Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Yurii Luchkiv v4.0
Añadido 06 ene. 2025

Yurii Luchkiv v4.0

@yyluchkiv_posts
Número de suscriptores: 2 140
Fotos: 20
Videos: 3
Enlaces: 46
Descripción:
авторський блог про айті, карєру та жизу, постіронія X: https://x.com/yyluchkiv Контакт: [email protected] Website: https://yyluchkiv.com
Fuente

Yurii Luchkiv v4.0 | v4.0Якось мені на LinkedIn написали з метою запросити мене на конферец...

Logotipo de la comunidad de telegram - Yurii Luchkiv v4.0 Yurii Luchkiv v4.0 @yyluchkiv_posts
1 700 Vistas/Alcance 2025-06-30 18:57 Mensaje №251
v4.0Якось мені на LinkedIn написали з метою запросити мене на конферецію по Management 3.0. Я зазвичай читаю, що мені пишуть, але відписую щось на кшталт "дякую, але поки мені це не цікаво". Або просто ігнорую, якщо це якась відверта єрунда. Але цього разу в мене був якийсь такий настрій, що я не зміг пройти повз таке повідомлення. Дослівно не можу згадати, але приблизна суть була така: Дякую, але для мене це вже не актуально. Я вже давно менеджу свою команду за методикою Management 4.0 😂Похіхікав собі, кинув цей прекол по чатіках, щоб не тільки я один насолоджувався цим шедеверомЗа декілька годин я отримав лист на пошту, що є ще одне повідомлення від цього пана. Ну думаю нарешті і він заценив цю рвань. Відкриваю, а там: "Добрий день. Звучить дуже цікаво, можете поділитись ресурсами?" Але без смайликів 🤷‍♂️ Ясно-панятноPS: До чого це я? Я вже "ментально" 10 років працюю над тим, щоб побудувати ефективну команду. Нажаль $1M ARR так і не вдалось досягнути. Тому v4.0 це такий собі 4-ий етап за ці 10 років: нова спроба перевинайти цей блог, роботу та можливо нарешті запустити подкаст.