Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮
Añadido 06 dic. 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Número de suscriptores: 6 518
Fotos: 1,270
Videos: 113
Enlaces: 271
Descripción:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Fuente

Жінка з Картами 🔮 | Доброго ранку, друзі!🌹 Шістка Пентаклів - карта тихого тепла, людяност...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
2 970 Vistas/Alcance 2025-12-29 07:41 Mensaje №1516
Доброго ранку, друзі!🌹 Шістка Пентаклів - карта тихого тепла, людяності й правильного обміну. На зображенні дім, ніч за вікном, світло ліхтаря і момент турботи: коли дають не з позиції сили, а з любові. Коли беруть без сорому, бо це вчасно і по-людськи. День про баланс: між «дати» і «прийняти». Про підтримку, яка приходить не гучно, а в потрібну мить. Можуть згадатися старі обіцянки, борги (матеріальні чи емоційні) і захочеться їх вирівняти. Можлива допомога з боку: хтось закриє питання, запропонує вигідніші умови або просто підкаже простіший шлях. Контакти теплі, але без пафосу. Розмова по душах, коротке повідомлення, несподіваний дзвінок можуть зігріти сильніше, ніж гучні обіцянки. Можливі примирення або внутрішні рішення - кому ви більше не готові віддавати свою енергію. Сьогодні краще чітко вирішити - кого ви забираєте з собою в новий цикл життя в новому році, а перед ким потрібно закрити двері до вашого життя і ніколи їх більше не відкрити, відпустивши з легкістю та цілим серцем. Стан вирівнюється. Спіймайте відчуття, що рік був важким, але не даремним. Подякуйте собі. Ви багато витримали. Нехай цей останній понеділок року буде теплим і чесним. Нехай усе добре, що ви віддали світу, повернеться сторицею вже у новому році. Миру нам скорішого!Обіймаю вас🩷