Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮
Añadido 06 dic. 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Número de suscriptores: 6 517
Fotos: 1,270
Videos: 113
Enlaces: 271
Descripción:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Fuente

Жінка з Картами 🔮 | З новим днем, друзі!🌹 На сьогодні в настака коасива Сімка Жезлів, на я...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
2 470 Vistas/Alcance 2026-06-20 09:31 Mensaje №2017
З новим днем, друзі!🌹 На сьогодні в настака коасива Сімка Жезлів, на якій жінка сидить у спокої між сімома жезлами, ніби створила навколо себе власний простір сили. Схоже, сьогодні багатьом захочеться трохи відгородитися від чужих проблем і зайнятися своїми справами. І карта каже, що це абсолютно правильне рішення. Можуть знайтися люди, які терміново потребуватимуть вашої поради, допомоги або просто вільних вух. Але ця субота не про те, щоб усіх рятувати. День про те, щоб згадати про себе. Добре підуть справи, які ви робите для власного задоволення. Поїхати на дачу, повозитися з квітами, навести лад у хаті, вибратися на каву чи просто полежати без почуття провини. Так теж можна! У стосунках день покаже, хто поважає ваші кордони, а хто звик сідати на шию. Без драм і сварок. Просто деякі речі стануть очевидними. З грошима варто включити режим дорослої людини. Бо щось дуже красиве і дуже потрібне може виявитися просто красивим. Ще карта нагадує: не треба сперечатися з кожним експертом з інтернету, сусідкою тьотею Галею або родичем, який краще знає, як вам жити. Бережіть нерви і шліть гаєм ( можна - подумки, але впевнено). Вони ще знадобляться. Бажаю вам спокійної суботи, смачної кави, хороших новин і людей поруч, після спілкування з якими стає легше, тепліше і смачніше. Миру нам скорішого!Обняла🩷