Fuente
Вуса ухо👂🏻 | Ось вже два роки, навіть більше, я дотичний до команди Lazer Cats. В м...
822 Vistas/Alcance
2025-08-31 17:37
Mensaje №3324
Ось вже два роки, навіть більше, я дотичний до команди Lazer Cats. В мене є повний карт бланш, я маю можливість приймати рішення та впливати на гру команди, наскільки це можливо. Останні пів року в нас були заміни в складі, ми шукали рішення, багато тренувались та працювали над грою. В нас чудовий завзятий тренер, та й гравці хороші. В сучасних умовах знайти талановитих та сильних гравців дуже не просто, але в нас дійсно хороша команда. Ми качаємо кепа, він не досвідчений, але працьовитий. Нам реально дуже важко вибратись з того тір-3 лайна де ми знаходимось. VRS система не дає можливості набрати поінти. Конкуренція дуже щильна, навіть потенційно зіграти матч просто на хлтв це велика удача для нас.Сьогодні була важлива квала Galaxy Battle, яка дає можливість себе проявити. В нас не так багато таких можливостей. Уявіть, хлопці зареєструвались на квалу, але не пройшли чек-ін і просто по людські проєбались. Забули блядь. В мене тупо тільт, соромно за команду, соромно перед людьми які в мене вірять.