Fuente
УКРАЇНСЬКА НМТ | ЛІНА КОСТЕНКО | Мій бал не росте - що робити?Коли я питаю, на скільки ви хочете скласт...
865 Vistas/Alcance
2025-01-20 18:04
Mensaje №7733
🌧 Мій бал не росте - що робити?Коли я питаю, на скільки ви хочете скласти мову, на будь-якому вебі мені кажуть: на 190+, ну бо мова)Коли питаю, на скільки складаєте зараз, кажуть 160-170.Трабл в тому, що це найбільш противний бал: навіть якщо ви почнете писати на 180 через пробник 😀 можна схватити 160-170 на НМТ, бо трапиться два-три тупих завдання, до яких насправді ви не були готові.ПЛАН ДІЙ:1️⃣ Починайте вчити списки: наголоси, фразеологізми, іншомовні слова. Вони жруть ваші бали. Яка різниця, що ви мʼякий знак вивчили, коли сипитеся на іншомовних і тд))Ось відео, як вчити "списки" на НМТ: https://youtu.be/d0Xjtm3ByWw?si=YNlxf5DZnZhjbLLu2️⃣ Мова не математика: не побачив "мінус" = мінус бал. Хоча знав, як робити. Нє-а)) В мові не так))Ти або знаєш, як робити тест, або ні, не обманюй себе. 🔘Якщо ти не шариш за складні речення - ти НЕ шариш, як це працює. 🔘Якщо ти не шариш за числівники - ти НЕ знаєш схему.🔘Якщо ти не шариш за спрощення - ти НЕ вивчив табличку.Треба починати ВЧИТИ ЦЕ НАПАМʼЯТЬ, А НЕ ПРОСТО ПРОХОДИТИ!3️⃣ Починайте повторювати інфу або проходити її з нуля. За 4 місяці цілком реально пройти усю програму до НМТ: від фонетики до складних речень.160 балів - це значить половину ви робите на інтуіції. Так не годиться.100 тем з мови = 50 уроків по 2 теми.50 уроків / 4 місяці = 12 тем/уроків на місяць.12 ур на місяць = 3 уроки на тиждень.Це цілком реально) У мене є готовий план, усі 100 тем вже розподілені по місяцях:Лютий = фонетика + орфографіяБерезень = морфологіяКвітень = синтаксисТравень = пунктуація➡️Тисни на посилання і забирай готовий план підготовки з нуля за 4 місяці та деталі про курс!