Fuente
Жінка з Картами 🔮 | Є речі, які ми постійно відкладаємо «на потім». Після війни. Коли стан...
5 250 Vistas/Alcance
2025-12-12 21:53
Mensaje №1476
Є речі, які ми постійно відкладаємо «на потім». Після війни. Коли стане спокійніше. Коли буде безпечно. Коли з’явиться час… Я от так і не потрапила на концерт Степана Гіги. Збиралась. Планувала. Думала: ще встигну, ще буде нагода, от закінчиться війна - і піду, обов’язково піду. А не сталося. І в якийсь момент ловиш себе на дуже простій і дуже болючій думці: життя не чекає фінальної титри «після». Воно йде прямо зараз. Завдяки Жені і https://t.me/JeniokSay Степан Гіга для мене став не просто артистом. Він став символом спокою. Символом безпеки. Символом тих вечорів, коли можна видихнути і не чекати поганих новин… І от тоді особливо гостро розумієш: важливо ловити момент. Говорити «люблю», коли відчуваєш. Йти, коли кличе серце. Жити не в голові, не в планах, не в «потім», а тут і зараз. Бо ми ніколи не знаємо, скільки часу нам виділено. Ніхто з нас не бачив свого таймера… Іноді життя закінчується раніше, ніж ми встигаємо сходити на концерт, обійняти ще раз, сказати важливе. Тому якщо сьогодні є можливість жити - живіть. Якщо є момент - ловіть. Якщо є світло, музика, люди поруч - цінуйте. Бо «потім» може не настати. А «зараз» - це все, що в нас насправді є. Царство небесне. Дякую за стани. Дякую за творчість, яка бадьорила і об’єднувала декілька поколінь.🙏