. Вже вдома, коли почала розбирати, побачила, що нирки замотані в три пакети, а відкривши, м’яко кажучи, офігєла! Серед шести нирок лише одна нормальна, інші зелені і з запахом. На фото добре видео колір нормальної і всього іншого. Настрій зіпсовано. Звісно, треба було б повернути, але коли через декілька годин чекаєш на гостей, витрачати ще годину на повернення шести нирок, якось взагалі не хочеться. Коротше кажучи, беріть тільки з вітрини, дивіться, що саме вам поклали. Не думала, що буду писати таке про цей магазин. Шкода...#Мясолюб🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Вітаю. Відгук буде про заклад Маєток Мазепа. На жаль, кухня у них стала гіршою, і саме про це я хочу трохи написати. Ходжу до них не перший рік, коли є бажання з'їсти щось смачненьке. Я вже знаю, що мені подобається, і майже завжди беру те саме. Знаю, який смак має бути у цих страв, але останнім часом він погіршився. Після останнього відвідування бажання приходити поки що зникло зовсім.Почнемо з лимонаду: він був ніякий. Наче туди забули додати якусь складову - просто трохи солодка водичка з м'якоттю. Я додам 3 фото останнього замовлення та 2 фото з минулих відвідувань для прикладу (тут можна звернути увагу на колір лимонаду).Потім угорський суп. Не можу сказати, що він був поганий - просто нормальний. Але раніше він був прямо дуже смачний, саме за це я його і брав. Можливо, він і має бути більш червоного кольору, але до цього він і на вигляд був інакшим, і на смак чудовим. Також додаю фото для порівняння.А тепер до того, чому відпало бажання приходити знов, - це медальйони з телятини. Я не знав до цього точно, як вони мають виглядати (погуглив перед відгуком), просто брав те, що смачно. Медальйони були повністю зіпсовані, всі 3 шматки, а саме - пересмажені до стану Well Done (чи щось схоже). Ступінь просмажування мене не питали при замовленні. Їх треба було довго і нудно жувати, хоча вони мають бути суперніжними. Також додав фото того, що мені принесли, і фото для прикладу, як було раніше. Найприкріше те, що кухаря не збентежив їхній темний колір і страва була видана в зал.Ще що такого запам'яталось за останній час. Мені винесли суп, і він був НАСТІЛЬКИ гарячим, що я хвилин 5-10 просто перемішував його та дмухав на нього, щоб мати змогу почати їсти. Не розумію, як можна було так перегріти страву, але як є.Ще випадок, коли виносили другу страву, там була курка з відвареною картоплею. Курка за температурою супер, а картопля просто холодна. Певно, її відварили раніше і вона лежала й холонула, поки дороблювали страву. Ще про цю саму позицію: там завжди було 2 середні/великі картоплини, а останнього разу, коли я це брав, чомусь картоплина була одна і розрізана навпіл. Можливо, вони трохи зменшили порцію, але коли це підмітив, було трохи кумедно :) Можливо, зараз це виглядає як щось безглузде, але це Ресторан і хочеться отримувати страви відповідної якості.Так ось, що по останньому відвідуванню. Я не конфліктна людина, доводити щось офіціанту мені не хотілося. Я оплатив рахунок і пішов. Мені не потрібні вибачення чи щось ще. Просто хочеться приходити знову і їсти смачні страви. На правому березі не так багато гарних закладів, і я сподіваюся, що Маєток таким і залишиться.Вийшло щось багатецько тексту, дякую тим, хто дочитав :DАнонімно#Маєток_Мазепа🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Добрий день! Відгук про Coffe art, що біля торгівельного комплексу " Рекордний" в районі Металургів. Сьогодні зранку замовили капучино , цукру в ятці не було, бо бариста сказала, що його крадуть, ну то таке. Але мова про якість напоїв на цій точці: якщо не хочете зіпсувати собі настрій,краще нічого там не купуйте. Дівчина зробила жахливу " каву" одна вода, кип'яток, відсутність молока,просто чимсь зафарбована рідина, на моє прохання переробити напій, дівчина все таки взялась переробити, але вийшло те саме, а на смак-повторно пропущена кава. Можна було вимагати повернути кошти, але напій був куплений за бонуси, бо я є постійним покупцем мережі багато років і вже час було йти на працю. Тому, шановні власники цієї мережі, якщо ви наймаєте людину, то навчіть її елементарному-варити капучино, бо можна лише уявити якість приготування нею складніших напоїв! Якщо підняли ціну-то хоча б дотримуйтесь технологій приготування та слідкуйте за якістю!#Coffe_art🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB
Доброго дня. Були у середу на квізі від квізпік у Aristos. Скажу, що це треш і шлак і нікому не радимо. По перше там постійно затримують час початку гри на 20-30 хвилин чекаємо початок гри. Тупо організаторам пофігу на ваш час. По друге постійно інші люди, які заважають грати. Організаторам кажеш - їм пофігу про це. По трете якісь постійно незрозумілі дебільні загадки, на які відповідь незнає ніхто. Постійно у загадках помилки та якись треш і ніхто це не виправляє. Четверте - ведучий зовсім не розуміється на тому, що розповідає. Бувають дебільні жарти, які неприємні комусь, а це вважається нормою. П'яте - дуже зменшили кількість завдань, назвали це "новий формат" а по факту навіть не змінили бланки. Повинно бути 10 загадок у раунді, а їх 8. В цілому що організація квізпік у Арістосі що загадки квізпік лайно лайном. Нікому не радимо. До самого закладу питань немаБудь ласка анонімно!#Aristos🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB