Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Іван Зимбицький
Añadido 14 jul. 2024

Іван Зимбицький

@zimbitskiy
Número de suscriptores: 3 870
Fotos: 866
Videos: 322
Enlaces: 1,720
Descripción:
Про мене https://ivan10.com/ua Створив 4 бізнеси, досяг фінансової свободи. Навчу тебе. Підписуйся. Мої проекти https://sintegrum.biz https://karpatysteaks.com Зворотній звʼязок- @zimbitskiyfeedback_bot
Fuente

Іван Зимбицький | Я регулярно співбесідою людей і не тільки коли хтось потрібен, а навіт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Іван Зимбицький Іван Зимбицький @zimbitskiy
1 400 Vistas/Alcance 2025-08-07 16:07 Mensaje №4739
Я регулярно співбесідою людей і не тільки коли хтось потрібен, а навіть коли ніхто не потрібен. Як правило це люди 30 років. Десь з 50 резюме розмовляю з одним. Чому відсіюю 49 як правило не видно, що людина вміє робити, немає досвіду, резюме написано як попало, або спеціаліст часто змінює роботу. Та навіть з тих з ким говорю як правило людина не визначаюилась з житті хто вона і що вона. Чи то співачка чи то маркетолог чи менеджерка чи мвд. З тим, що людина не визначилась де вона хоче будувати карьеру я можу зрозуміти за 10-15 хвилин спілкування. Для мене це говорить про повну деградацію освіти. Як шкільною так і вищої. Вибачте мене, але не знати в 30 років відповіді на головне питання твого життя це реально провал. І це провал викладачів, системи освіти і так батьків. Бо немає важливіше ніж ясність в цьому. Людина втрачає майже всю свою цінність якщо вона не визначилася в житті хоч приблизно куди їй рухатися. Хоч приблизно. Я говорю, що 30 річні не впевнені чи то бізнес чи то музика. Освіта українська це сорок і печаль. Я навіть не розумію навіщо дітям туди ходити.