Fuente
Юля Юріна | Я послухала учасників лонглиста на нацвідбір Євробачення.Було пару кль...
673 Vistas/Alcance
2025-01-14 10:00
Mensaje №855
Я послухала учасників лонглиста на нацвідбір Євробачення.Було пару кльових пісень, було пару жахливих, парочка стильнихІ парочка абсолютно без смаку.Загалом засмучує що пісні не торкають та не запам’ятовуються, ті, хто співають англійською - відволікає акцент, українськи тексти - дуже на поверхні. Тему фольклору навіть не хочу чіпляти, бо особисто я відчуваю традиційну музику зовсім інакше.Я чую невпевненість артистів вже в запису, дуже цікаво подивитись як вони виступають на сцені, бо бачила що на пусту залу перед Тіною вже збивалися від страху. А що буде на великій сцені?Це все показує, що нові імена в Україні є і всі хочуть проявлятися, але нам бракує маленьких музичних майданчиків де початківці артисти могли б набиратися досвіду, якого максимально бракує молодим артистам.Сцена - це велике збільшуюче скло, де видно всі хвилювання, думки, зажими, тому просто щоб опанувати себе - потрібен досвід. Поки що в новачках з лонглисту я цього не відчуваю. Суто музично я додала собі «Слухай Сашу», бо її пісні мені ц раніше подобалися, а приспів зайшов в MON FIA бо дійсно перехід схожий вайбом на Аркейн.