Fuente
Думки, про які ніхто не питав | Звичайно, не дуже приємно читати що FTC звинувачує Genesis, нашу украї...
5 880 Vistas/Alcance
2026-06-19 12:06
Mensaje №991
Звичайно, не дуже приємно читати що FTC звинувачує Genesis, нашу українську компанію у фроді. Як показує практика, в таких судових процесах компанії виплачують величезний штраф, і роблять все більш прозоро, не використовуючи "нестандартні схеми".На жаль, виглядає так, що звинувачення не висосані з пальця. Колись, коли Headway були частиною Genesis ( доречі, тепер зрозуміло, чому деякі компанії за останні пару місяців вийшли з екосистеми ), я користувався цим застосунком. І там досить легко тобі пропонують підписатись на щось, а потім на ще щось :) Через якийсь момент, я зрозумів, що застосунком я не користуюсь, і відмовився від підписки. А вот та інша підписка - ніяк не висвічувалась в підписках Apple, і процесилась окремо :) Як ви розумієте, я дуже здивувався, коли в мене з каротчки, внєзапно списалась якась сума ( близько 100 баксів ) за продукт, який я навіть не використовую. Мені знадобилось гуглити пів години, щоб нарешті відписатись від "чудового сервіса", який я навіть не зрозумів в чому.Я навіть написав в супорт, що так робить не можна, але мені дуже культурно і мило пояснили, що я сам дурак :) Дуже жаль, що в індустрії такі практики використовуються. Але дуже сподіваюсь, що Genesis не отримає великого фінансового удару, від якого не зможе оговтатись.