Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Зенко манґа
Añadido 14 jul. 2024

Зенко манґа

@zenkoMangaOnline
Número de suscriptores: 2 434
Fotos: 264
Videos: 27
Enlaces: 136
Descripción:
Сайт - zenko.online Тех.підтримка - t.me/+L3JL0fh-YtdjYWYy Звернення, скарги - @buch_yay Верифікація команд перекладу та авторів мальописів - @jesguii Адмін - t.me/zenkoOnline Соц.мережі - linktr.ee/zenko.online Стікери - t.me/addstickers/zenko_online
Fuente

Зенко манґа | пост від модерки - що вижила)Добрий деньЩодо цієї ситуації скажу корот...

Logotipo de la comunidad de telegram - Зенко манґа Зенко манґа @zenkoMangaOnline
841 Vistas/Alcance 2025-01-23 10:30 Mensaje №448
(пост від модерки - що вижила)Добрий деньЩодо цієї ситуації скажу коротко, все вперлося в людський ресурс, ось і все, тому довга реакція на скарги закономірна. Що з цієї ситуації вийшло плюсом це те, що багато людей висловило зацікавленість у приєднані до модерування. Що мінусом на цей момент я одна, і тому, наприклад модерування команд які хочуть зареєструватися буде довшим, бо плюс ще і перевірка скарг.Однаково все втикається в час, не одразу всі проблеми будуть вирішені, оскільки модери які доєдналися мають пройти мінімальне навчання та інструктаж.Тому розв'язання цієї проблеми на цей момент буде таким:1.Всі скарги поки просто будете кидати мені. Не обіцяю прям максимальну оперативність, бо сідаю за це все вечері після роботи, але - команда на яку подана скарга буде відправлена одразу в бан.2.В бані команда буде висіти поки я не перевірю та не винесу вердикт, далі або будуть розбанені або видалені.3.Других шансів не буде. Якщо будуть виявлені порушення, то буде видалення при відсутності внятних причин помилки.P/s: будь ласка, благаю, прошу по людські, команди які реєструються на сайті, залишайте дані для зв'язку в описі, а не просто крапочку + майте якийсь розділ готовий за душею, а то будете там висіти на очікуванні до скону(Що таке бан, в коментах)