Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮
Añadido 06 dic. 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Número de suscriptores: 6 518
Fotos: 1,270
Videos: 113
Enlaces: 271
Descripción:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Fuente

Жінка з Картами 🔮 | З вівторком нас, друзі!🌹 Десятка Кубків прогнозує нам день про тепло, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
4 150 Vistas/Alcance 2026-02-17 07:03 Mensaje №1671
З вівторком нас, друзі!🌹 Десятка Кубків прогнозує нам день про тепло, про своїх, про просте людське щастя. На карті родина дивиться на повні кубки під зорями. Це коли всередині спокій. Коли добре там, де ти є. В роботі - спокійний темп, добра атмосфера, підтримка від колег. Можлива маленька приємність у фінансах. Знижка, подарунок, вдала угода. Не про великі ризики. Про стабільність і задоволення від процесу. У стосунках хочеться близькості. Менше доказів, більше обіймів. Можна помиритися. Можна чесно поговорити. Добрий день, щоб сказати «я ціную тебе». Якщо є напруга - вона м’яко розтане, якщо не лізти з принципами. Сьогодні легко відчути підтримку від друзів або рідних. У справах тримайте акцент на команду. Добре працювати разом. Легше домовитися. Можна закрити питання, яке довго висіло. Гроші йдуть стабільно. Без різких стрибків, але з відчуттям впевненості. Для себе важливо уповільнитись. Не доводити, не змагатися, не доводити свою значимість. Ви вже достатні. Дайте собі ввечері щось приємне. Теплий душ. Смаколики. Розмову по душах. Нехай сьогодні у вашому серці буде тихо і світло, а поруч будуть люди, з якими тепло навіть без слів. Нехай день подарує просту радість, затишок у домі й відчуття, що все найважливіше у вас уже є. Миру нам скорішого.Обняла🩷