Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Слуга Народу — Волинь
Añadido 06 ene. 2025

Слуга Народу — Волинь

@zelutsk2019
Número de suscriptores: 127
Fotos: 9,230
Videos: 1,710
Enlaces: 2,630
Descripción:
Стань частиною нашої команди!
Fuente

Слуга Народу — Волинь | Цієї ночі росіяни знову воювали проти звичайних багатоповерхівок в Оде...

Logotipo de la comunidad de telegram - Слуга Народу — Волинь Слуга Народу — Волинь @zelutsk2019
23 Vistas/Alcance 2026-05-01 07:57 Mensaje №11957
Цієї ночі росіяни знову воювали проти звичайних багатоповерхівок в Одесі – станом на зараз відомо про пʼятьох поранених та пожежі у двох будинках. Також у Кривому Розі через удар дроном поранено людину. На Харківщині атакували залізничну інфраструктуру, били по тягових підстанціях. Були пошкодження, пожежа вагонів. Через обстріл знеструмлено тисячі сімей. Били також по Сумщині та Запорізькій області. Росія продовжує атакувати нашу енергетику, критичну інфраструктуру, цивільні обʼєкти. За цю ніч було 210 ударних дронів, і близько 140 із них – «шахеди». Саме такі щоденні удари показують, що потрібно більше тиску на Росію. Потрібно послаблювати агресора, щоб у Європи було більше безпеки. Продовження санкційної політики має бути, як і синхронізація всіх наших санкцій із партнерами. Наші далекобійні санкції повертають росіян до реальності. І це абсолютно справедливо, а головне – обмежує можливості РФ затягувати цю війну. Якщо Росія не хоче переходити до дипломатії добровільно, її потрібно до цього змусити. І я вдячний усім, хто нам у цьому допомагає.