Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Слуга Народу — Волинь
Añadido 06 ene. 2025

Слуга Народу — Волинь

@zelutsk2019
Número de suscriptores: 127
Fotos: 9,230
Videos: 1,710
Enlaces: 2,630
Descripción:
Стань частиною нашої команди!
Fuente

Слуга Народу — Волинь | Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Слуга Народу — Волинь Слуга Народу — Волинь @zelutsk2019
26 Vistas/Alcance 2026-05-07 16:47 Mensaje №12048
«Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша пропозиція. Цього разу – припинити вогонь із 6 травня. Україна готова була забезпечити повну тишу, але у відповідь на цю нашу мирну пропозицію були тільки нові російські удари, нові погрози з боку Росії. Вони хочуть від України дозволу провести їхній парад, щоб вийти на площу безпечно на годину раз на рік, а потім далі знов убивати людей і воювати. Вже росіяни говорять про удари після 9 травня. Дивна й точно неадекватна логіка російського керівництва. Маємо і звернення від деяких держав, близьких Росії, про те, що їхні представники збираються бути в Москві. Дивне бажання… в ці дні. Ми не рекомендуємо. Тільки за цю добу росіяни били по периметру всієї нашої лінії державного захисту від Чернігівщини до Миколаївщини. Були ураження потягів – це звичайні цивільні потяги, жодного воєнного сенсу. Також росіяни били по енергетичних обʼєктах та по звичайних житлових будинках. Українська позиція максимально прозора й чесна: Україна буде діяти дзеркально. Якщо б була тиша, то не було б українських далекобійних санкцій».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни.