Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮
Añadido 06 dic. 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Número de suscriptores: 6 518
Fotos: 1,270
Videos: 113
Enlaces: 271
Descripción:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Fuente

Жінка з Картами 🔮 | Вітаю, друзі!🌹 Субота під Шісткою Жезлів -цедень, коли вас помічають, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
2 840 Vistas/Alcance 2026-04-18 09:15 Mensaje №1801
Вітаю, друзі!🌹 Субота під Шісткою Жезлів -цедень, коли вас помічають, підтримують і навіть трохи носять на руках, якщо ви самі не скромнічаєте надто сильно. Тут про маленькі перемоги, гучні аплодисменти і той стан, коли ви такі йдете собі по справах, а всередині вже є відчуття, що ви молодець. В роботі і справах - хороший день показати результат. Закрили задачу, домовились, виступили, продали, навели порядок - і це не проходить тихо. Вас можуть похвалити, подякувати або просто визнати вашу роль. Якщо давно хотіли заявити про себе, сьогодні саме той день. У фінансах - приємні дрібні перемоги. Може повернутись борг, знайдеться вигідна покупка або ви просто грамотно розпорядитесь грошима і відчуєте контроль. У стосунках вас бачать і цінують. Партнер може проявити гордість за вас, друзі підтримають, а хтось навіть зробить комплімент, який запам’ятається. Якщо ви самі проявите увагу і підтримаєте когось, отримаєте у відповідь ще більше тепла. День коли добре бути разом і радіти за своїх. Не применшуйте свої досягнення. Ви вже зробили більше, ніж думаєте. Дозвольте собі порадіти і прийняти похвалу без ніяковості. І не забувайте дякувати тим, хто поруч. Бажаю вам легкої суботи з приємними словами, теплими зустрічами і відчуттям що все у вас складається як треба. Миру нам скорішого!Обіймаю міцно🩷