Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Слуга Народу — Волинь
Añadido 06 ene. 2025

Слуга Народу — Волинь

@zelutsk2019
Número de suscriptores: 127
Fotos: 9,270
Videos: 1,710
Enlaces: 2,640
Descripción:
Стань частиною нашої команди!
Fuente

Слуга Народу — Волинь | Додому після полону: у Ківерцівській громаді зустріли ЗахисникаУ Ківер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Слуга Народу — Волинь Слуга Народу — Волинь @zelutsk2019
22 Vistas/Alcance 2026-04-10 15:34 Mensaje №11717
Додому після полону: у Ківерцівській громаді зустріли ЗахисникаУ Ківерцівській громаді відбулася подія, яку тут чекали місяцями - додому з російського полону повернувся Захисник України Олександр Ковбасюк.Зустрічали Героя у Тростянецькому старостинському окрузі. Разом з молоддю, посадовцями та духовенством була депутатка від «Слуги Народу» Ківерцівської міської ради Людмила Тананайська. Вона повідомила, що Олександр Ковбасюк служив у складі окремої механізованої бригади «Магура».В полон захисник потрапив під час боїв на Покровському напрямку. Довгий час вважався зниклим безвісти, поки не з’явилося підтвердження про перебування в неволі.Його повернення додому відбулося 6 березня 2026 року в межах великого обміну, під час якого Україна повернула 300 Захисників.💬«Такі моменти підкреслюють, що Україна послідовно працює над звільненням своїх військових. Це нагадування про ціну війни та про обов’язок держави підтримувати кожного, хто пройшов полон», - Людмила Тананайська.Відео: Ківерцівська міська рада