Fuente
Вуса ухо👂🏻 | Почалося все давно вже,Із бабусі контр-страйку.Вже тоді, одна star УХА...
736 Vistas/Alcance
2025-05-27 18:48
Mensaje №3011
Почалося все давно вже,Із бабусі контр-страйку.Вже тоді, одна star УХАКіберспорт плела зі страйком.І одна мала дитинаПовернулася не в шість.І на те була причина.Це була... Один. І. Шість.Перший смок, і перший постріл.Перший даст і перший раунд.І сюжет наскільки гострий...Не напише й парамаунт.Пушили, стріляли в стіну, І assault нас любив.Пролетіли роки мимо, Разом з ними я забив.Час ішов, і, якось зранку...Це, мабуть, мій восьмий клас.Молодому мікропанкуДруг відкрив нарешті вас.Наві, НіП, Тітан і Фнатік...Навіть польський віртус про.у фліпсайді уже Марік...Це - епоха кс:го.Тут відкрилися воротаВ кіберспорт, у новий світ.Я, тоді ще жовтороте,Вже здійснив свій переліт.Далі - мейджор за мажором.Жодного не пропустив.Зевса пам'ятаю сором...Такий раунд тоді злив...Дроп сімпла і два ноускопи...Олофа дефуз в огні.Крики уХо, баніхопине забудуться мені.та прийшла нова епоха.CS2 - її ім'я.тренер тепер наший Льоха:в нього лазерна сім'я.ще попереду багатонам покаже наш кс.не одне ще буде свято,поки їде цей експрес.