Fuente
ЗДМШ №3 | Щиро дякую всім учасникам звітного концерту за високий рівень підготов...
309 Vistas/Alcance
2026-05-12 09:24
Mensaje №1759
Щиро дякую всім учасникам звітного концерту за високий рівень підготовки, професійну майстерність та злагоджену командну роботу!Висловлюю вдячність заступникам директора Олені Хмировій та Лілії Снагустенко, а також учням, викладачам, концертмейстерам і керівникам творчих колективів: Анатолію Петриченку, Володимиру Величку, Тетяні Галицькій, Роману Новікову, Юлії Касіч, Віталію Солом’янчуку, Олені Хмировій, Олексію Піддубняку; викладачам Катерині Шевченко, Ларисі Палій, Тетяні Петриченко, Віктору Гребеніку, Майї Філон, Ігорю Кірілюсу, Олексію Шевченко, Назару Мерзлікіну, Анастасії Литвин, Людмилі Жупаненко; нашим найкращим ведучім-Павлу Макєєву та Елліні Чуйко, Віктору Орлову за відеозйомку.Окрему подяку висловлюю солістам та їхнім викладачам: Елліні Чуйко (викл. Дар’я Дяченко), Олексію Кучерявому (викл. Владислав Сокол), Роману Ляшенку (викл. Тарас Пацернюк), Володимиру Громову (викл. Іван Гудзь), Елеонорі Величко та Аміні Величко (викл. Олена Попова), Марії Мирошніченко (викл. Світлана Клюшніченко), Богдану Авраменку (викл. Ніна Бикова, Ігор Небогін), Михайлу Родименку (викл. Ігор Небогін), Віталіні Новіковій (викл. Роман Новіков), Ізольді Авраменко (викл. Ніна Бикова, Ігор Небогін), Єві Берестецькій (викл. Віра Домашич), Єгору Яцуку (викл. Ніна Бикова), Катерині Андрющенко (викл. Олена Зубчевська)Дякую батькам за підтримку дітей та постійну участь у творчому житті школи!Саме завдяки спільним зусиллям цей концерт став яскравою подією завершення року та подарував глядачам незабутні емоції й атмосферу справжнього музичного свята!Директор Г. Грецька