Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА

@zhytomyrskaODA
Número de suscriptores: 29 614
Fotos: 12,100
Videos: 1,000
Enlaces: 525
Descripción:
Разом переможемо 🇺🇦 Facebook начальника обласної військової адмінстрації www.facebook.com/vitaliy.bunechko
Fuente

🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА | Під час робочої поїздки до Ушомирської громади відвідав Лісівщинський ...

Під час робочої поїздки до Ушомирської громади відвідав Лісівщинський ліцей імені Олександра Дубінчука та Ушомирську районну лікарню. Це два важливі об’єкти, які демонструють, як завдяки ініціативності керівництва та професійності колективів розвиваються освіта й медицина в області.Лісівщинський ліцей вражає поєднанням багаторічної історії та сучасних підходів. Крім того, заклад показує високий рівень підготовки. Ліцей увійшов до трійки найкращих в області за кількістю набраних учнями балів на НМТ. Попри те, що корпуси закладу зведені ще у 1930-х та 1970-х роках, вони перебувають у відмінному стані. Сьогодні тут навчаються 123 учні, і важливо, що для дітей з особливими освітніми потребами облаштували два інклюзивні класи. Окрім профільного навчання, у ліцеї роблять потужний акцент на національно-патріотичному вихованні та фізичній культурі, створюючи простір для всебічного розвитку молоді.Ушомирська районна лікарня сьогодні є потужним медичним хабом, який надає допомогу понад 80 тисячам жителів. Показники роботи закладу зростають, і особливої уваги заслуговує підтримка наших захисників.Лікарня активно впроваджує новітні технології. Завдяки сучасній лапароскопічній стійці лікарі проводять малоінвазивні операції, що дозволяє пацієнтам швидше повертатися до звичного життя. Також заклад демонструє високі результати у лікуванні інсультів, перевищуючи середні показники по країні у проведенні тромболітичної терапії. Важливим кроком є розвиток реабілітації: тут працюють три мультидисциплінарні команди, а кількість пацієнтів у цьому напрямі зросла на 14%.Попереду ще масштабніші плани. Вже розроблено проєкт створення сучасного медичного реабілітаційного центру на базі колишнього пологового відділення.Дякую командам ліцею та лікарні, а також керівництву громади за професіоналізм і щоденну роботу.