Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮
Añadido 06 dic. 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Número de suscriptores: 6 518
Fotos: 1,270
Videos: 113
Enlaces: 271
Descripción:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Fuente

Жінка з Картами 🔮 | Попався віршик, розчулилася до сліз. Це ж треба так талановито скласти...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
4 470 Vistas/Alcance 2026-01-30 13:06 Mensaje №1624
Попався віршик, розчулилася до сліз. Це ж треба так талановито скласти.Звернувся Бог до України,Спитавши в кожної людини:— Подумай зараз і скажи, Що зробиш ти після війни?І Бог у відповідь почув,І кожен біль людський відчув: — Я побудую гарний дім,З родиною щоб жити в нім,А поряд посаджу калину —Червоний символ України,І я не дам їй похилитись…— А я сумлінно буду вчитись!Найкращим лікарем щоб стати,Здоров’я людям дарувати!— Я вчителькою бути хочу,До знань малечу заохочу!— Я агрономом гарним стану,Засію всі поля хлібами,Щоб пахла ними знов земля!— А я планую немовля!На світ я народжу дитинку:Маленьку щиру українкуАбо синочка-козака —У мене мрія ось така!— А я сирітку всиновлю,Можливо, навіть не одну,Бо після катувань страшнихДітей не матиму своїх…Як рідних, буду їх любити,Добра і людяності вчити!— Я малюватиму картини —Пейзажі нашої країни.— А я лишу у віршах слід Про славний наш козацький рід,Оспівуючи Батьківщину —Нескорену, міцну, єдину! — А ти що зробиш, сива мамо?— Могилку доглядати стану…Й молитись буду я за тих, Хто в небі вже, і за живих.Та до своїх останніх днів Просить прозріння для катів…І Україна проказала:— Навік Героям нашим Слава!Вклонюся низько їм і БогуЗа Мир, за нашу Перемогу!Почув слова ці Бог і мовив:— Я не залишу вас ніколи,Я завжди поруч, ви це знайте,Надію й віру не втрачайте! Живіть, народжуйте, любіть!І тільки уперед ідіть! ••••••••••••••••Війна… Ти долі нам зламала,Когось навіки роз’єднала,І навпаки, когось зріднила,Комусь дала натхнення й сили.І скільки б не було печалі, Життя продовжується й далі!Ми все здолаємо! Ми зможем!Ми неодмінно переможем!І всюди зацвіте калина,ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, УКРАЇНО! ©️Лія Острова #Юлія_Кострова