Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Іван Зимбицький
Añadido 14 jul. 2024

Іван Зимбицький

@zimbitskiy
Número de suscriptores: 3 872
Fotos: 866
Videos: 322
Enlaces: 1,720
Descripción:
Про мене https://ivan10.com/ua Створив 4 бізнеси, досяг фінансової свободи. Навчу тебе. Підписуйся. Мої проекти https://sintegrum.biz https://karpatysteaks.com Зворотній звʼязок- @zimbitskiyfeedback_bot
Fuente

Іван Зимбицький | Скажу не популярну думку (хейт вітається) - нація яка не бачить взаємо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Іван Зимбицький Іван Зимбицький @zimbitskiy
871 Vistas/Alcance 2025-11-14 15:02 Mensaje №4857
Скажу не популярну думку (хейт вітається) - нація яка не бачить взаємозвʼязку між державною власністю і корупцією заслуговує на корпцію. Хочете дійсно жити без корупції? Тоді всі державні активи потрібно продати в приватну власність. Що стосується поганих людей та виродків. Welcome to real world. Вони завжди серед нас. Бог так створив світ, що їх народжуються певний відсоток. Чому? Не знаю. Бог вважає що виродки повинні бути. Мабуть вони для чогось потрібні. Так скандал поганий, неприємний і може здатися, щось ми поборемо корупцію, але це не так. Доки мислення простих людей не виросте до рівня «державна власність породжує корупцію» нічого ніколи не зміниться. В решті решт можна запитати у чата гпт в якій власності атомна енергетика в сша, японііі, німечині і тд. І всі розмови що в нас так не може смішні і не мають підґрунтя. Подивіться на нову пошту, криворіжсталь, дтек. Іван та ціни будуть високі? Вільна ринкова економіка знижує ціни. Ну і запитайте себе. Я дійсно вивчав економіку? Я маю на увазі ви здавали екзамени з таких предметів як макроекономіка, мікроекономіка, економічна теорія? Писали курсові чи дипломні роботи з цих предметів? Це базовий набір дисциплін щоб трохи розбиратися в предметі. Чи ви наслухалися «експертів» на столом в селі на весіллі? Чи ваші переконання досталися в спадок від діда, баби чи ще когось хто виріс в комуністичному ссср? А може ви просто ненавидите капіталістів? Чи може у вас ліві погляди? Якщо так то звідки вони у вас? Заздрість? Я попав? Ви ненавидите тих у кого є гроші? Звідки до вас прийшли ваші переконання стосовно того, що має бути в державною власностью?Якщо цього виявилося недостатньо, щоб вас переконати тоді ви точно заслуговуєте на корупцію.