Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ОП «Дебати - це життя»
Añadido 14 jul. 2024

ОП «Дебати - це життя»

@zhitiemoyo
Número de suscriptores: 278
Fotos: 4,370
Videos: 235
Enlaces: 804
Descripción:
Опозиційна платформа "Дебати це життя" - критично, якісно і угарно про Історичну дебатну лігу! І ми за мир і перемовини! Усе про ІДЛ, що би ви хотіли побачити на каналі, кидайте сюди @Oposition_Bot
Fuente

ОП «Дебати - це життя» | Мда, з цього приводу згадується притча:Дають французу, американцю і хо...

Logotipo de la comunidad de telegram - ОП "Дебати це життя" ОП «Дебати - це життя» @zhitiemoyo
118 Vistas/Alcance 2025-03-15 13:53 Mensaje №23250
Мда, з цього приводу згадується притча:Дають французу, американцю і хохлу по коню і декілька стовпчиків для розмітки території, кажуть:"От куди доїдете і поставите стовпчик – буде ваша територія"Першим поскакав француз. Пройшов день. Зрештою він доїхав до скелястої долини, примітив собі місце під шато, визначив гарні місця для виноградників. Поставив стовпчик. "Все, тепер ця земля – моя"Далі скакав американець. Довго він їхав, та вже за два дні знайшов собі гарну рівнину під ранчо, ставок. Визначивши місця під худобу та амбар, він поставив стовпчик. "Все, тепер ця земля – моя"Останнім скакав хохол. Довго й безупинно він їхав: півдня, день, два, три. Зрештою кінь не витримав і звалився безсилий. Хохол ішов далі пішки. Йшов день, два, три. Вже не міг іти – поповз на колінах. Коліна стерлися. Повз на животі підтягуючи себе руками. Зрештою, коли вже стерлися й руки і сили майже покинули хохла, він підняв голову, і з останніх сил зняв з себе шапку і кинув її якнайдалі зі словами:"А в наступному сезоні я зіграю за КПР...ух мля..."Отака хуйня малята