Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Злий Фіскал
Añadido 14 jul. 2024

Злий Фіскал

@zloy_fiskal
Número de suscriptores: 6 826
Fotos: 794
Videos: 35
Enlaces: 387
Descripción:
Все таємне рано чи пізно стає явним! Для зв‘язку - @Zloyfiskal_bot або [email protected]
Fuente

Злий Фіскал | Київське БЕБ та «фунти» на заправках: як безробітного зробили паливним...

Logotipo de la comunidad de telegram - Злий Фіскал Злий Фіскал @zloy_fiskal
5 420 Vistas/Alcance 2026-03-19 14:21 Mensaje №2162
Київське БЕБ та «фунти» на заправках: як безробітного зробили паливним махінатором ⛽️⚖️Поки БЕБ звітує про «боротьбу з тінню», у Києві розіграли класичну виставу, щоб відмазати реальних власників нелегального паливного бізнесу.Детективи ТУ БЕБ у м. Києві (зокрема старший детектив Кривенко Д.Є.) розслідували справу №72024111300000013 щодо незаконної АЗС на проспекті Валерія Лобановського. Орендарем комплексу виступало ТОВ «ОІЛ СИНТЕЗ» (директор Олег Дяченко).22.11.2024 в ході проведення обшуку старшим детективом ТУ БЕБ у м. Києві Кривенком Д.Є. у приміщеннях АЗС, у наявних на ній ємностях виявлено та у подальшому вилучено необліковане дизельне паливо та бензин. Як нам відомо від власних джерел співробітники БЕБ м. Києва з метою отримання хабаря від представників ТОВ «ОІЛ СИНТЕЗ» та створення штучного показника запропонували притягнути невинну особу до кримінальної відповідальності, яку мали б надати ті хто насправді займався оборудками з паливом.Директор Дяченко заднім числом малює договір охорони з таким собі Полевіченком О.М. — безробітним із Чернігівщини, який насправді до «Оіл Синтез» стосунку не мав. У подальшому у рамках іншого кримінального провадження ймовірно виділеного з кримінального провадження № 72024111300000013 від 13.08.2024, а саме № 72025101000000008 від 28.04.2025 року повідомлено про підозру громадянину Полевіченку О.М..Прокурор Київської міської прокуратури Бурмістров Віктор Ігорович підписує угоду про визнання винуватості. «Фунт» отримує 85 000 грн штрафу. Гроші на штраф невинній людині дало керівництво «ОІЛ СИНТЕЗ».Дороговартісні колонки повернули такому собі Солов’ю Ігорю Михайловичу, чию роль у схемі БЕБ взагалі «забуло» дослідити.Стенограму судового засідання як розігрували цю клоунаду можна ознайомитися за посиланнямТОВ «ОІЛ СИНТЕЗ» продовжує працювати в тіні, не декларуючи жодних придбань і продажів товарів. Чому це не було дослідженодетективами ТУ БЕБ у м. Києві?!?!Підписуйтесь на канал, це лише початок 😎