Fuente
«Захист прав Адвокатів - Alia Opinio» | Шановні підписники каналу,учора ми стали свідками дуже цікавого явища....
4 940 Vistas/Alcance
2026-02-08 08:31
Mensaje №3409
Шановні підписники каналу,учора ми стали свідками дуже цікавого явища.Фактично — філософського.У Брюсселі, в Європейському парламенті, відбулася презентація звіту про українську адвокатуру.Про це з гордістю повідомила Національна асоціація адвокатів України.І от тут починається найцікавіше.Ми спостерігаємо ситуацію, коли одне зло бореться з іншим злом,захищаючи себе і не даючи іншому злу знищити зло.З одного боку — «реформування адвокатури без адвокатів».Це зло. І зло максимальне.З іншого боку — адвокатура в тому стані, до якого вона дійшла сьогодні.І якщо чесно — це теж зло.У підсумку адвокати України опинилися на процесуальному шпагаті: • подивишся в один бік — зло; • подивишся в інший — якщо все залишити як є, це теж зло.І поки ці два зла воюють між собою за право панувати над адвокатурою,звичайні адвокати щодня виходять на українське процесуальне поле бою.Без системного захисту.Без поваги з боку держави.Без реальних гарантій.Повагу доводиться вибивати персонально —для себе, для конкретного адвоката, який може її завоювати сам.А от поваги до адвокатури як інституції — немає.Тому сьогодні українська адвокатура перебуває у максимально плачевному стані,коли одне зло намагається знищити інше зло,щоб зрештою панувати над адвокатами.А добра, шановні підписники,у цій історії…поки що не видно.Посилання на першоджерело:https://unba.org.ua/news/11313-u-evroparlamenti-prezentuvali-zvit-pro-ukrains-ku-advokaturu.html💯 Підписуйтесь на наш канал 🏁 https://t.me/zahistadvokativТут ми говоримо про адвокатуру без прикрас.