Fuente
"ЗОРЯ" ЛУГАНСЬК - З Луганськом у серці ! | ️🏁 Габріель Ескінья: «Такий клуб як «Зоря» повинен змагатися за найвищ...
250 Vistas/Alcance
2026-06-18 07:40
Mensaje №19806
⚡️🏁 Габріель Ескінья: «Такий клуб як «Зоря» повинен змагатися за найвищі місця»Підсумкове інтерв’ю захисника луганської «Зорі» Габріеля Ескіньї:-Наскільки наше підсумкове місце в таблиці каже про потенціал та рівень гри команди?-Не хочеться казати банальні слова, але впевнений - ми мали змогу бути кращими. В нас були всі шанси змагатися за місця в єврокубках. Змагатися за ті місця, де повинна бути «Зоря». Але десь втрачали очки. Нам не завжди вистачало концентрації, особливо на початку і в кінці матчів. Треба працювати над цим аспектом гри.-На старті чемпіонату ти майже не грав. Більшість матчів другої половини сезону провів в стартовому складі. У який момент ти відчув, що тренерський штаб почав більше довіряти тобі?-В стартових турах чемпіонату було складно, тому що я не грав. Але і Віктор Скрипник і інші тренери завжди підтримували мене, розмовляли зі мною. В підсумку, тренерський штаб повірив в мене, після чого з’явилася впевненість у власних силах. До того ж, команда в цілому, допомагає мені прогресувати та зростати як гравцю.-Як ти підтримував мотивацію, коли не отримував достатньо ігрового часу?-Гарне питання. Були періоди, коли психологічно було складно. Але моя родина завжди була поруч, допомагала мені, команда підтримувала, тренерський штаб, як я вже казав вище. Інколи я з деякими гравцями команди залишалися після тренування, допрацьовували, намагалися разом ставати кращими.-Ти вже тривалий час в Україні. Що було найважчим в адаптації до українського футболу?-Звичайно, складно звикнути до війни. Бажаю Україні, щоб скоріше вже наступив мир. Клуб, персонал, гравці - всі дали мені спокій. Я розумів, що не один в такій складній ситуації. Багато хто каже з іноземців, що є мовний бар’єр. В мене мовного бар’єру не було. В команді багато балканців, ми разом допомагали один одному. До цього колектив в «Зорі» класний. Всі ставляться до всіх з повагою та завжди готові допомогти. Зараз вже я розумію практично всі слова і готовий прогресувати далі. -Що, на твою думку, змінилося в команді навесні?-Ми виросла разом, як команда. У всіх сенсах. Стали краще розумітися на полі, знаємо, що треба робити. Більше звикли один до одного. Окрема подяка вболівальникам, котрі завжди нас підтримують і в домашніх поєдинках і в виїзних. -Які особисті цілі ставиш собі на наступний сезон?-Для того, щоб ставати кращим, треба прогресувати. Хочеться частіше грати, набирати форму. Для цього буду докладати максимум зусиль. Якщо казати про команду в цілому, то звичайно, наше підсумкове місце в таблиці не те, яке повинно бути. Такий клуб як «Зоря» повинен змагатися за найвищі місця.-Як проводиш відпустку?-Рідко буваю протягом чемпіонату зі своїми близькими. Тому разом із родиною перебуваю у Хорватії на морі. Там і планую побути практично до завершення відпустки.ФУ Зоря